Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok, ha anyósotok...

Mit szólnátok, ha anyósotok első mondata hozzátok az lenne az esküvő után, hogy "köszöntelek a családban"?

Figyelt kérdés

Menyasszony voltam. Már 3 éve együtt jártunk, csomót voltam eddig is náluk látogatóban.

Valahogy azt gondoltam, majd boldogságot kíván nekünk.



máj. 12. 15:59
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
40%
Ez egy szokásos kliséduma, ami pont semmit nem jelent, mert attól továbbra is utálhat, mint a szrt :D
máj. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
72%

Most jól értem hogy te ezen problemazol?


Jesszus az én anyám is ezt mondta a férjemnek az eskuvonkon, aki annyira meghatodott hogy elsirta magát.


De hát nem vagyunk egyformák..

máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom úgy értelmezte a mondatot, hogy annak ellenére, hogy már 3 éve együtt volt a férjével, nem tartották eddig csaladtagnak.
máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
76%
#33 de milyen hisztis pcsnak kell lenni ahhoz hogy egy ilyen ártatlan kedves gesztust így kiforgasson valaki és ebben is a rosszat lássa?
máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
76%

34!


Nagyon, de mondjuk ez elsőre egyértelmű azzal együtt, hogy utálja az anyóst

máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
95%
31 meg is érteném ha utálná a kérdezőt. Mit lehet attól várni aki ezen is megsértődik..
máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:
62%
Ez pont szép köszöntés. A házassággal lettél valóban családtag.
máj. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
47%

Akárhogy nézzük, te eddig nem voltál családtag. Lehet szép udvarias kliséket nyomni, de akkor is a házassággal válik valaki HIVATALOSAN is azzá.

Mondjuk te lehet, nem sokáig leszel, ilyen rosszindulatú szukát épeszű ember nem tűr meg maga mellett egy életen át, szegény férjed. Anyósod meg örülj, hogy a 3 év alatt már nyilvánvalóan többször felszínre tört gusztustalan természeted ellenére is udvariasan viszonyult hozzád. Ja és el ne felejtsd, ő mindig az édesanyja marad, a szarkeverő aktuális partnerétől ellenben bármikor megszabadulhat. Igen, akkor is, ha elvette.

máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
24%

"Gondolom úgy értelmezte a mondatot, hogy annak ellenére, hogy már 3 éve együtt volt a férjével, nem tartották eddig csaladtagnak."

De vajon mit hitt, hogy mi lesz a különbség az egész helyzetben, ha össze is házasodnak? Azt hitte, hogy semmi sem fog megváltozni semmiféle szempontból? Akkor minek házasodtak össze? Ha viszont úgy gondolta, hogy lesz különbség aközött, hogy csak együtt éltek, meg aközött, hogy összeházasodnak, akkor mit hitt, hogy mi lesz majd a különbség, ha nem pont ez, hogy a házasságkötéssel hivatalosan is a család részévé válik majd?

máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 Gaiajane válasza:
37%
Az anyósom valószínű ennyit sem fog mondani nekem sokáig a nevemet sem tudta xd vagy a párom ex nője nevén hívott de szerencsére párom mostoha anyja egy igazi angyal aki lányának tekint és imád engem ..énis őt
máj. 21. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!