Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen anyósotok van? Az...

Milyen anyósotok van? Az enyémnek lehet valami baja?

Figyelt kérdés

Komolyan nem tudom eldönteni hogy anyósomnak baja van,vagy tényleg ennyire(bocs)hülye!:(

Vannak olyan beszólásai,hogy nem tudom eldönteni sírjak vagy nevessek rajta. Sokszor az az érzésem hogy a 3éves unokájának több esze van!


Ma is nézegeti a tescos újságot mikor meglepődve közli hogy holnap holnapután zárva lesznek a boltok(holott már 1hete mondtam neki),mert piros betűs ünnep,de ez szerinte tuti "Orbán" műve,mert éheztetni akarja a népet!:(


A másik hogy nem érti meg hogy azért mert ő otthon dolgozik a kertben nem fog nyugdíjat kapni,mert a nyugdíj csak bejelentett(adózott)munkahely után jár. 58éves és jó ha 15évet dolgozott munkahelyen,de ő szerinte már nyugdíjasnak kellene lennie.



2013. máj. 18. 14:26
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
53%
Hehe, ez lehet a nyitja:DDD
2013. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy viccet félretéve, ilyen emberek mennek el ám szavani is sajnos, és ilyenek hozzák előre a rossz rendszereket. Mert ugye az, hogy szétlopták az országot, nemtomhogy képzeli bárki is, hogy bárki is szét tudja lopni, meg miért hiszik, hogy milliókat keresnek a képviselők meg ilyenek, ezek a csőlátású emberek öcsém, és ezeknek a hangja a legnagyobb amikor ugatni kell. Mikor megszólalnak meg a kapa kilóg a szájukból, és azért nincs éle a mondanivalójuknak. Én is falusi vagyok már, szóval nem lenézem az egyszerű embereket, csak tudom, hogy azért mernek az egyszerű gondolkodású emberek nagy hangal lenni, mert nem gondolnak a következményekre, de attól még, hogy egyszerű mint a bot, és jólmegmondja a magáét még az ember is nézve van, hogy ki, s, hogy mondja. Ez az igazság.
2013. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
15%
Rossz látni, hogy ennyire kifogyott az embersêg a magyarokból...szégyelljétek el magatokat, lesztek ti is öregek...kapjátok be. A 0%-os
2013. máj. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem az öregséről szól, mert aki ilyen, az valószínűleg fiatalon is ilyen volt, tehát valamit ha eldöntött az úgy volt, és büszke volt magára, hogy ő milyen megállíthatatlan, ha egy dolgot kiköt az úgy is van. Hát igen, ez akkor jó, ha van is értelme, de sokan a hüleségre nem mond nemet. Szóval nem az öregeket bántjuk most, isten ments. A gondolkodásmódot beszéltük itt.
2013. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Kedves 0%-os.

Az én nagymamám 86évesen még biciklizik,és teljesen normális mindenféle téren,sőt nagyon is modern felfogása van! Ellátta az Alzheimer-kóros nővérét,aki tavaly halt meg 93évesen. Például ő nem akadt ki azon hogy nem voltunk házasok a párommal mikor született a gyerek ellentétben anyósommal!

Tisztelem imádom!!!


Én azért egy 58éves embert nem mondanék öregnek,de az hogy ki mennyire "buta" vagy hasonlók nem az évek számán múlik!

2013. máj. 18. 20:31
 26/40 anonim ***** válasza:
70%
0%- te értetted a kérdező felvetését egyáltalán? Szerintem nem. A tenger sós, és élnek benne halak, már most mondom, mert egyszer te is megöregszel.:)))
2013. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

Akik lepontozgatnak, azok nem találkoztak még buta emberrel.

Nekem a kollégiumi szobatársam volt egyszerű mint a hullámcsat.

De mindemellett még tette is a nem létező eszét. Szakácsnak tanult, nem tudom végzett-e. (néhány gyöngyszem):

Bejön egy tál főttésztával eszik két falatot, majd elkezd panaszkodni, hogy ezek a márkák milyen rosszak, meg milyen szar a tészta stb.

A végén elmondta, hogy ő soós tésztát vett és sótlan.

