Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kinek van még hülye anyósa...

Kinek van még hülye anyósa rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Tudom nem biztos, hogy jó kategóriában teszem fel a kérdést. Gondolom nem csak nekem van ilyen gondom. Kibeszéljük az anyóst? Van kedvetek? Hátha jót tesz egy kicsit sorstársakkal beszélgetni.

2012. máj. 8. 18:01
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Nem értelem nincs, hanem értelme. Bocsi!
2012. máj. 8. 18:24
 12/31 anonim ***** válasza:
75%

az én anyósom igazából nem hülye hanem olyan semmilyen a viszonyunk.

Férjem nagyon beharangozta, h minden iskolatársa tegezte, olyan barátnősködött minden haverjával.

Velem egyáltalán nem ennyire közvetlen, persze tudom, h azért, mert "elvettem" tőle az egyszem fiát.

Én nem haragszom rá.

Egyáltalán, valahol megértem őt, mert messze is laknak és férjem, igaz anyás, de nagyon ritkán látogatjuk meg őket.

Én sokszor mondtam férjemnek, h érzem, h nem kedvel.

Amire persze az volt a válasz, h DEHOGY!

Sőt, anyósom érzi úgy, h én nem kedvelem őt! Szóval... áhh.. Mióta megszületett az unokája engem pl fel sem hívott, mindig csak férjemmel beszél, h én hogy vagyok, a babánk h van... stb.. ha én hívom, konkrétan nem tud(nk) miről beszélgetni, érezhető h zavarban van, tudja, h nem mondhat csak úgy bármit, mert férjem erre nagyon harap és ha arról lenne szó, mellém állna.

De én nem is kötekszem, néha nekem is jólesne, ha felhívna, h hogy van az unokája, nemcsak férjemen keresztül informálódna, h éppen mi van velünk.

Mondjuk engem nem is érdekel. Szerintem nagyon ritka a tökéletes anyós-meny viszony, meg férjem nem az a szerencsétlen "anyukám szava az első" típus. :D ezért nem is izgat a dolog.:)

2012. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
72%

Én sem vagyok oda teljesen anyósomért. Ő sem értem. Nem utálkozunk, általában egész jól elvagyunk, de azért mindketten ki vagyunk hegyezve kicsit egymásra.

Én úgy pontosítanám a dolgot, hogy nem hülye anyósom, de vannak hülye, és számomra érthetetlen dolgai.

Apróság, de kiakaszt vele, hogy folyton azt hangoztatja, és úgy is viselkedik, hogy mivel ritkán látja az unokáit, ő aztán nem szól rájuk semmiért, és mindet megenged nekik. Értve ezalatt akár az este 11-ig kertben rohangálást, vagy az úttesten szaladgálást. Ezeket én már egyáltalán nem tartom jópofa dolgoknak, pláne, ha a gyerek életéről, testi épségéről van szó. (másfél évesen majdnem elgázolta a lányomat egy autó, mert ő a laza nagymamát játszotta, aki nem fogja meg a gyerek kezét sétálást alatt. Após ugyanez pepitában, nála is volt hasonló eset, vigyázott a kisebbik lányomra, amig én beszaladtam egy boltba az út túloldalán. Ahogy jöttem ki, após elengedte a gyerek kezét, nézd, ott van anya! A kicsi persze már indult is át az úttesten, ha nincs ott egy másik ismerős, aki visszarántja a gyereket, a szem láttára gázolták volna el a gyereket. És após csak röhögött az egészen.

2012. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Talán én sem jól fogalmaztam: nem hülye, de olyan hülyeségeket csinál, hogy azok észveszejtőek!
2012. máj. 8. 19:26
 15/31 anonim ***** válasza:
51%

Off: nem értem, ha valaki nem ért egyet a kérdéssel, márt nem ugrik át rajta. Ezek tényleg ne, hasznos válaszok.


Az enyém extrán hülye, és még van egy anyja is, aki detto...

Órákig tudnám ecsetelni, hogy küldött el a p..ba, mikkel aláz mások előtt (teljesen jogtalanul)...

2012. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
62%
Nekem. De nem tudok most írni, mert itt lebzsel már megint:-(
2012. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtt! Köszönöm szépen!

Kedves utolsó! Ha majd eltűnt dumáljuk ki!!!! :D

2012. máj. 8. 20:29
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Attól neked jobb lesz, ha mások panaszáradatát olvasod? Az enyém se a menyek álma, de hülye lennék róla csevegni, ha nem muszáj.
2012. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
52%

szerencsére nekem csodás anyósom van:)

egy angyal:)

mindig ott segít ahol kell, nem tolakodó:)

2012. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
De jó Neked!!!! Lehet jobb lesz. Pl az enyém nem lakik velünk, de kb 5 percnyire van a háza. Ma is este 8-kor betoppant (tudja akkor fürdetjük a babát) egy kis ajándék könyvecskével és egy kis virággal, amit a kislányunknak hozott. Ezzel nincs semmi baj, de miért pont este 8-kor? Férjem egész nap oda van dolgozni és az esti fürdetések mindig a legmeghittebb pillanatok nálunk. Naná, hogy engem akar piszkálni, végig figyelt mit reagálok. Arra vár mikor cseszem le és akkor majd mondhatná: de én csak kicsit jöttem fel! De én csak az unokámat akartam látni! És úgy akarná alakítani, hogy ő jól jöjjön ki a dologból, mi meg a férjemmel összekapjunk. És nem képzelődöm, volt már pár ilyen alkalom.
2012. máj. 8. 20:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!