Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » üdv,38 éves 2 gyerekes anyuka...

üdv,38 éves 2 gyerekes anyuka vagyok. Elváltam. Megismerkedtem egy 10 évvel fiatalabb férfival. Mindenben közösek vagyunk a gyerekeimmel is jól kijön. A gond az anyja. Hallani sem akar a kapcsolatról. Hogyan védhetném ki, h szakítás legyen a vége?

Figyelt kérdés
már 1 éve együtt vagyunk és még mindig nem fogadta el az anyja a fia döntését. mindent elkövet h szakítson velem a párom, érzelmileg zsarolja a,betegséget szimulál, amit szerinte a kapcsolatunk okoz. úgy itél el engem és a gyerekeimet, h nem is ismer, soha nem is találkoztunk vele, nem is akar. A közös képeinket is fikázza, van egy kedves, aranyos puszis képünk, arra is az mondta h közönséges és h ez miatt kirúgják majd a fiát a munkahelyéről. A barátom elég jó pozícióban van és ez miatt is aggodalmaskodik, h én majd elszedem a pénzét, azt sem akarja h a gyerekeimmel beszéljen, képes naponta azért hivogatni a fiát h miattam csesztesse. Elmond mindennek, azt mondta h ez nem normális kapcsolat, mert 10 év van köztünk és h tönkreteszi a fia az életét mellettem, nem ilyen jövőt képzelt a fiának. Azt mondta h ezt a kapcsolatot el kell titkolni a rokonok előtt. Pedig mindenki tud már róla és senkinek nem okoz problémát. nagyon szeretjük egymást és már mindketten ki vagyunk borulva a zaklatásaitól. A barátom már 5 hónapja nem látogatta meg az anyját az ellenséges viselkedés miatt, és azért is engem okol az a nő, pedig magába kéne néznie. Azt mondta soha nem fogja elfogadni a kapcsolatunkat és mindent elkövet hogy szakítsunk.
2013. aug. 28. 10:07
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
53%

Általában egy középkorú 2 gyerekes elvált nő nem egy főnyeremény.

Korban "hozzá illő" pasit már nem tud fogni, mert azoknak már meg van a magukhoz való eszük is.

Így "levadásszák" a jóval fiatalabb (esetleg) még éretlen személyiségű pasasokat.

Természetesen az anyós ezt átlátja, és érthető, hogy nem ilyen családot képzelt a fiának.

Őhozzá, náladnál 20 évvel fiatalabb hölgy való.

Erre majd ő is rá fog jönni pár év múlva, amikor már a "vakolat" nem takarja a külsőt és fiatalra vágyik, a fiatalosnak mondott helyett.


Ha meg jó pozícióban van, akkor eleve nem irigyellek majd rástartoló hamvas huszonéves csajok hadától, akinek te már bőven néni leszel és nem értik, hogy miért lakik még a "mamájával".


Amúgy addig is hajrá!

2013. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
67%
Szóval a 28 éves férfinak egy 18 éves kis csajjal kéne járnia? Kedves utolsó, ez enyhe túlzás! Egy 28 éves már gyereket akar, családot, megállapodni, míg egy 18 éves megy még fősulira/egyetemre, bulizni, élni!
2013. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
96%
Annyit tehetsz hogy soha nem szidod az anyját, nem teszel semmit ellene. Ezzel érsz el a legtöbbet, bebizonyítod hogy te különb vagy.
2013. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
70%

21-es, te nem vagy százas. Szerinted egy 38 éves nőhöz hány éves pasi illik? Tegyük fel hogy 40. Azt hiszed 40 éves pasit, csak huszonéves csitri tud megfogni. (bocsánat fiatalok, nem az értelmes gondolkodású és értékrendű fiatal lányokra gondolok)Vannak olyan 40-es férfiak, akik eljutnak arra az értelmi szintre, hogy nem a 20 éves korosztállyal kezdenek, mert őszintén, nekik általában mire kell a 20 évvel idősebb pasi?

De persze vannak kivételek, ez is működhet. Ugyanúgy, ahogy két elvált többgyerekes negyvenes is tud újra családot alkotni, és ahogy fiatalabb pasi is szerethet idősebbet.

