Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit kezdenétek ilyen...

Ti mit kezdenétek ilyen esetben a barátotok édesanyjával? Vagy csak én reagálom túl a helyzetet?

Figyelt kérdés

A barátom szerint ő a hagyományos értékrend híve, de nekem akkor is kezd sok lenni. Én 23 éves vagyok, a barátom 26, de ha náluk vagyunk, nem alhatunk egy szobában, mert azt nem illik. Ebből következik, hogy azt sem illik, hogy esküvő előtt összeköltözzünk, pedig én kíváncsi lennék, tudunk-e együtt élni.

A barátom pedig nem ellenkezik vele, elintézi azzal, hogy ő otthon lakik, ezért betartja a szabályokat, majd ha különköltözik, akkor másként lesznek a dolgok.


2013. máj. 26. 21:34
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
53%
Menekülj olyan gyorsan, ahogyan csak birsz. Nem csak az a baj, hogy ez a fiu anyukapicifia, de a mamája meg nem engedi, magához láncolja. És benned a gaz csábitót fogja látni. Számtalan ilyen házasság ment már tönkre, előzd meg a bajt és add ki az útját.
2013. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
83%

Nem az anyósod itt a kulcskérdés, hanem a barátod. Ha ő nem ellenkezik az anyóssal, akkor egyet ért vele. Ha neked ez megfelel, maradj vele, ha nem akkor ne maradj vele.


Az én szüleim is elég konzervatívak ilyen szempontból, és nem szeretnék, hogy házasság előtt együtt aludjunk, de én másként gondolom. Így tiszteletben tartom őket is annyira, amennyire csak tudom, de mivel én is itthon lakom, ezért elmondtam, hogy velem alszik, mert én viszont így szeretném. Felnőttek ők is, én is, elfogadjuk egymást.


Ez itt a ti döntésetek, illetve jelen esetben a párodé, és nem elsősorban az anyósáé.

2013. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Kései Sirató ***** válasza:
76%

Nem derült ki számomra, hogy mióta jártok együtt.

Ha még nem túl régóta, csak néhány hónapja, akkor elképzelhető, hogy egy kis idő múlva összeköltözik majd veled, esetleg most még korainak tartja + még ehhez jön az anyja véleménye.

Mindenképpen beszélgess vele arról, hogyan képzeli el az életét. Várd el tőle, hogy mondjon konkrétumokat. Meddig tanul még?

A válaszaiból kiderül, hogy mit akar és mire számíthatsz. Ha semmi jóra, akkor érdemes szakítanod vele.

2013. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
54%

Értem én, hogy anyuka régimódi. De a pici fia mért nem áll elé, és mondja, hogy neki más a felfogása, máshogy fogja csinálni a dolgokat, ha annyira ígérgeti, hogy "majd" (ami persze valószínűleg soha nem jön el) másképp lesz?

Nekem a pasi hozzáállásával lenne bajom, és ha nem változtat igen rövid időn belül, miután megbeszélném vele, keresnék egy férfit.

2013. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 mi a fene ***** válasza:
Érdekelne, hogy hol tartotok ? Együtt, vagy külön ?
2014. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!