Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális hogy ez egy kissé...

Normális hogy ez egy kissé rosszul esett?

Figyelt kérdés

Sosem volt igazán jó a kapcsolatom az anyósomékkal,de kitaláltam hogy szervezek születésnapom alkalmából egy ebédet,meghívom őket is rá,és akkor nem kettesben leszünk a párommal,akit bánt hogy nem valami fényes a kapcsolatom a szüleivel,akiknek sohasem volt egy jó szavuk sem hozzám.....

Szóval sütöttem,főztem,anyósék be is állítottak,de még csak

egy tábla csokit sem vettek,párom viszont felpakolta őket a maradék étellel,amiből még én is szívesen ettem volna,közös kasszán vagyunk,mivel mindketten dolgozunk,így igazán megkérdezhetett volna,hogy szeretnék e enni később is.


A jó szándékért cserébe,megkaptam tőle,hogy minek hisztizek,bunkóság,és nagyon önző dolog elvárni akár egy tábla csokit is,hisz megtiszteltek engem azzal,hogy eljöttek.....minek hívtam őket el,ha aztán panaszkodom....


Neki van igaza?



2013. máj. 10. 22:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"(Mellesleg, ha tényleg egy tábla csokot adtak volna, akkor meg azon lennél kiakadva, hogy te mennyit készültél, főztél, ők meg tábla csokival szúrták ki a szemedet.)"


Minden apróságnak örülni szoktam :)

Tesómék is rosszul állnak,tőle egy Kinder Buenót kaptam,és mivel az a kedvencem,de ritkán veszek magamnak,mivel elég drága,így nagyon örültem neki :)

2013. máj. 10. 22:32
 12/16 A kérdező kommentje:

Oké :)


Látom sok itt az értelmes ember,akinek hiába írtam,hogy volt már nem egy konfliktus köztünk,folyton piszkálni próbál

valamivel,bunkó velem....és igazából ez esik rosszul,ő sajnálja az ételt tőlem,látom felesleges példákat felhozni,de nem egyszer előfordult ilyen.

Nyilván ti közületek ezek után mosolyogva pakolnának ételt olyanoknak,akik viszont náluk még szinte a csapvizet is sajnálják tőletek.... :)

2013. máj. 10. 22:36
 13/16 anonim ***** válasza:
63%

kérdező, én megértelek, nekem is rosszul esett volna.

gyerekes bosszú, de én a helyedben ezentúl tuti fel nem köszönteném, se ajándék se semmi, max egy smst, azt csókolom...

magukat minősítik vele, nem téged... és szerintem a párod is csak azért veszekszik, mert tudja, hogy igazad van, csak nem meri kimondani, így hát hárít


amúgy imádkozom, hogy az itt válaszolók 80%-ával össze ne hozzon az élet... komolyan, olyan blődségeket írnak és úgy tudnak vitatkozni meg ítélkezni...na mindegy, csak felidegesítem magam a sok degenerálton...

2013. máj. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Utolsó, itt a válaszadók csak addig osztják névtelenül az

észt,amíg nincsenek a másik oldalon :))


Nem hiszem hogy ebben az esetben mindenki szépen mosolyogva se..get nyalna egy olyan embernek,aki vele bunkó módon viselkedik :)

2013. máj. 10. 23:57
 15/16 anonim ***** válasza:
legközelebb te se köszöntsd fel....szerintem igazad van...te próbálkoztál jóba lenni vele..ő nem nyitott feléd.innentől kezdve sz.rd le :D
2013. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esett volna ez a szitu,hogy beleadom szívemet-lelkemet,erre meg egy apróságot se kapok,miközben anyós szokott kapni.Ilyenkor sms-t se kapna tőlem,az is biztos,valamint páromat is megkérném,hogy a kajából rakjon félre nekem.
2015. jan. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!