Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Annyira meggyűlöltem ezt a...

Annyira meggyűlöltem ezt a nőt, hogy legszívesebben úgy kiosztanám! Felvegyem a kesztyűt?

Figyelt kérdés

Anyósomról van szó, most jöttem rá, mekkora egy patkány nő. Folyamatosan ellenem akarja fordítani a barátomat hogy szakítson velem. Bogarat tesz a fülébe, mindenféle dolgokról beszél, és minden területen sz*rnak állít be engem! Én ronda vagyok, kövér, buta, pénzszóró, flegma, szerencsétlen, lusta, hazudós, ku*rva, megcsalom, átverem, munkanélküli, haszonleső!! Sorolhatnám.

Nem tudtam hogy ez folyik a hátam mögött. Párom nem tudom miért nem mondta el hamarabb?? Egyszerűen sokkolt a hír. Mert "jóban" voltunk, mindenféle dologról beszéltünk. Hihetetlen. Mit tegyek?

Az a helyzet hogy közel lakunk egymáshoz, és később sem költözünk túlságosan messzire, de lassan már költözni fogunk. Addig nem csináljak semmit? Persze tudja, hogy tudom hogy párom elmondott most nekem mindent. Jogosan most ő a sz*r, de úgy tesz mint ha mi sem történt volna. Várjam meg amíg elköltözünk a fiákval, és utána majd visszakapja?? Vagy te mit tennél?n 23N



2012. ápr. 28. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Az a baj, hogy semmit sem tehetsz, amíg nem vagy a felesége. Persze ha a szemedbe mondja, nem vagy köteles tűrni, de úrinő módjára többet elérsz, mint szélmalomharcban. Ugyanis az idősebb vagyok-elvén mindig ő lesz a nyerő. Neked az udvariasságod, higgadt határozottságod lesz a bölcsességed. Ha ugyanúgy viselkedsz, mint ő, nem lehetsz győztes. Itt minden a párodon múlik, mert ha ő nem hagyja ezt a helyzetet, akkor az anyuka úgysem tehet semmit, ha pedig hagyja és neki hisz, akkor pedig te nem tehetsz semmit. Fölösleges tehát a nyílt és éles csata.
2012. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Mit kéne visszaadnod neki? Nőj már fel :S nem az oviban vagyunk. A legjobb amit tehetsz, hogy magasról teszel rá és nem foglalkozol a kavarásával. Ha felveszed ezeket a dolgait, azzal eléri a célját, mivel feszültséget kelt közted és a párod között. Hagyd figyelmen kívül és ne csak ezt, hanem az egész nőt. Kerüld, amennyire csak tudod, ha meg mégis találkoznotok kell, nézz át rajta. Ha hozzád szól, észre se vedd, ha kérdez valamit, ne válaszolj, ne reagálj semmire sem, mintha ő ott sem lenne. Hidd el, ezzel olyannyira fel fogod bosszantani, hogy bár téged még rosszabbnak fog beállítani, te boldog leszel mert tudod, hogy majd' szétveti az ideg. Te pedig teljes közönnyel kezeled a helyzetet. Ha hosszú és boldog életet akarsz, ezt az egyet tanuld meg: hogyan kezeld az ellenségeidet.
2012. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon zavar az is hogy páromat állandóan feltartja. Mikor hazamegy késő délután vacsorázni, meg enni, elkészülni hogy átjöjjön hozzám beletelik neki 2 órába. Én meg itthon ideges vagyok hogy biztos megy az okoskodás otthon az anyja részéről. Mit csináljak hogy ez nem zavarjon?
2012. ápr. 28. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én minden alkalommal jól a pofájába mosolyognék!Ezen kívül mást nem tennék :)
2012. ápr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy, két emberen múlik, rajtad és a párodon:


ha szereted a párodat, nem hagyod, hogy ez közétek álljon, azaz nem hagyod kiutálni, elüldözni magad

ÉS

ha a párod szeret Téged, nem hagyja, hogy ez elrontsa a kedved, közérzeted, azaz leállítja az anyját, és határozottan értésére adja, hogy Téged választott.

2012. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3%

Hát de tényleg ronda vagy és kövér?

Ha nem akkor mondd meg neki hogy ő egy ocsmány vén tehén.

2012. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ne foglalkozz vele,nekem is ilyen anyósom van. Ne vedd föl vele a harcot,csak rosszabb lesz. Van az a mondás,tudod,hogy szeretsd az ellenséged,be fog dilizni tőle! Járj kedvébe,legyél vele kedves,akkor is,ha legszívesebben agyonütnéd. :D Én is mindig kedves vagyok hozzá,viszek neki sütit,igaz,hogy néha elmond mindenféle haszonlesőnek meg ingyenélőnek(ez főleg azért érint rosszul,mert van állásom,dolgozom is,nem kell eltartani),de fölösleges lenne ordítozni vele,attól nem lesz jobb. Így meg mindenki mellettem áll,mert látják,hogy én semmi rosszat nem teszek ellene,aztán majd csak lesz valahogy. Mondjuk az a szerencse,hogy 30 km távolság van,így csak hetente egyszer kell elviselnem pár órára. Kitartás!
2012. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!