Hisztizik a fürdőben, hogy nem habzik a tusija. Testápoló volt. Mikor mutattam neki a leírást, nekiállt replikázni, hogy a jonsons csak babtusfürdőt gyárt.

Neogranormonnal mosott fogat.

Ami a legdurvább hülyesége volt, hogy feljelentette az exét nemi erőszakért, mert ő még nem múlt el 18 a pasi meg igen.

Más mikor egy idősebb ember, kezd időskori elbutulásban szenvedni. A mamán is szendvedett benne.

De ha valaki ostoba, az nem korhoz kötött.

2013. máj. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt, hogy nagyanyám eljátszotta, hogy elment elvégezni éjszaka a nagydolgát és nem húzta le a wc-t. Nem azért, mert elfelejtette. Reggelre bűzlött az egész lakás, és mikor megkérdeztük tőle, hogy miért nem húzta le nagy magabiztosan közölte, hogy nem akarta, hogy bárki felébredjen.Még rendesen kioktatott minket erről, hogy neki volt igaza. Most ez mi, ha nem hülye?


De csinált olyat is, hogy feljött Pestre egy tök másik vonattal, mint amit mondott, és mivel így nem mentünk ki elé mert 3 órával előbb érkezett a megbeszéltnél, fogott egy taxit bemondta a címünket. Aztán mikor panel házat látott, akkor mivel a taxis nem állt meg (mivel nem voltak még ott) akkor kiakadt, leállította a taxist és kiszállt. Utána meg bemászkált mindenféle üzletekbe, hogy hol laknak a Kovácsék. Úgy telefonáltak valami idegenek, hogy ott van, tök máshol, mint ahol mi laktunk. És nagy büszkén meséli, hogy ő aztán megállította azt a szemét taxist, aki át akarta verni, mert ő már látta, hogy ott a ház. Hiába mondtuk neki, hogy nem 1 panel háztömb van egész Pesten, és azért nem tette ki a taxis, mert nem volt még ott, ezért is kellett összeszedni és jó messzire hazavinni, nem fogja fel. Ő azóta is azt meséli, hogy őt a taxis át akarta verni, de ő látta, hogy már ott vannak és kiszállt.


Továbbá egyszer szövetmintát vettek tőle, amivel semmi baj nem volt. 35 éve hallgatja az összes ismerőse, hogy ő tőle már 35 éve levették a mintát és rákos. Nem érti meg, hogy nem volt az, ha mintát vesznek az nem azt jelenti, hogy rákos vagy és neki is negatív lett. De ő rákos, mert levették a mintát.


És ugyanaz, mint az egyik válaszolónál, folyton a nyugdíjon van kiakadva, ami amúgy nem is olyan rossz, de nem fogja fel, hogy azért nem több, mert az, hogy kotorászott a kertben, az nem számít bele.


Meg annyi minden van, hogy egy nem túl okos ember tátott szájjal bámul, hogy és ő ezt ráadásul ilyen büszkén adja elő??


És ha azt mondod neki, hogy nincs Szovjetúnió, azt se hiszi el.


Nem beteg, nincs baj a memóriájával, nem demens... Ilyen volt mindig.

2013. máj. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
de amúgy olyan szánalmasak is az ilyen emberek nem? Felépítenek magukban egy kis világot, és a környezeő emberek, ha nem veszik ezt észre, próbálgatják mindig mondani a helyes dolgot, hogy na most hátha megérti végre, és ők már rég bezárkóztak valahova, ahonnan nem akarnak kijönni már. Csoda, hogy nem reklamál a boltban, hogy miért nem három forint a kenyér. De amúgy baromi idegesítő is lehet, mert lássuk be saját életüket a környezetében élő emberek nagyon nehezen tudják csinálni. A wc lehúzásos sztori meg nem semmi, igaza is lehetne, de ha belegondolt volna, hogy most ha a szarára mennek be az mivel jobb, ha lehet felkelti őket egy pillára. Áh fura na. :P
2013. máj. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Már felmerült itt időskori elbutulás, demencia, minden, azért azt ne felejtsük, h a kérdező anyős 58!!! éves.
2013. máj. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!