Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Dolgoznál együtt az anyósoddal...

Dolgoznál együtt az anyósoddal? Vinnéd a céghez ahol te is dolgozol?

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 11:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Imádom a munkahelyem,szeretnek engem,barátnőim is innen vannak.

Anyós pletykás,időnként rosszindulatú.

Önzőség vagy sem,nem szeretnék vele egy baráti kört,garantáltan jönni akarna velünk meló után,perc nyugtom se lenne.

És nem is ért semmi olyanhoz ahova most keresnek embert,bár papír nélkül is be tudnám protezsálni valahogy,csak akkor nekem kell gondoskodni arról,hogy értsen hozzá annyira mint egy kezdő,meg tudja tanulni.De ő még a rendszerváltás előtti munkához szokott,állami cég,"jusson mindenkinek munka" elv.

2013. márc. 11. 11:43
 12/17 anonim ***** válasza:

A saját anyósjelöltemmel nem és nem vinném oda.

Pedig nagyon kedvelem, de rendkívül nehéz személyiség hangulatingadozásokkal, amit én képtelen volnék minden nap kezelni.

Lehet rossz ember vagyok, de nem menne, ha itt lakna a közelben akkor sem biztos, pedig szeretne közel lakni, már a gondolattól is kiráz a hideg, pedig tényleg aranyos, és jóindulatú.

Lehet ha nem lennének a hangulatingadozásos problémái (ezt gyógyszeresen kezelik is) akkor nem lenne ezzel bajom, de nagyon nehezen viselem, amikor akárkinek a jószándékúságába képes belemagyarázni, hogy ez milyen negatív, vannak ilyen tévképzetei...


Tehát nem a rokoni foktól függene, hogy akarnék-e együtt dolgozni, hanem az illető személyiségétől

2013. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
19%
Ő a könyvelőm, ingyen van így kibírom valahogy. Együtt dolgozni közös projektben? Inkább nem.
2013. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Esetleg mondd azt neki, hogy a tapasztalat elvárás itt. Vagy a végzettség.
2013. márc. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha be tudod protezsálni az gondolom azt jelenti hogy jó viszonyban vagy a főnökeiddel.

Egy állásinterjú vagy ilyesmi megoldható, nem?

Így látja a főnök is hogy mivel áll szemben, és anyósod sem száll el magától.

Hagyd a döntést a feletteseidre, akárhogy döntenek te megpróbáltad.

Aztán ha felveszik, szépen lekoptatod :) Azért gondolom nem vagytok vele egy korcsoportban, ha olyan programokat rendeztek magától is békén hagy titeket.

2013. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Engem anyósom ajánlott be a munkahelyemre, most mind a ketten ott dolgozunk. Nagy épület és ő a másik szárnyon dolgozik, alig látjuk egymást, véletlenül kb. kéthavonta futunk össze, látogatni szoktuk egymást. Jóban vagyok vele, sokat segít, néha már túl sokat.

Többen is mondták hogy jól dolgozom, úgy hogy meg lett dicsérve, amiért odavitt engem :)

2013. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én egész nyáron együtt dolgoztam az anyósommal, apósommal, sógorommal, párommal. Néha a kissógoromra vigyáztam. Nagyon szeretem a családot, úgyhogy ez számomra nem jelentett gondot!:)
2013. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!