Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ehhez mit fog szólni az apósom?

Ehhez mit fog szólni az apósom?

Figyelt kérdés

férjemmel babát várunk, az apukám rokonai cigányok, de mivel apukám meghalt nem is beszélek már az ottani rokonokkal nem tartom magamat se cigánynak, nem is viselkedek úgy. Apósom viszont nagyon utálja a cigányokat, a férjem bátyjánák a felesége is cigány és ott is kitört a balhé, apósom szinte szóba se áll velük. rólam nem tudja hogy apukám cigány volt... nem híresztelgetem ha nem muszáj, viszont ugye benne van a pakliban hogy a pici barnább lesz, ezt hogy adjam be az apósomnak? mit fog hozzá szólni? amúgy mindenki más tudja ezt csak apósom nem, anyósom is úgy látta jónak hogy ha nem muszáj ne mondjam, persze ha megkérdezte volna nem hazudtam volna, de mivel rajtam nem látszik egyáltalán eszébe se jutott. férjem azt mondta hogy vagy elfogadja vagy nem ne idegeskedjek rajta, ha nem fogadja el akkor így járt. én nem szeretnék vele rosszban lenni és balhét sem szeretnék, meg vádaskodást hogy biztos nem a férjemtől van a baba.

Ti mit tennétek?


2013. júl. 3. 09:22
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nos a cigányok 98%-a akasztani való ha a férjed családja annyira hulye hogy hagytak hogy feleségul vegyen téged a fiuk akkor így jartak.
2015. júl. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!