Vakolat? Ismerek olyan ötven fölötti nőt, aki 15 évet lazán letagadhatna. Szeretnék úgy kinézni annyi idősen.

Meg egyáltalán, ha nekik ez most így jó, milyen jogon akar belekavarni bárki?

2013. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
84%

Egy 38 eves no miota kozepkoru?!

Szerintem a kozepkorig van meg egy par ev.

Kerdezo: probald meg figyelmen kivul hagyni az anyost. Mast nem tehetsz. A parod melletted all, az anyja lathatoan nem tudje befolyasolni. Legyen eleg ennyi, probalj lazitani.

Egy pozitiv tortenet neked: Egy volt kolleganom 7 evvel idosebb a parjanal, 2 gyermeke volt, amikor osszeismerkedtek. (Kb. 30 eves volt a kollegano) Azota osszehazasodtak, a parkapcsolatuk jol mukodik, kozos lanyuk mar 7 eves, egyutt nevelik a 3 gyermet szeretetben. Teny, a kolleganom nagyon csinos, nem latszik kozottuk a 7 ev korkulonbseg. A szulok elfogadtak.

Neked is sikerulhet!

2013. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
75%
A fia 28 éves nem hiszem hogy bele kéne szóljon abba kivel járjon és kivel nem. Az ilyen anyucik azok akik azt hiszik a kicsi fiúk nélkülük nem tud megállni a lábán. Azt javaslom hogy cseréljétek le a számotokat vagy ha hív ne vegyétek fel. Ha nem kap észbe az ő baja. Majd elveszíti a pici fiát.
2013. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
53%

A férjemnek az előző barátnője egy elvált több gyerekes anya volt. Végül szétmentek. Néhány hónappal később találkozott velem egy 10 évvel fiatalabb nővel. Aztán el is vett. Magától lépett túl a nőn, bár kijött a gyerekeivel, de rájött, hogy ő még most kezdi építeni az életét, majd gyereket akar, és egy komplett családdal a nyakán ez nem valami könnyen megy, meg az a nő már nem is szült volna neki. Persze ettől még nektek működhet.


Valahol megértem az anyját is, most ez nagyon csúnya lesz, de senki nem az képzeli el a fiának, hogy más borjait nevelje ráadásul egy olyan idős nő mellett, aki már szinte biztos, hogy nem is fog neki szülni sajátot. Egyszerűen azt látja, hogy na az ő családjuk vonala, csak huss megszakadt, mert jött ez a nő a kölykeivel és behálózta a fiát, aki előtt még annyi minden állt volna.

2013. aug. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
51%
27 vagyok, ja, kihagytam bocsánat az első mondatból, hogy ugyanígy vagy 12 évvel idősebb volt az a nő.
2013. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
39%

Ha szeretem a gyerekem, elfogadnom a választottját. Itt nem egy anyagyilkos, sorozatgyilkos, szadista állatról van szó.

Őt választotta és kész. Vele marad vagy sem, azt az idő dönti el. Ha anyuka meg azért szült gyereket, mert unokára vágyott, akkor meg szégyellje össze magát!

2013. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
84%

Hahó,itt vagyok! :)

50-es nőként még nem 40-es pasival! Én nem dolgozom és sosem dolgoztam azon,hogy jól nézzek ki,mert nem érdekel!

Sajnos ráadásul idősebbnek is nézek ki a koromnál,de ez van! A pasim nem az a sármos tipus,de azért jól néz ki!

Igenis látszik a korkülönbség,igenis néztek már többször az anyjának és igenis kaptunk rosszalló megjegyzéseket anno! Nem élnek már a szüleink,de nem voltak elragadtatva akkor amikor összejöttünk! Én se lennék,ha a gyerekeimmel történne,de mint anya kijelenthetem,hogy ha bármelyik fiamat is ennyire szeretné a párja mint én az enyémet akkor nem érdekelne,hogy sokkal idősebb!

Ja amúgy mellékesen 17 éve élünk együtt szeretetben és hűségben,ezzel is bebizonyítva mindenkinek,hogy nem a korkülönbség számít!:)

2013. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!