Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » üdv,38 éves 2 gyerekes anyuka...

üdv,38 éves 2 gyerekes anyuka vagyok. Elváltam. Megismerkedtem egy 10 évvel fiatalabb férfival. Mindenben közösek vagyunk a gyerekeimmel is jól kijön. A gond az anyja. Hallani sem akar a kapcsolatról. Hogyan védhetném ki, h szakítás legyen a vége?

Figyelt kérdés
már 1 éve együtt vagyunk és még mindig nem fogadta el az anyja a fia döntését. mindent elkövet h szakítson velem a párom, érzelmileg zsarolja a,betegséget szimulál, amit szerinte a kapcsolatunk okoz. úgy itél el engem és a gyerekeimet, h nem is ismer, soha nem is találkoztunk vele, nem is akar. A közös képeinket is fikázza, van egy kedves, aranyos puszis képünk, arra is az mondta h közönséges és h ez miatt kirúgják majd a fiát a munkahelyéről. A barátom elég jó pozícióban van és ez miatt is aggodalmaskodik, h én majd elszedem a pénzét, azt sem akarja h a gyerekeimmel beszéljen, képes naponta azért hivogatni a fiát h miattam csesztesse. Elmond mindennek, azt mondta h ez nem normális kapcsolat, mert 10 év van köztünk és h tönkreteszi a fia az életét mellettem, nem ilyen jövőt képzelt a fiának. Azt mondta h ezt a kapcsolatot el kell titkolni a rokonok előtt. Pedig mindenki tud már róla és senkinek nem okoz problémát. nagyon szeretjük egymást és már mindketten ki vagyunk borulva a zaklatásaitól. A barátom már 5 hónapja nem látogatta meg az anyját az ellenséges viselkedés miatt, és azért is engem okol az a nő, pedig magába kéne néznie. Azt mondta soha nem fogja elfogadni a kapcsolatunkat és mindent elkövet hogy szakítsunk.
2013. aug. 28. 10:07
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
68%

"Egy 38 eves no miota kozepkoru?! "


Miért? Te minek neveznéd?

Talán tinédzsernek??!


Majd a sráctól kérdezik, hogy miért jár mindenhová a "mamájával"??!

2013. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
bocs,de nem az volt a lényeg h hány éves vagyok..itt az anyós volt a téma...
2013. aug. 29. 12:40
 33/38 anonim válasza:
Helló! Szerintem határozottan megkéne mondani nyugodtan, nem csúnya szavakkal, a barátod jelenlétében hogy ti akkor is szeretni fogjátok, ha ő piszkál titeket, és ezzel a viselkedéssel csak a saját fia életét keseríti meg. Mond meg neki hogy ha a fia nem szeretne akkor nem lenne veled.
2013. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
58%

"Ha anyuka meg azért szült gyereket, mert unokára vágyott, akkor meg szégyellje össze magát!"


Mivel anyuka már tapasztalt idősebb asszony, akinek van gyereke, így tudja milyen az, és valószínűleg azt is tudja, hogy a fia lassan abba a korba ér, mikor már "ideje lenne" gyereket vállalni neki és később a férfiakban is szépen előjön, hogy hát saját családot szeretnének.


Ő nem magának akar unokát, hanem attól félti a fiát, hogy ez a nő elveszi tőle a lehetőséget rá és mire a fia rájön, már majdhogynem késő lesz.


Ugye a nőnek is vannak saját gyerekei, az persze normális, de a férfinak minek az? Felesleges? Nevelje csak más kölkeit, jó az neki? Nem csodálom, hogy az anyjának fáj a szíve a fia miatt.

2013. aug. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Hát ez van, ha a szülő meg akarja mondani a gyerekének milyen legyen, nem pedig annak fogadja el aki valójában, és csak simán abban támogatná. Ezért csalódott az anyós, a saját maga elvárásainak a foglya lett. Kicsit a társadalmunk is hibás a sztereotípiáival, ugye sose házasodott (szűz) nőt vegyen el a férfi, ne legyenek előző házasságból gyerekek, a férfi legyen az idősebb, bla, bla, bla. Mi emberek pedig behódolunk minden elvárásnak, és sokkal fontosabb mit szól a szomszéd, mint hogy mennyire boldog a fiam. Szörnyű.

Ha meg sem akar téged és a gyermekeidet ismerni, még akkor sem ha emiatt elviszíti a fiát, aki 5 hónapja nem volt ott, akkor nincs miről beszélni. Csukott szemmel és lélekkel van felétek a párod anyja ha az sem érdekli, hogy a fia egy éve boldog melletted. Csak akkor lesz változás ha anyós rendet tesz a fejében is és a lelkében is.

2013. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
34%
Anyuci féltékeny. Betegesen. Van ilyen sajnos.
2013. szept. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
80%

."és nem értem mért nem lehet ezt elfogadni."


Ne haragudj, de alapesetben senki sem egy 10 évvel idősebb, 2 gyerekes, egyszerű nőt képzel egy a magasan kvalifikált, jól kereső, fiatal fia mellé. Ezt beláthatod. Más kérdés, hogy intelligens ember ezt elfogadja, mert felismeri, hogy mindenki a saját boldogságáért felelős, és ha a fia történetesen épp veled boldog, akkor ebbe szépen belenyugszik. Mondjuk az ilyen mértékű elfordulás tényleg döbbenetes. Azért én meghallgatnám anyukát is.

2013. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
20%
Ma több időőm van, így végigolvastam a kommenteket. Többen azért nem tartják helyesnek az ilyen kapcsolatot, mert a nő külseje idővel kívánnivalót hagy maga után. Jelentem, a probléma nem itt gyökerezik, (bár ennek is van igazságtartalma), hanem a libidóban. Egy 55 éves, jó karban levő pasi még igencsak megkívánja a magáét, míg mondjuk a feleségem (bár remekül néz ki) a maga 52 évével sokszor szívesebben foglalkozna mondjuk az unokával, mint a bránerrel. Van egy barátom, aki a kérdezőéhez hasonló cipőben jár. Tíz évvel ezelőtt, amikor 45 évesek voltunk, nagyon sokat szenvedett, míg végül talált egy barátnőt, akivel azóta is össze-összejárnak. Ezzel nem akarok előrevetíteni semmit, kedves kérdező, csak a véleményemet mondtam el. Én mindenesetre szorítok nektek.
2013. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!