Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ehhez mit fog szólni az apósom?

Ehhez mit fog szólni az apósom?

Figyelt kérdés

férjemmel babát várunk, az apukám rokonai cigányok, de mivel apukám meghalt nem is beszélek már az ottani rokonokkal nem tartom magamat se cigánynak, nem is viselkedek úgy. Apósom viszont nagyon utálja a cigányokat, a férjem bátyjánák a felesége is cigány és ott is kitört a balhé, apósom szinte szóba se áll velük. rólam nem tudja hogy apukám cigány volt... nem híresztelgetem ha nem muszáj, viszont ugye benne van a pakliban hogy a pici barnább lesz, ezt hogy adjam be az apósomnak? mit fog hozzá szólni? amúgy mindenki más tudja ezt csak apósom nem, anyósom is úgy látta jónak hogy ha nem muszáj ne mondjam, persze ha megkérdezte volna nem hazudtam volna, de mivel rajtam nem látszik egyáltalán eszébe se jutott. férjem azt mondta hogy vagy elfogadja vagy nem ne idegeskedjek rajta, ha nem fogadja el akkor így járt. én nem szeretnék vele rosszban lenni és balhét sem szeretnék, meg vádaskodást hogy biztos nem a férjemtől van a baba.

Ti mit tennétek?


2013. júl. 3. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, magyarok között se mindenki csontfehér... másrészt ne foglalkozz vele, ha cirkuszolna mert kiderül, hagyd ott a francba. Ne szégyelld azt, hogy cigány vagy! Ezzel az erővel én is szégyellhetném magam, hogy német vagyok, csak mert nem vagyok magyar.
2013. júl. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Semmit, elöre nem érdemes ilyeneken törni a fejedet. Ha netán az após a gyerek születése után vádaskodik (mert barnább a gyerek böre - habár ehhez nem kell feltétlen cigánynak lennie, sok más embernek is barna böre van, akik "tiszta magyarok"), akkor a legrosszabb esetben közlöd vele, hogy ha ragaszkodik hozzá, csináltattok egy DNS-tesztet, de fizetni neki kell.

De nagy valószinüséggel nem lesz semmi gond, minek idegesíted magad ezen?

2013. júl. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdező. Én sem szeretem a cigányokat. Nade,aki tisztességes,dolgozik azzal semmi bajom. Te is ahogy leírtad,értelmes ,intelligens nőnek tűnsz. Sajnos apósod is,ahogy sok magyar azok miatt a cigányok miatt ítélkezik,pedig,aki normális,azt nem kéne bántani.
2013. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen csak a cigányokat lenézik meg utálják.. csak mert néhány belőlük nem normális. mindegy is én nem tartom magam annak, sőt nem is érzem magam jól köztük, én teljesen magyarnak lennem nevelve, apám sem tartotta a hagyományokat, nem is lehetett megállapítani róla hogy cigány, csak abból hogy barna volt. nem szeretném hogy ezért megutáljon, vagy lenézzen, vagy akármi, főleg azért nem mert engem nem érdekel ha nem szeret de a férjemnek ő az apja és ha én rosszban vagyok vele akkor a fia is...
2013. júl. 3. 09:30
 5/11 anonim ***** válasza:

*akik lopnak,csalnak,hazudnak


ez kimaradt



előző voltam

2013. júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 3. 09:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz ezzel.

Ha barnább bőrrel is születik,nem lesz sötét bőre.A barnább bőr pedig semmit nem jelent.

2013. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
*lettem bocsi elírtam
2013. júl. 3. 09:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az apósodat, hogy hallott-e már a nemzedékeket átugró öröklődésről?

Lehet, hogy az ő anyukája lépett félre egy sötétbőrű egyeddel.

2013. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd a férjed lerendezi az öreget. Ha meg mégsem, akkor a férjeddel van a nagyobb gond, nem az apósoddal.
2013. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!