Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van értelme tartani anyossal...

Van értelme tartani anyossal a kapcsolatot mikor ilyen?

Figyelt kérdés
szememben nem mond semmit hátam mögött én vagyok a rossz, olyan dolgokat kébzel be ami nem ugy van pl ha váratlanul betoppan takaritok épp mikor itt van mert nem akarom hogy megszolja hogy rendetlenség van akkor azt mongya hogy kisöpröm innen ,az unokáját sem látogatja sürün mert nem csip ...a páromnak mond valamit s mongya neki hogy nehogy elmondja nekem hogy ö mit mondott..borzasztó pukkados és kákán is csomot keres hogy ö jöjjön ki jol a dologbol....nem kérünk semmit mégis ad mindent de nem szivessen mert az elsö veszekedésnél felhántorgatja külön élünk pár km elválaszt tölle mégis beleszol mindenbe na meg elakartunk a párommal költözni tölle jo messzire csak nem jött össze a párom örökölte apukája után a házat s anyos tarcsa hozzá a haszonélvezeti jogot erössen s nem mindegy mit hová teszünk na meg olyanokkal tömi párom fejét hogy ketten is tudnák nevelni az én fiamat szoval én felesleges vagyok ott szerinte viszon azt mongya ellene nevelem a fiam mert nem megy oda hozzá s bujkál elölle de csudálkozik hát ha elsirja magát a fiam , egyböl megilyed pánikol anyos s inkább elmegy minthogy babusgatná kicsit pár perceket tölt vele ugy havi 2-3 alkalommal s most 2 és fél éves a gyermek

2012. febr. 28. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgyis csak havi 2-3 alkalommal pár percre megy el hozzátok, azt kibírjátok. A párod meg álljon melléd, mert a kérdésedből nekem nem jön le az, hogy ő kinek a pártján áll.


(Egy helyesírási szótár beszerzésének több értelme lenne. Borzalmas és elkeserítő, hogy felnőtt emberek, akik ráadásul szülők, így felelősséggel és példamutatással tartoznak a jövő nemzedéke iránt, ilyen igénytelenül és hibásan ír. Erre nincs mentség.)

2012. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A férjed vagy álljon melléd és "nevelje" meg az anyját vagy váljatok el, ha a párod nem áll ki az immár saját családja mellett nincs értelme szenvedni egy kotnyeles anyóstól.
2012. febr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az anyós haszonélvezeti joga a legerősebb jelenleg.

Függnek tőle.


Próbáld letenni a söprűt, ha megjelenik.


Én megmondanám viccesen, hogy tekintettel arra, hogy a férjem Anyukát nem vehette el, és így Anyuka meg sem szülhette meg a kisfiamat, fogadja el, hogy az én gyerekem, és én nevelem.

2012. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 man79 ***** válasza:

Az anyósod a gyerekét és az unokáját fogja mindig nézni, fogad el nem téged fog nézni, egynek viszont örülhetsz, ez azt jelenti szereti a gyerekedet, és az egy jó pont lehet az anyósnál!

Én el váltam, nekem kettő kis gyerekem volt mikor ex elköltözött, ott is após és anyós piszkálták hátulról!

Ők belőlem szeretek volna a lányuknak papucs férjet csinálni! Nem jött be!

Viszont egy biztos a férjednek is állást kéne foglalnia ki a "fontosabb" a gyerek és felesége mellett áll ki, vagy az anyukája szoknyája alá bújik!

Nálam van egy elmélet, vannak dolgok amik nem mehetnek ki ajtón kívülre, mert akkor jönnek a rosszindulatú belekotyogások!

Na ez volt a másik érvem mikor ex be jelentette elköltőzik "szünetre gondolt" én erre mondtam akkor vállunk!

Nem értette miért? Mondom mert nem fogsz a gyerekeimmel zsarolni!

2012. febr. 29. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem nincs
2020. nov. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!