Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok, ha anyósotok...

Mit szólnátok, ha anyósotok első mondata hozzátok az lenne az esküvő után, hogy "köszöntelek a családban"?

Figyelt kérdés

Menyasszony voltam. Már 3 éve együtt jártunk, csomót voltam eddig is náluk látogatóban.

Valahogy azt gondoltam, majd boldogságot kíván nekünk.



máj. 12. 15:59
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
90%
gyorsan rohannék és kiírnék ide egy kérdést, hogy felnőtt nő létemre, mégis hogy válaszoljak rá, hisz nincs saját gondolatom 1 szál se.
máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
90%

Azt szóltam volna, hogy köszönöm!

Én sem értem a problémát.

máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
88%

"nincs saját gondolatom 1 szál se"

Igaziból az a baj, hogy van neki saját gondolata: az az egy, hogy nem ezt kellett volna mondania az anyósnak, hanem márpedig azt, hogy "boldogságot kívánok", mert így, hogy nem ezt az egyenszöveget mondta, amit mindenki más, hanem valami olyasmit mondott (amúgy a legnagyobb szeretettel, csupa-csupa jóindulattal, de ez kit érdekel? a menyét biztos nem...), amit csak ő mondhatott, azzal azt érte el szegény, hogy a hülye menye egy életre elkönyvelte, hogy "mindenki boldogságot kívánt nekünk, csak ő nem!"...

máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 Katona Dius ***** válasza:
91%
Nos nekem anyósom azt mondta esküvő után, mostmár van még egy anyám. Én boldog voltam, örültem neki, mert kedvelem az öreglányt nagyon. És persze sosem lesz tényleg az anyám, de örültem neki, hogy a pótlányának tart. És ő nekem is egy amolyan pótanya.
máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
15%
Frásztkapnék, nem volt valami fényes család.
máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
83%
örülnék, hogy normális anyósom lesz
máj. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
14%
Hogy köszönöm, kedves, de van saját családom.
máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
83%

Most pontosan mi is a baj? Az hogy kedvesen köszöntött? Vagy az, hogy nem kívánt sok boldogságot?

Legyen ez a legnagyobb problémád...:)

máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
75%
Én azt kívánom neked, hogy ennél nagyobb problémád ne legyen az életben. Én örültem volna a helyedben ennek a mondatnak is.
máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
82%
Mennyi sz.rt fogsz még kavarni ha ezen is képes vagy sopánkodni...szegény család..
máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!