Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rosszul esne,ha anyósotok...

Rosszul esne,ha anyósotok megjegyezné fogynotok kellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Minap telefonbeszelgetes folyaman anyosom elejtette, hogy "nekem meg, de ne sertodjek meg rajta, szerinte fogynom kellene kicsit...aztan meg hozzatette, hogy ha az uramnak igy jo, akkor jo...mit szolnatok? Eddig komolyan az volt a baj h sovany vagyok, most meg az, ha van az emberen kis felesleg. (162 cm vagyok, 68 kg) Nem gondolom magam kovernek, lehet lemehetne par kg, de ha nem, nekem az se gond most.

máj. 1. 14:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
89%
Rosszul esni igen, rosszul esne. Megsértődni nem feltétlenül sértődnék meg, főleg, ha tudom, hogy igaza van. De eléggé függ a körülményektől, hogy pl. mivel kapcsolatban kerül szóba.
máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
72%
Le se xarnám.
máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
85%
Rosszul nem esne, de visszaszólnék valami személyeset. Ha már az anyja nem tanította meg a jó modorra.
máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
33%
Nem esne rosszul, átsiklanék felette. Nekem folyton amiatt szól be, mert szerinte túl sovány vagyok, pedig bomba testem van, rendszeresen sportolok, szép tónusos formás vékony alakom van. Anyósom meg az a vidéki tenyeres talpas fajta, akinek 80 kg-nál kezdődik a jó alak. Tehát mivel tudom, hogy hülyeséget beszél, nem foglalkozok vele. Amíg magamnak tetszem, addig mondhat bármit.
máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
66%

Tegyük fel, hogy nem rosszindulatú ez a piszkálódásod (hmmm?)



Hallottál már olyat, hogy egy szorongó beteg jobban lett attól, hogy mondtál neki még egy dolgot, ami miatt szorongania kellene?



Attól, hogy még sz@rabbul érzi magát, nem fog megoldódni a probléma.

máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
77%

Így jár az, aki nyit az emberek fele, jól odabasznak neked, hálából, hogy voltal olyan hulye, hogy felvetted a telefont nekik!

Kb ezt jelenti, hogy állatkertet nyitsz, azaz baratkozni kezdel.

Lehet el akar bizonytalanítani, mert túl önteltnek lát, vagy lehet szólt neki a fia, hogy bejön neki egy anorex nő es ezért engedi meg magának.

Engem nem érdekelne a véleménye, se az övé, se a fiáé, de kikernem magamnak, hogy a súlyommal ne foglalkozzon! A férjed meg kéne védjen, de töketlen

máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
86%

Itt nem is a súlyod a lenyeg, hogy 57 vagy 87, itt arról van szó, hogy veled szemben megengedte magának ezt a megjegyzést, tehat tudta, hogy teged mostantól lehet cseszegetni.

A kérdés az, h miért …..

máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 Metionin ***** válasza:
72%
Nem, leszarnám, többedik alkalommal jelezném, hogy semmi köze a súlyomhoz. Engem a soványságom miatt csesztetett vagy 2 alkalommal, másodiknál szóltam, hogy az én testem, ő ezzel ne foglalkozzon.
máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
20%
174 cm vagyok és 54 kg. Csak őszinte volt veled. Senki se akar dagadt nőt a fiának.
máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
88%
39, girhest sem!
máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!