Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen anyósotok van? Az...

Milyen anyósotok van? Az enyémnek lehet valami baja?

Figyelt kérdés

Komolyan nem tudom eldönteni hogy anyósomnak baja van,vagy tényleg ennyire(bocs)hülye!:(

Vannak olyan beszólásai,hogy nem tudom eldönteni sírjak vagy nevessek rajta. Sokszor az az érzésem hogy a 3éves unokájának több esze van!


Ma is nézegeti a tescos újságot mikor meglepődve közli hogy holnap holnapután zárva lesznek a boltok(holott már 1hete mondtam neki),mert piros betűs ünnep,de ez szerinte tuti "Orbán" műve,mert éheztetni akarja a népet!:(


A másik hogy nem érti meg hogy azért mert ő otthon dolgozik a kertben nem fog nyugdíjat kapni,mert a nyugdíj csak bejelentett(adózott)munkahely után jár. 58éves és jó ha 15évet dolgozott munkahelyen,de ő szerinte már nyugdíjasnak kellene lennie.



2013. máj. 18. 14:26
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos tényleg ilyen hüle,:)sok ilyen ember van nincs egyedül.
2013. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
84%

Hát tényleg nem lehet egy észlény! :) Még jó, hogy a tescos dolgozóknak is jár szabadnap, vagy mit gondolt az ő kedvéért majd a munkaszüneti napon is dolgozni fognak? Szép is lenne, ha azért is kapnánk fizetést, mert rendbe tesszük a házunk táját. :D Nem irigyellek.

Az én anyósom aranyos, aktívan dolgozik a honvédségnél, így 2 lábbal áll a földön, megfontolt, ellenben apósommal, aki kicsit egyszerűbb.

2013. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
19%
Nem lehet mindenki zseni. Biztos vannak neki jó tulajdonságai is :) Én matematikából vagyok jó, más biológiából az, megint más egy harmadik dologból. 58 évesen már nem biztos, hogy jól átlátja a világ dolgait, hogy most mi múlik itt Orbán Viktoron és mi nem. Ráadásul nem biztos, hogy mindenhez hülye, egyszer egy általam kevésbé okosnak tartott rokonommal felmerült a színház téma, és úgy sorolta a színészek neveit, hogy csak néztem. Türelmesnek kell vele lenni, és a fontos dolgokat elmagyarázni (pl. hogy veszélyes a gáztűzhely gombját fakanállal kitámasztani, vagy ha hasonló hülyeséget csinál).
2013. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
56%

Elég begyepesedett gondolkodású.

De ne foglalkozz vele, gondolom ritkán látogatjátok csak, akkor meg elviselhető.

2013. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
63%
Hát na igen, de várjatok, mert főleg olyan helyen ahol pl össze vagy "ilyennel" zárva, pl egy gyári szalagmelónál, az ilyenek képzelik magukat vezérnek, tehát ők megfogalmaznak valamit, és ha nem úgy gondolkodol olyan egyszerűen, vagyis ha te nem csak feketén és fehéren látod az életet, akkor te vagy kifogva, és kibeszélve. Nemtom ha ilyen hülékkel lenne tele a világ hol állnánk. pfúúúú de utálom azokat a hüléket akik még erőltetik is a baromságot másra. :(
2013. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
88%
Ez a gáztûzhelyes dolog aranyos:) Mi 20 ève azzal támasztjuk :D
2013. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
20%
kérdező te biztos zseni lehetsz ha ilyeneket kérdezel
2013. máj. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
93%
Off: Anyámék gáztűzhelyét is csak fakanállal kitámasztva lehet használni, mert vagy az, vagy egy hosszabb idejű sütésnél valaki végig tartja a gombot. :D Most komolyan, az mitől veszélyes? Nyilván csak akkor tartja úgy az ember, ha ott a közelben és süt/főz.
2013. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
59%
Azért veszélyes, mert ha véletlenül elalszik a láng, akkor ömlik a gáz, nem tud automatikusan lezárni.
2013. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
52%

Nekem egyik mamám volt egész életében ilyen. Ez lassan egyre rosszabb lesz, szegény már elmúlt 70 éves és már nagyon bosszantó, ahogy "hülyül". Már nem úgy hülyül, nem tud enni meg ilyenek, hanem az ilyen hülyeségeit, amiket a kérdésben írtál egyre többet hangoztatja és még büszke is rá. Olyanokat tud mondani, idegenek előtt sokszor szégyelli az ember. Nem csak tudományos dolgokban, sőt, nem is arról van szó, hogy öreg és nem ért hozzá, hanem mindennel kapcsolatban ilyeneket mond. Az ilyen egyszerű élet egyszerű paraszti ész témakörébe tartozó kérdésekben is. A másik nagyanyám is öreg, 8 általánost végzett, mégse ilyen tökkel ütött soha nem is volt az.

Sokáig azt hittem, hogy a butábbik olyan rosszindulatú, de aztán rájöttem, ahogy idősebb lettem, hogy egyszerűen csak mérhetetlenül buta.

2013. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!