Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok, ha anyósotok...

Mit szólnátok, ha anyósotok első mondata hozzátok az lenne az esküvő után, hogy "köszöntelek a családban"?

Figyelt kérdés

Menyasszony voltam. Már 3 éve együtt jártunk, csomót voltam eddig is náluk látogatóban.

Valahogy azt gondoltam, majd boldogságot kíván nekünk.



máj. 12. 15:59
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondom , hogy megsértődnèk ezen de szerintem elég idiótàn hangzik ha már évek óta együtt vagy valakivel... Nálunk ha egy pár együtt van, családtagkènt kezeljük amíg együtt vannak. Az, hogy hivatalosan mikor kötik össze az életüket más kérdés.
máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
54%

"Nálunk ha egy pár együtt van, családtagkènt kezeljük amíg együtt vannak."

Ez a szomorú, ha belegondolsz... mert így már semmit se ér semmi se: a két hétig együtt levő barátnőcske csak pont annyit ér, mint az, aki egy életet akar leélni a valóban családtaggal...

máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
42# jesszus....nem értem ez miből jött le neked... Kicsit furcsán értelmezed a dolgokat. Én 17 éve vagyok a férjemmel. Családtagkènt kezeltek az esküvő előtt és után is. Sógornőm egyedülálló..ha lesz párja nyilván családtagként kezeljük akár tetszik akár nem.... ha összeházasodnak egy két év múlva , nem lesz számomra jobban családtag, mint egy évvel ezelőtt... Ugyanakkor nyilván nem tehető egy lapra az , hogy valaki évtizedek óta a család tagja , vagy két éve. Nem tudom nálatok hogy működik a család , de nálunk nem úgy, hogy rangsorba állítjuk ki mennyi ér...
máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
Nálunk pont azért működik jól a család, mert vannak határai, különbséget teszünk családtag és nem családtag között: aki még nem házasodott be a családba, az még nem családtag.
máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
44# rugózhatunk itt a szavakon..Én is házasságpàrti vagyok egyébként, de fiatalon jöttünk össze a férjemmel. 9 évig voltunk együtt mielőtt összeházasodtunk. Nem gondolnám, hogy valaki aki egy éve házas, jobban családtag lett volna mint mi egymás családjának az esküvő előtt. Másrészt van, hogy sokkal inkább megèrdemli valaki a családtag jelzőt attól függetlenül, hogy nemrèg került a családba, mint az aki évtizedek óta tagja. De ennyi erővel nálatok ugyanannyit ér valaki aki a te kifejezéseddel élve egy éve feleségecske mint aki 15 éve ?
máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Igen, mert ugyanúgy egy életre kötelezte el magát a férje, vagyis a család mellett.
máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!