Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen anyósotok van? Az...

Milyen anyósotok van? Az enyémnek lehet valami baja?

Figyelt kérdés

Komolyan nem tudom eldönteni hogy anyósomnak baja van,vagy tényleg ennyire(bocs)hülye!:(

Vannak olyan beszólásai,hogy nem tudom eldönteni sírjak vagy nevessek rajta. Sokszor az az érzésem hogy a 3éves unokájának több esze van!


Ma is nézegeti a tescos újságot mikor meglepődve közli hogy holnap holnapután zárva lesznek a boltok(holott már 1hete mondtam neki),mert piros betűs ünnep,de ez szerinte tuti "Orbán" műve,mert éheztetni akarja a népet!:(


A másik hogy nem érti meg hogy azért mert ő otthon dolgozik a kertben nem fog nyugdíjat kapni,mert a nyugdíj csak bejelentett(adózott)munkahely után jár. 58éves és jó ha 15évet dolgozott munkahelyen,de ő szerinte már nyugdíjasnak kellene lennie.



2013. máj. 18. 14:26
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%
Istenem...az új generáció...
2013. máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
79%
Anyósodnak se a lábával van a gond, de hidd el, vagyunk így páran. Engedd el a füled mellett és inkább sírj a nevetés helyett, ne magyarázd neki a dolgokat, mert nem lesz rá kiváncsi! :)
2013. máj. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
70%
Vicces de komolyan!!detto mint az en anyosom,.szegeny mar vagy 10 eve haldoklik sot kitalalta hogy rakos beteg erre a doki kozli velunk hogy semmi baja nincs :/ mi meg mar ragtuk a drot kefet is!!mivel mas orszagban elunk,.mar majdnem elore megsirattam :) semmi bajom nincs vele,.sot!!nagyon szeret engem,.es en is ot ,.de tulzas amit levag neha :-D
2013. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
70%

az okosok folyton kételkednek, csak a hülyék holtbiztosak mindenben. :)


egyrészt ha tehetem kerülöm az ilyen embereket, másrészt meg nagyon sajnálom őket. annyi érdekes dolog van a világon, amiből ők teljes mértékben kimaradnak.


amikor kénytelen vagyok egy ilyen emberrel beszélgetni, akkor egyszerűen annyira hihetetlennek tűnik, h ilyenek léteznek, már-már azt hiszem valami kandikamerában vagyok, és valaki baromira fel akar bosszantani. :)


ha csak nem vagytok nagyon gazdagok, akkor készülj fel, h öreg korában neked kell ápolnod, és a mostani helyzet csak rosszabb lesz.

sírva nevess, és imádkozz, h valami jótétlélek rokon majd gondoskodik róla öreg napjain. bár ők szoktak a legtovább élni nulla eü. bajjal. naja, őket nem nyomasztja úgy a világ folyása mint a gondolkodókat.

2013. máj. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ebben van igazság, mivel aki nem aggódik annyit, az nem is lesz pszichés okokból eredően beteg, és főleg a mai világban rengeteg vezethető vissza. Éli a kis beképzelt gondolatvilágában az életet, zsörtölődik, bár már 300 éve nem úgy vannak a dolgok ahogyan ő "betanulta" oszt cső. Mindenki igazodjon, bólogasson a buta gondolataihoz, ha meg ellenkezel, akkor tiszteletlen vagy, mindig csak a kifogást keresed, csak terelsz, beszari vagy, stb... visszavágások jönnek, amire inkább az ember hallgat. Istenem, de sok buta ember van a földön, és bírom, hogy a tv ripoerterek is mindig ezeket fogják ki, én szabolcsi vagyok, amikor van itt valami állandóan a tajparasztja szólal meg, és csodálkozunk, hogy azt hiszik, hogy itt gumicsizma az ünnepi viselet. pfffff
2013. máj. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

A nagymértékű butaság engem is ki tud akasztani. De ez nemcsak az időseknél van így, max. azoknak a nagy része még azt is hiszi, hogy eleve neki van igaza, mert őt tisztelni KELL meg tapasztaltabb. Közben meg azt hiszi pl. anyósom, hogy a fia csak szórakozik az otthoni munkával, meg az nbem normális munka, csak ha bemegy munkahelyre (egyébként az otthoni munka legális, bejelentett dolog, nem MLM és Zepter)... de volt ilyen volt osztálytársam is, aki hótt hülye volt. Íme egy párbeszéd suliból:

-Van vkinek sós rágcsája?

