Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szívtelen lennék, mert otthagy...

Szívtelen lennék, mert otthagytam az exemet a sz@rban? Anyós szerint az vagyok, mert ilyen állapotban fogni kéne a kezét a kisfiának.

Figyelt kérdés
Az előzmények:súlyos alkoholista, drogfogyasztó és agresszív az ex.Van egy közös gyerekünk, akivel nem foglalkozott, azt sem tudja, h mit kezdjen vele.Naponta berúgva jött haza, elitta a fizetését, pofozkodot, sőt még a gyereket is bántotta.Elköltöztem.Szerintetek is tűrni kell, mert úgy egész a család, ha anyuka és apuka van?Elvonóról hallani sem akart...
2013. máj. 23. 12:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha az anyós szerint fogni kellene a kezét....hát tegye meg Ô!!!...Fogja csak,ameddig tudja,bírja idegekkel!A leghelyesebb döntésed volt,hogy faképnél hagytad az exed!Most már legalább nyugodtabb lesz az életed.
2013. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy vagy szívtelen! Jól cselekedtél, le a kalappal, ugyanis rengetegen nem merik megtenni azt, amit te igen.

Anyóssal meg ne foglalkozz! Nekik a fiuk szent és sérthetetlen, soha nem ismernék be, hogy a csemetéjük is hibás lehet esetleg valamiben.


Voltak nálunk is hasonló problémák, DE a gyerekeket és engem sem bántalmazott soha! Az lett volna az utolsó csepp a pohárban. Majd tavaly tavasszal fogtam magunkat és elcuccoltunk a rokonokhoz. Azóta is emlegeti, hogy az milyen arculcsapás volt, hogy mire észheztért össze volt csomagolva, csakhogy nem ő, hanem a családja. Egy hónapot külön töltöttünk, hétvégente utánunk jött. Aztán hazajöttünk.

És lekopogom, azóta minden rendben. Szóval megérte.

Nem lett antialkoholista, de tudja hol a határ, nem jött haza sosem piásan, és nem napi vendég a hűtőben az alkohol.

2013. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
3%

Igen, nem vagy egy jellembajnok.De feleségnek/élettársnak sme jeleskedtél, embernek meg végképp nem.


Melletted vált ilyenné.Ezt sose felejtsd.És ez téged minősit.

2013. máj. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
3%

13 Az is téged minősit, hogy a gyermeked elvesztette az apját. Az is.


Ráadásul elég gáz az olyan ember, aki miután a baj megtörténik elsőként hagyja el a sűlyedő hajót.

2013. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
13-14 paraszt vagy!
2013. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már nem szabad és nem is kell elviselned! Gyereked és saját biztonságod a legfontosabb. Ez már túlmutat a házasság szentségén, már ha ebben az esetben lehet ilyent mondani...
2013. máj. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
A drogokról nem tudtam, részegen vallotta be.Az italozás csak alkalomszerű volt nála.., mindig mehetett a haverokkal, nem akartam tiltani, de annyira bejött ez neki, h nem bír leállni.Már ott tart, hogy se munka, se pénz és lassan elúszik a lakása is.A gyerekemet nem hagyom bántani senkitől sem!Egyszer ütött rá, mert állítólag ideges volt, de akkor már a költözés is tervben volt.Én sajnálom, hogy így épül le napról-napra, de az anyjának nem tudok igazat adni.Neki fontos a fia, nekem meg a lányom, ennyi.
2013. máj. 23. 13:00
 18/21 anonim ***** válasza:
96%

Off: múlhatatlan kedvenceim azok, akik szerint kár volt neki gyereket szülni (kösz a segítséget, öljem meg a gyerekem, vagy toljam vissza a méhembe?), meg akik okolják, hogy egyáltalán összejött vele. Nyilván csupa olyan kommentelő, akik sosem tévedtek, és mindig mindenről előre tudták, hogy mi lesz - és ez így is marad a halálukig.

On: jól tetted, hogy elköltöztél. A legjobb döntés, amit hozhattál. Sok erőt.

2013. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy mellette lett ilyen. Nekem az exem egy tündér volt, egészen addig nem vettem észre, hogy napi szinten iszik (nem keveset) amíg össze nem költöztem vele. Levéltáros + kocsival jár dolgozni, napközben nem is iszik, csak este... hazaér, eszik de már az evéshez is a bor kell neki aztán éjfélig iszogatott, hétvégén meg pénteken munka után elkezdett inni és egész vasárnap éjfélig azt csinálta némi evéssel meg alvással megszakítva. Sose mentünk sehova sem, mert az ital mindennél fontosabb volt neki. Régebben is ilyen volt de ha náluk voltam akkor nem ivott. Honnan kellett volna tudnom, hogy iszik, ha sosem láttam inni?
2013. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Jogos volt.. Bár az ex-anyósnak is inkább le kéne beszélnie a fiát az ivásról v tenni ellene
2013. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!