Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kinek van még hülye anyósa...

Kinek van még hülye anyósa rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Tudom nem biztos, hogy jó kategóriában teszem fel a kérdést. Gondolom nem csak nekem van ilyen gondom. Kibeszéljük az anyóst? Van kedvetek? Hátha jót tesz egy kicsit sorstársakkal beszélgetni.

2012. máj. 8. 18:01
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
67%
Az en anyosom egy szeretnivalo segitokesz no volt, tegnap vesztettuk el, nekem nagyon fog hianyozni. Gondoljatok meg mielott lehulyezitek az anyosaitokat.
2012. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom ami történt Veletek! Őszinte részvétem! Nyilván én sem kívánom az én anyósom halálát, még szép, hogy nem!!! De ha valakire azt mondjuk, hogy hülye azzal nem erre gondolunk.
2012. máj. 8. 21:57
 23/31 anonim ***** válasza:
49%
Az enyém meghalt.
2012. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
22%
NEKEM VAN A LEGTÜNTÉRIBB ANYÓSOM CSAK A FÖLDÖN??????
2012. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
64%
Abszolút ne vedd sértésnek, de nem reagálod túl egy picit?
2012. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Hát bizony mind a kettő van! Az a meny,aki most már ilyen fiatalon kritizálja az anyóst, na abból biztosan rossz anyós lesz és ráadásul még hülyébb idősebb korban,mert a dolgok későbbre csak kiéleződnek. Úgyhogy,akinek gyereke van abból anyós is lesz! Én nekem ilyenben nincs részem,mert kompromisszum is létezik,csak tudomásul kell venni! Gondolkozz el.
2012. máj. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
49%

Mi 3 evig laktunk anyosnal. Gondolhatod, minden leben ket kanal tipus. Mar elore remegett a gyomrom, ha hallottam a lepteit a lepcson. Egyszeruen idegesitett!!!


Viszont elkoltoztunk..... Nem latom azota a hulyesegeit, talalkozunk kb egy heten egyszer es a kapcsolatunk azota szuper! imadja a lanyomat.

Ez kellett a jo viszonyhoz.

Szerintem nalatok is az a gond, hogy kozel lakik es sokat jon.

2012. máj. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Nahát köszönöm a kioktatást és a jövőbe látást! Jó már így előre felkészülnöm rá, hogy tuti szar anyós leszek. Az egyik válaszoló amúgy megírta, hogy ha nem tetszik egy kérdés át kell ugorni rajta és kész. Ennyi! Bárcsak túl reagálnám! Én lennék a legboldogabb! DE SAJNOS NEM! Amikor kórházban voltam a pici születésénél akkor egy nap eljött hozzánk takarítani. Már akkor kértem a férjem valahogy beszélje le, de nem tudta, meg hát neki csak az anyja. Ne tudjátok meg azóta mennyit hallom, hogy milyen sokat köszönhetek neki. Megjegyzem nem élünk koszban, tiszta lakásunk van, nagy hassal is lemostam az ablakokat még szülés előtt, mert tudtam nem lesz rá időm utána. Na ha ő annyira szívesen segít akkor miért vágja állandóan a fejemhez? Ha meg megmondom, hogy köszönöm, de nem szorulok segítségre (kulturáltan mondom, nem szoktam kiabálni vele), akkor én vagyok a szar. Azt is megjegyezném, hogy SOHA nem bántom a férjem előtt. Mert az anyja és a világért nem sérteném meg a párom. Persze ő is ismeri milyen és jókat röhögünk a hülyeségein, csak sajnos én elég lobbanékony tudok lenni. Épp ezért esik nekem jól beszélgetni sorstársaimmal és látni, hogy nem vagyok egyedül. Inkább itt beszélem ki a háta mögött, mint olyanoknak akik közös ismerőseink, mert annak soha sincs jó vége! Jajj hát én azt is megkaptam már, hogy neki köszönhetjük, hogy van hol laknunk egyáltalán! Pedig az nem teljesen igaz. Abban a házban lakunk, ahol ő lakott apósommal és férjemék is itt nevelkedtek. Sajnos apósom már meghalt így ő egyedül maradt egy hatalmas házban. Férjemmel hitelt vettünk fel, kifizettük a meglévő tartozásait (nem kevés volt) és vettünk neki egy kis házat. Minden korrektül volt elosztva. Értékbecslő volt kinn és a megbecsült ár rá eső részét fizettük ki neki. A mi utcánkban lakik, direkt itt, hogy ha gond lenne akkor közelben legyünk. Egy teljesen felújított szép kis házat vett. Tényleg szép. Neki is megtetszett. Na ezek után mit is köszönhetünk neki? Ha mi nem ezt az utat választjuk és egy másik házba költözünk, akkor ő most egyedül lenne egy nagy házban és lehet, hogy már el is vitte volna a bank, mert hitelt az tudott agyba-főbe felvenni. És az egész falut teleordítja, hogy hálátlan vagyok. Mert szó mi szó érzi, hogy nem szívlelem és ha eljön inkább kimegyek az udvarra, hogy ne kelljen beszélnem vele.
2012. máj. 9. 10:41
 29/31 anonim ***** válasza:
49%

Ohh :D én anyósom is eljött segíteni a szülés után! Az tudod miből állt? Megkent egy vajaskenyeret (magának) aztán miután férjem elment a munkába ő is lelépett egész nap vásárolgatott magának táskát meg pár ruhát.

Esküszöm... nem bántam :D Csak nem értettem, h ebben mi a segítség akkor? Mert még bevásárolni se vásárolt semmit!

Én főztem (neki is), tálcán vittem be neki a kaját, vacsorát, mellette takarítottam rendesen, teregettem, ő pedig ült... néha kiment a folyosóra cigizni, aztán visszament nézegette a kislányunkat. Ennyi volt. 2 napig volt, aztán utána hajnalban már ment is haza.

Hattttalmas segítség volt... plusz egy embert is még ellátni!

:D

Azóta is csak röhögök az eseten. (egyébként egyszer megemlítette nekem, h tuti azt gondolom magamban, h "na jól segít!" De mivel nem akartam megbántani nem mondtam rá semmit)

2012. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 sumergo ***** válasza:
49%
Nagyon nagy tévedés azt gondolni, hogy ha valaki nincs jóban az anyósával, akkor ő maga is tuti rossz anyós lesz, ismerek ellenpéldát. A volt férjem édesanyja. Nagyon jó anyós volt, remekül kijöttünk, majdnem olyan volt, mintha a barátnőm lett volna, őszintén nagyon szerettem. Neki viszont még abban az időben is rettenet rossz volt a kapcsolata az anyósával, és nagyon figyelt rá, hogy nehogy elkövesse ugyanazon hibákat, ezért jó anyós lett belőle. Csak a fiával nem működtek a dolgok, így elváltunk. A mostani párom egy tündér, de az anyós, na azt inkább nem részletezném, egy katasztrófa! :-( (Talán az is mond valamit, hogy az előző anyósommal jól kijöttünk, a mostanival meg nagyon nem. Nem mindig lehet kompromisszumot kötni, párom szerint is már időnként Nobel békedíjat érdemelnék, a testvére pedig már megkérdezte, hogy hogyan bírom elviselni az anyját, hát erről röviden ennyit!)
2012. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!