-Nekem van Győri Édesem...

-XY, azt mondtam, hogy SÓS.

-De hát ki van száradva...

És ez csak egy darab a sokból. Alapvetően kedves volt a lány, szóval őt ne nem idegesített annyira, de megértem, hogy mások miért kaparnak tőle falat.

2013. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Anyósom legújabb "aranyköpései",amiket tegnap mag ma mondott.


Tegnap este: szerinte már vittek fel emberi DNS-eket az űrbe,ha kihal az emberiség újra betelepítik a földet!

Ma reggel: ébredés után elkezdett panaszkodni hogy ő szédül. Mondta mérjem meg a vérnyomását,mert szerinte tuti magas. 128 volt,mondom teljesen jó. Na erre ő megszólal hogy ez az érték az ő korában kevés azért szédül,de az is lehet hogy belső vérzése van. Én ekkor azt hittem hogy falat kaparok.:(((

Kérdem tőle hogy ezt honnan szedi? Hát miért ne lehetne, gyomorvérzése is lehet,meg neki aranyere van és attól is lehet.....


Komolyan már mondtam a páromnak hogy aggódom az anyja miatt,mert nem teljesen százas. Épeszű ember nem mond ilyeneket! Olyan mint ha kezdene megbolondulni!:(

Amúgy teljesen normálisnak tűnik,csak ezek a beszólásai...!

2013. máj. 24. 15:24
 38/40 anonim ***** válasza:

De jól szórakoztam jesszus marcsa :-D

Köszönöm Nektek! ;-)

2013. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Neeeem. Neeeem bolond csak buta. Mint az én nagyanyám! Hidd el. Ő közölte, hogy a fóliáktól (azok a kis fóliasátrak, amikben paradicsomot, paprikát növesztenek) van a globális felmelegedés, mert kisugározzák a meleget az égbe.

Ez azért van, mert semmit nem értenek a tudományokhoz. Hall valami félszót és a szegényes kis ismereteivel nem is érti, de megmagyarázza magának és az onnantól úgy van.


A betegség beképzelés is stimmel. Magára is, de másokra is! Pl. egyszer megcsípett valami és megvakartam ránézett majd közölte, hogy SÖMÖRÖM(!) van, vagy pl. meg voltam kicsit fázva és olyan fura tekintettel nézett rám és ilyen hülye hangon kérdezte, hogy nem szédülsz még? Nem hagyott még el az erőd? Mintha valami halálos kórt szedtem volna be, uhhhh meg nem is tudom, olyanokat tud kitalálni, de a lényege mindig az, hogy HALÁLOS, VAGY SOSE TÖBBET ETTŐL A NYAVALYÁTÓL MEG NEM SZABADULSZ!!!!! típusú bajod van. Akkor is, ha semmi nincs.


Kedvencem az volt, mikor a komplett családdal tv-t néztünk, voltam vagy 11 éves, ment egy betét reklám és fennhangon megkérdezte, hogy OSZT A TÜNDIKÉNEK KELL MÁR ILYET HASZNÁLNI?????

2013. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Jó, ha ilyenekre is gondoltok, nekünk egyik idős rokonunk mondta, hogy ír a tévének levelet, megírja, hogy ki a tettes a filmben. :P szóval nem ilyenekről kell beszélni, hanem a tényleg falat kaparó dolgok, amikor betegséget érez és ezt nehéz kezelni. Igazából akárki akármit mond, ez doktori dolog lenne, hogy ilyen emberrel kezdjen valaki valamit.
2013. máj. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!