Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti odaköltöznétek anyósotokkal...

Ti odaköltöznétek anyósotokkal egy udvarba (külön ház), vagy inkább a város szélén laknátok kertes házban, ami egy kicsit messzebb van?

Figyelt kérdés

2013. febr. 28. 21:39
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld, kivétel az anyós.ő eltévedt.
2013. márc. 4. 21:11
 22/30 anonim ***** válasza:
39%

igazad van kedves 20. csak azt nem értem miért kell ezt ilyen hangon,ilyen stilusban leirni ?

normális kérdésem volt,de igaz, nem ide való ! és ezt nem lehet udvariasan megirni?

nem várok választ tőled ! ne fáraszd magad !

szerencsére semmi bajom a menyeimmel,nagyon jo a viszonyunk csá..

ti meg csak zrikáljátok egymást,mérgelődjetek az aztán segit a kérdezőnek !

2013. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
25%
mire kell zöld meg piros pontot gyüjteni? nyerhetünk vele valamit ?adnak érte a boltban vagy a gyógyszertárban ?
2013. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
nemtom, de most kaptal egy pirosat.
2013. márc. 5. 19:52
 25/30 Missi_Key ***** válasza:
87%
ne. semmikép se az elsőt. mi úgy lakunk, én a gyerek vagyok, de így is az idegeimre megy a nagymama, hát még ha az anyósom lenne..hidd el nem akarod te azt...
2013. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
84%
8-as tökéletes a leírás....-Nálunk még annyival megfűszerezve,hogy kommentelte a bevásárló szatyorban található termékeket,-hogy "az túl drága,ő ilyet nem venne,az meg nem jó,olyat meg miért nem hoztam neki is mert kifizetné ő..." Mondtam vigye el ami tetszik és majd veszek helyette,akkor meg á nem. Amikor a gyerekek picik voltak és itthon voltam velük,felkelt hajnali 4-kor és megfőzött majd jött át reggel 7-re,hogy "-Te kezdtél-e már főzni? -majd a fiához fordult,hogy -"nekem már kész van és ha gondoljátok..-hol ott előző nap beszéltem meg vele én mit akarok főzni-az volt a csúcs amikor ugyan azt el is készítette,-de sajnos ő zsírosan és nem egészen tisztán főzött. A ki terigetett ruhákat,egy felhő megjelenésekor összeszedték,guzsajba,amikor én úgy terítem ki,hogy ki simítom ne kelljen vasalni...Házi állatunk se lehetett,mert reggel 6-kor meg volt etetve "-nehogy éhen halljon...Tehát ha fogyatékosnak titulálják az embert,az nem éppen kellemes,mindenképp jobb külön....-mára mi is úgy vagyunk és szent a béke.
2013. márc. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
74%
Csakis a messzebb levő ház, ami külön van! Le kell válni a szülőkről!
2013. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
80%
én nem költöznék anyósomhoz !!!! még egy udvarba lenne úgy sem............. Akkor folyton átjönne... ő mondaná meg hogy mivan.... sajnos az én anyósom közt és köztem nem jó a viszony inkább más lehetőséget válasz !
2013. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
81%

"A ki terigetett ruhákat,egy felhő megjelenésekor összeszedték,guzsajba,amikor én úgy terítem ki,hogy ki simítom ne kelljen vasalni..."


8-as, 10-es vagyok. Ja igen, ez nálunk is ment. Jött egy felhő, már rángatták le az én teregetésemet is, holott otthon voltam, szólhatott volna, hogy szerintem esni fog, beszeded? Neeem. Helyette összebszta csomóra egy kosárba a vizes ruhát, eső persze nem is esett, vagy két csepp és órákkal később szólt, hogy amúgy beszedte, mert úgy nézett ki jön az eső.


Meg mikor kint voltam és akkor közli velem, hogy szedjem be, mert esni fog. Mondom, nem én kint hagyom, majd ha tényleg elkezd esni, akkor szárítóstól fogom és beviszem. De szedjem be, ő tudja, hogy esni fog. Mondom értse meg, hogy majd ha esni fog, akkor beviszem az egészet. De ha Csepel felől fúj a szél... Hát már komolyan azt hittem agyvérzést kapok.


Kertbe kimenni utáltam, mert egyből körbebámultak, jópofizni kellett, akkor is, ha ülni akartam magamban, vagy olvasni. Napozás kizárt, biztos nem fogok ott feküdni fürdő ruhában, miközben körbebámulnak apósomék.


Ráadásul a családomban sokan gazdálkodnak, zöldséget, gyümölcsöt termesztenek stb. Egy csomó mindent láttam, amit elkrnak a kerten, meg mindig panaszkodtak, láttam, hogy a metszést, hogy cseszik el, de nem szólhattam egy szót se, mert akkor én voltam a paraszt, hogy "egy szalmaszálat se rakok itt keresztbe". Ja persze, én akartam segíteni, de akkor kitört a nagy családi veszekedés, hogy mit képzelünk, hogy mi BÁRMIHEZ hozzányúlnánk a kertben. Nekünk abba csak leülni szabad. Mindig az volt, hogy ha segíteni akartunk, vagy csinálni valamit, úgy le lettünk ugatva. Aztán meg egyfolytában panaszkodtak, hogy nem csinálunk semmit, milyenek vagyunk már. Ha meg megmondtuk, hogy persze, hogy nem csinálunk, ha nem lehet, akkor is mi voltunk a parasztok.

2013. jún. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Soha nem szertenék a közelében élni. Én törekedtem jó viszonyban lenni vele, de kiderült ez lehetetlen. Az elején még hajlandó lettem volna együtt is élni vele. Én azt tanácsolom, hogy ne költözz olyan közel, mert lehet hogy nálad is csak később derül ki, hogy igazából milyen az anyósod.
2013. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!