Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Terhessége ideje alatt tette...

Terhessége ideje alatt tette már valakinek még tönkre párjával a kapcsolatát az anyósa? 100%-ról 200% fokozatba kapcsolt, hogy a kisfia mellette legyen, ne a születendő gyermeke és a családja mellett?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet ezt elviselni? Túlélni? Ebben az állapotban, amikor minden a jövőről és a születendő gyerekről kellene, hogy szóljon?

Hogyan tudjak így újra pozitívan gondolkodni és élni? Hogyan lehet valaki ennyire aljas (anyós), és ennyire bárgyú egy férfi, hogy bedől a nyájas sz.r dumának?



2012. dec. 18. 04:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Láthatóan elvagyok keseredve, miért írnak olyan emberek, akik abba kötnek bele, hogy nem értik a kérdést?

Én spec ha nem értek valamit nem szólok hozzá, nézek egy másik kiírást.

Nehéz megállni, hogy ne rúgjunk bele valakibe?

Belőletek lesz a fent említett típusú anyós meg após.

Akkor is hozzászóltok, amikor nem kéne....

2012. dec. 18. 20:31
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem. BELŐLED lesz a fent említett anyós. Mert már most minden a gyerekről szól, csak a gyerek és semmi más, mi lesz veled, ha a gyerek másra néz majd rá?


Amúgy meg mindenki érti a kérdést, hogy itt siránkozol általánosságokba és hülye weboldalak további általánosságait linkeled be, és szidod anyósodat, de addig már nem látsz el, hogy nem anyósoddal van baj, hanem a férjeddel, aki nem képes felnőni, és a sarkára állni. Gondlom nem is vársz választ, csak azt várod, hogy kollektívan szidjuk anyósodat, meg írjuk, hogy hátha elpatkol és akkor jó lesz.

2012. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 harleynagyi ***** válasza:
47%
kedves kerdezo biztos vagyok benne lepontozol de kulonosen nem zavar mivel alltalaban az emberek nem szeretik ha az igazsag szemukbe van vagva ....beloled lesz a leg utalatosab Anyos hiszen meg a gyerek meg sem szuletett de mar ugy erzed Te valami nagy "Hos"vagy aki korul forog a vilag , na meg a csemeteje korul majd okosnak es tanultnak erzed magad , de arra mar nem is mersz gondolni hogy talan a ferjed Edesanyja is ugyan ugy erez a fia irant , na mi van a szuleidel ?? biztos Ok a leg megertobb szulok a vilagon es ha a ferjed kerdeznem lehet aztmondana "leg onzobb undorito szemelyek """ szegyeld magad hogy igy velekedsz annak a ferfinak az edesanyjarol akit allitolag szeretsz ...majd mi lesz mikor a gyerekre kell vigyazzni es Anyad elutasitja a felhivast ??? Te meg a szeretett munka helyeden nemtudsz meg jeleni es kivagnak vagy talan akor jo lesz az Anyos ??!!!!!
2012. dec. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nem pontozok le senkit, különben nem lennétek 100 %-osak egymásnak.

Az anyák szerepe, miután felnő a gyerekük megváltozik, be kellene csak látni, hogy már nem ugyanaz mint amikor gyerekek voltak. Ez egyébként jó esetben fokozatosan történik, mint ahogy fokozatosan engedjük el a gyerek kezét amikor járni tanul.

Nálunk ez a nagy probléma, amit a kifogásolt idézet is leír, hogy fontosnak akar még mindig lenni, és olyan szerepet játszani, amit már az élet nem neki osztott ki.

A probléma ennyi.

Remélem ismét felhúzzátok magatokat ezen.

Verjétek a billentyűt.

Hajrá!

2012. dec. 19. 06:06
 15/21 anonim ***** válasza:
70%

A rendőrségen és/vagy a bíróságon (ha feljelentést teszel, vagy tanúnak hívnak be) is ilyen "balladai homályba" veszik mondanivalód? Vagy okmányirodában is?

"Tudja kedves ügyintéző, nekem olyan könyvszerűségbe kötött speciálisan az Állami Nyomdában használt papír kellene, melyben ilyen kis írásjelek meg betűk találhatóak. Van benne egy fénykép is, meg egy másik egyedi azonosító." Most ebből hogy jöjjön rá, hogy útlevelet szeretnél?:D

Rendőrségen meg ne csodálkozz, ha beidéznek tanúként, és este már viheti neked a férjed a bablevest az őrizetbe, mert lecsuknak hatóság akadályozásáért, olyan körülményesen fogalmazol:D

azért kérdezünk konkrétumokat, mert mi kívülről egy másik lehetőséget is szeretnénk mérlegelni: azt, hogy te reagálod túl. Ez egyáltalán nem biztos! De ha így van, akkor legalább felnyitnánk a szemedeet, és ezáltal kicsit meg is nyugodnál.

