Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért utálják az anyósok a...

Miért utálják az anyósok a mennyüket és fordítva?

Figyelt kérdés
Talán azért mert egy anya nem könnyen engedi el a kicsi fiát aki ő nevelt, és mert egy feleség nem szivesen veszi ha a drága anyuci nem érti meg hogy a pici fia már nem is olyan pici és mindenbe bele szólna. Egyszerű el kell vágni a köldökzsinort és meghúzni egy határt. Jó anyuka meghallgatunk és köszönjük a tanácsokat a segítséget, de a döntés a miénk. Ez így lenne tiszta. Vagy nem?
2013. júl. 9. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez benne van a génállományunkban:D

Monjuk én jól kijövök az anyósommal, szeretem is, de csak egy bizonyos szintig. Amíg bele nem szól az életünkbe.

2013. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a nők annyit "tűrnének" a férjük szüleinek mint a saját szüleinek sokkal kevesebb balhé lenne.
2013. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én jól kijövök vele. még mellém is szokott állni,ha valamin vitatkozuk a férjemmel. nálunk az apóssal van a gond..
2013. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom. Mi jóban vagyunk. Tisztelem, mert ha ő nem lenne, akkor a férjem sem. Szerintem jó ember lett a férjem, szóval jó munkát végzett :) Ő meg szeret engem, mert szeretem a fiát :) Nincs felesleges vita, nem pletykálkodunk. Elfogadtuk egymást, ez a titok nyitja, mint minden emberi kapcsolatnak, ami jól működik
2013. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
A legtöbb nő rivalizál, és ez valóban benne van a génekben, viccen kívül. Amúgy fura, de sokszor ha az anyós rendes, a meny hülye, ha meg a meny rendes, akkor az anyós hülye. :D Ritka, amikor mind a kettő normális. :) Sokszor amúgy a meny már csak azért elitéli az anyóst, mert az anyós, és nem kell vele túl jóban lenni, de van, hogy az anyósnak nem jó egy nő sem, mert az ő pici fiáról van szó, és nem lehet elég tökéletes a jelölt...szóval nehéz ügy :D
2013. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Meg kellene tanulni az embereknek nem beleszólni egymás dolgába. Még akkor sem ha az történetesen az én gyerekem.
2013. júl. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Én nem szeretem az anyósomat. régebben mikor még csak a férjem baránője voltam nagyon szerettem. A viszonyunk akkor változott meg, amikor konkrétan elkezdtük szervezni az esküvőt. Megsértődött azon, hogy nem abban a faluban lesz az esküvő ahol ő lakik (ami egyébként egy vendég lakhelyéhez sincs közel és az egész faluban 36 vendégágy van), és, hogy a szülők dolga megszervezni az esküvőt.
2013. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert bunyóznak a friss csirkecombon a kotkodák.
2013. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem utálom az anyósom, és ő sem engem... Sose szólt bele semmibe.
2013. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én se utálom az enyémet. Remélem ő se engem. Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 9. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!