Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyám fajgyűlölő. Van értelme...

Anyám fajgyűlölő. Van értelme h egyáltalán tartsam vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

26 éves f vagyok. A barátnőmmel, akit 10 éve jol ismerek, másfél éve járunk. Anyám csak azért utálja, mert cigánylány. És anyám ki is mutatja rendesen az érzelmeit. Meg tiltotta h feljöhessen. Ha mégis véletlenül hazaér anyám és ott találja, beszologat.. pedig a lányra és a családjára egyáltalán nem jellemzők, azok a negatív dolgok, amiköztudatban élnek cigányokról. Csendes, visszahúzodó, gyönyörű lány. Nagyon házias, minden.

Nemsokára elköltözök a lánnyal albérletbe, pedig elférne nálunk bőven. Montam anyámnak, ha ő nem jöhet ide, én se fogom rányitni az ajtót. Monta, h az a cigány kurv@ akkor se jöhet ide látogatóbe se, inkább énse jöjjek. Mit szóltok ehez??


2013. máj. 17. 01:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
63%
A cigány az első vitãig marad visszahúzódó.Utána beléd állítja a bugylit.....
2013. máj. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
50%

Hát cigányt én sem engednék a házamba.Gazdag vagy sem....Cigánnyal a házasság azt jelenti megy a familia is...

Egyébként ha jó módúak,miért nem költöztök hozzájuk.

Miért te vinnék a lubnyát magatokhoz????

Inkább költözzetek küön legyen szerencsétek.

A szavaidat te is megválogathatnád kérdezö.

2013. máj. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%

17


Kérdező: ha egy kicsit is érdekelnének a világ dolgai, akkor "kissé" nyitottabb szemmel tekintenél kifelé a világra és tudhatnád, hogy a rasszizmus, zsidózás, cigányozás mégjobban megfog erősődni. Ez nem azt jelenti, hogy te saját életeden belül ne tudnál változtatni a kislánnyal. Nem kell senkinek privátot irni, mert az egy primitiv dolog. A saját életetekkel törődj, legyetek boldogok és kerüld ki a konfrontációt, mert nem a te dolgod ezt a csatát megvívni, ugyanis nálad magasabb erők már vívják. Neked egy a dolgod, a saját családodra(ez most az édesanyádon kivűl van)figyelni, törődni és felépiteni.Ez a dolgod.

2013. máj. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, bár nem ilyen hosszú, s nem is ismertem régóta.

Mint kiderült (első látogatásnál), félvér a srác. Apja echte cigány, ránézésre is. Viszont szerettem, annak ellenére, hogy tele vagyok NagyMagyarországos kitűzőkkel, van ilyen fajta tetoválásom is stb. Ezt csak azért írom, hogy lásd, nem mindenki rasszista.

Ezzel nem is volt probléma, szépen megvoltunk. Viszont egyszer találkoztam a bővebb rokonsággal (értsd: unokatesók, másod unokatesók). És hiába voltak ők normálisak, a rokonsága a tipikus cigány viselkedést hozta... Egyik még meg is fenyegetett (akkor láttam először), hogy ha rosszat csinálok a srácnak, elvágják a torkomat... és hiába védett a barátom, sőt a közeli családja is, a rokonoknak ilyen volt a hozzáállásuk, és kész. És akkor neki csak az apja rokonai voltak cigányok...


ezt csak azért írom, hogy lásd, hiába normális a család, meg szeretnek, a lánnyal együtt az egész famíliát kapod...



Amúgy anyádtól költözz el, akár egyedül is, mert túl nagy az 'uralma' rajtad

2013. máj. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd ott anyádat. Amúgy is 26 évesen már ideje lenne.
2013. máj. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
51%
Egyetértek anyukáddal, ha ilyen fiam lenne mint te jól meg is agyalnám.
2013. máj. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem, semmi értelme nincs, hogy ilyen körülmények között tartsd vele a kapcsolatot...

#18, érdekes, én meg úgy vagyok vele, hogy ha anyám mondana olyanokat a barátnőmre, ami itt a kérdésben szerepel, lehet, hogy kivitte volna már a közfalat hirtelen felindultság következtében... pedig békés ember vagyok.

2013. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem véletlenül van annyi fajgyűlölő Magyarországon,ezzel azért remélem te is tisztában vagy. Egy ideig én is foggal-körömmel ragaszkodtam ahhoz,hogy márpedig nem szabad általánosítani,mert különbenis,milyen csúnya dolog a rasszizmus. De mára már lesz@rom. Annyi atrocitás ért az utóbbi években,hogy meguntam és kiábrándultam. Fiatal lány vagyok(jó,hát 22 éves) és imádnak terrorizálni. Ha meg nem terrorizálnak,hát akkor meg látom,amit látok,mivel általában a házuk előtt,az utcán élik az életüket. Persze,ha kontaktba kerülök eggyel,kedves és udvarias vagyok és értékelem,ha nem bunkó vagy kcsg,de érzem,hogy mindig meg fogom tartani a 2 lépés távot. Ezt csak azért mondtam el,hogy s legjobb-indulatú emberben sem tiszta jó érzések vannak a cigányok felé,így értsd meg anyukádat is picit. Ne szakíts meg vele minden kapcsolatot,sajnálom,hogy emiatt így elmérgesedett a helyzet. Költözzetek külön,talán az évek meglágyítják a szívét,főleg,ha bizonyított a lány.
2013. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
32%

Én sem engednék cigányt a lakásomba. De a gyerekem közelébe sem...

Majd, ha valamiért úgy döntesz, mégsem kell a lány, jön a kiccsalád és jól helyben hagynak. Kell ez?

2013. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ha csak belekötni tudsz mások jótanácsaiba, akkor egyáltalán minek írod ki ide ezt a kérdést? Unatkoztál és kötözködni van kedved? Akkor inkább oldd meg a helyzetet, ahogy tudod!
2013. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!