Pl. az nem "család mellől eltávolítás" az anyós részéről, ha most vett új számítógépet a Mama, és megkéri a fiát, hogy üzemelje be neki, magyarázza el, ami új dolog. Ez ekár több délutánt is igénybe vehet.

2012. dec. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt hozzámentél nem tudtad, hogy a pasi "bárgyú"? (Hogy a te szavaddal éljek.)

Vagy ha akkor még nem tudtad, akkor a teherbeesésig sem derült ki?

Ki milyen virágot szakít, olyat szagol. Nem az anyóssal van a gond, hanem a bárgyú férjeddel.

2012. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
49%

Ne foglalkozz velük, minden kérdésnél van egy-két habzó szájú. Honnan tudják milyen anyós leszel? Igazad van, fokozatosan kell elengedni a gyerek kezét. Természetes, hogy állapotosan a baba a legfontosabb (aki gondolom már megszületett :) Remélem minden rendben vele, és a párod is mellettetek áll). Kevés anyós jön ki jól a menyekkel, de azt hiszem, ebből te tanulhatsz a legtöbbet: te nem leszel ilyen a te menyeddel.

Stresszmentes életet kívánok nektek :)

2013. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó választ. Sajnos nem mellettem áll. Egyedül nevelem a lányaimat. A párom anyósnál lakik. A baba most lesz 7 hetes. A párom eljön meglátogatni. Majd másnap elkezd ötletelni mit hogyan kell csinálni. Mivel napközben nincs itt nem tudja, hogy hogyan látom el a babát. Ezért teljesen kioktatásnak tűnik minden amit anyós nyelvezetével mond. Már felneveltem egy gyereket, a másik lányom 15 éves. A háziorvossal is tartom a kapcsolatot, a védőnő is mindent rendben talál. Erre jönnek ezek a mondatok.

A lényeg, hogy oda hazamegy és meghányják-vetik, hogy én mit hogyan csinálok itt egyedül. Abból a két órából, amit itt lát.

Nem velem működik együtt, hanem anyóssal, akihez ezek után nem engedem, hogy vigye a babát.

Nagyon fáradt vagyok, mert az nem jutott eszébe, hogy az éjszaka hányszor kelek fel. És, hogy a szülést sem sikerült kipihenni, nem tudok például most sem visszaaludni már, 4 óta. A bajt még tetézi, hogy náluk bevált dolog, hogy snő a gyerekeit azonnal lepasszolja anyóshoz (ahol a párom lakik), ha betegek.

A lányomnak még az oltásai sincsenek meg, és úgy jön ide látogatni. Mondtam, hogy költözzön már vissza a lakásába (amit kiadott bérbe), hogy ne legyen fertőzésveszély. Mert azok a gyerekek elég gyakran betegek. a pici meg még beoltva sincsen egy csomó minden ellen. Most is ott van, az egyik állítólag napszúrást kapott.

Mindenesetre másnap nekem reggel is napszúrás szerű tüneteim voltak, szédültem nem kicsit itt reggel jónéhány órát, és a gyomrom fájt elég rendesen. Nem hívtam fel, hogy jöjjön már át , mert rosszul érzem magam, csak délután mondtam neki, arra nem volt semmi válasz. De ha bármit elkaptunk onnan az elmúlt években, arra úgy is mindig az a válasz, hogy egyáltalán nem biztos, hogy onnan.

Szóval a helyzet borzasztó. Én is azt hittem, hogy azon lesz, hogy együtt neveljük a gyerekeket, de ez, hogy mindenben kritizál, hogy mit hogyan csinálok a gyerekkel kapcsolatban fel sem merült bennem.

Még a babakocsit sem tolom jól! Kész röhej. A nagyobbik lányom is csak néz, hogy miket csinál. Teljesen beoltotta anyós, hogy én nem jól látom el a babát, és ameddig itt van legalább addig "szakszerűen" lássa el az ő instrukciói alapján. Szülés utáni depressziómban legszívesebben meghalnék ettől az egész helyzettől, és már ott tartok, hogy jobb lenne, ha nem jönne többet ide. Nem elég, hogy egyedül vagyok, még ki is oktatnak.

2013. máj. 6. 05:19
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
OFF A napszúrás nem fertőző betegség.....
2013. máj. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Nem napszúrás volt az, hanem valami gyomornyavaja. Szerencsére nem tartott sokáig.
2013. máj. 6. 05:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!