Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » üdv,38 éves 2 gyerekes anyuka...

üdv,38 éves 2 gyerekes anyuka vagyok. Elváltam. Megismerkedtem egy 10 évvel fiatalabb férfival. Mindenben közösek vagyunk a gyerekeimmel is jól kijön. A gond az anyja. Hallani sem akar a kapcsolatról. Hogyan védhetném ki, h szakítás legyen a vége?

Figyelt kérdés
már 1 éve együtt vagyunk és még mindig nem fogadta el az anyja a fia döntését. mindent elkövet h szakítson velem a párom, érzelmileg zsarolja a,betegséget szimulál, amit szerinte a kapcsolatunk okoz. úgy itél el engem és a gyerekeimet, h nem is ismer, soha nem is találkoztunk vele, nem is akar. A közös képeinket is fikázza, van egy kedves, aranyos puszis képünk, arra is az mondta h közönséges és h ez miatt kirúgják majd a fiát a munkahelyéről. A barátom elég jó pozícióban van és ez miatt is aggodalmaskodik, h én majd elszedem a pénzét, azt sem akarja h a gyerekeimmel beszéljen, képes naponta azért hivogatni a fiát h miattam csesztesse. Elmond mindennek, azt mondta h ez nem normális kapcsolat, mert 10 év van köztünk és h tönkreteszi a fia az életét mellettem, nem ilyen jövőt képzelt a fiának. Azt mondta h ezt a kapcsolatot el kell titkolni a rokonok előtt. Pedig mindenki tud már róla és senkinek nem okoz problémát. nagyon szeretjük egymást és már mindketten ki vagyunk borulva a zaklatásaitól. A barátom már 5 hónapja nem látogatta meg az anyját az ellenséges viselkedés miatt, és azért is engem okol az a nő, pedig magába kéne néznie. Azt mondta soha nem fogja elfogadni a kapcsolatunkat és mindent elkövet hogy szakítsunk.
2013. aug. 28. 10:07
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
igen attól nagyon félek,h elveszítem..és nem értem mért nem lehet ezt elfogadni..csak a rosszat látja,azt nem veszi észre,hogy jó sora van mellettem a fiának..pl..nem züllik minden hétvégén a haverokkal,ahogy eddig,főtt kaja van előtte,életvidámabb is...stb..
2013. aug. 28. 10:37
 12/38 anonim ***** válasza:
66%
Valószínű más párt képzelt el a drága kicsi fiának, de hát nem az ő élete. Nem értem, hogy a szülők mi a francnak ütik bele a független felnőtt gyerekük életébe az orrukat. Igazából a párodnak kellene helyre tennie anyukát!
2013. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
szeretnék majd gyereket,de természetesen anyukának az az unoka nem fog kelleni akit én szülök,mert azt mondta csak azért fogom magam teherbeejtetni ,hogy megfogjam a párom.azt hiszem előbb-utóbb én fogom helyretenni anyukát,csak félő,h annak nem lesz jó vége.
2013. aug. 28. 10:45
 14/38 anonim ***** válasza:
44%

Bocs, hogy kicsit offolok, valaki ismer olyan part, akik kozott kb ennyi a korkulonbseg (pasi joval fiatalabb) es a no 50 korul jar, a ferfi pedig 40 vagy annyi sem? Azon filozok, hogy egy negyvenes ferfi meg tenyleg jol nez(het) ki, egy otvenes no pedig... Haaat, rajta mar latszik, hogy nem mai csirke. Tehat a kerdezo helyeben en nem a jelentol felnek, hanem a jovotol :(

Bocs, hogy kicsit elkedvetlenitettelek, nekem ez jutott most az eszembe. (En egy evvel vagyok idosebb a ferjemtol, es neha ezt is soknak erzem :) )

2013. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
aki minket lát,azt hiszi a párom az idősebb..nagyon sokat dolgozom azon,h jól tartsam magam 2 gyerek után is..egyszer a vonaton a kalauz nem hitte el,h a 15 éves lányom nem a hugom,úgyhogy erről ennyit..de szerintem a kor nem számít..már nem az ókorban élünk ahol a férfi az időssebb és anyuci választ párt a fiának.. :)
2013. aug. 28. 10:53
 16/38 anonim ***** válasza:
59%
Most, hogy jelenleg jól tartod magad ok, de én a helyedben nem szülnék gyereket neki. Egy 40-es nő még igen, lehet kívánatos, de leszel 50, amikor még ha bomba is vagy, de ez a jó nő lehetett kategória leszel, a párod pedig egy 40 éves jó formában lévő pasi lesz, aki akkor, főleg ha már kicsit uncsi is lesz a kapcsolat, észreveszi a fiatalabb nőket. Ismerősi körben is van ilyen, hatalmas szerelem, most a pali meg fújjog.
2013. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
a lényeg,tök mindegy hány éves a pasi,ha 10 évvel idősebb is megnézi a fiatal pipiket..de már jócskán elkanyarodtunk az anyós témától,pedig itt ez volt a lényeg..azért köszi a választ.. :)
2013. aug. 28. 11:07
 18/38 anonim ***** válasza:
38%
Ezen te nem tudsz változtatni, nem hiszem, hogy elfogadna. Hagyd figyelmen kívül. Azért a párod látogassa.
2013. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
67%

Off: ismerek olyan pár, ahol 14 évkorkülönbség van, a nő javára, mégsem mondanám meg, hogy hány éves, nem tűnik öregebbnek, fiatalos! Pedig 60 fölött van!


On: anyuka max megbékél, vagy elveszti a fiát :)

2013. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
67%
Én 12 és fél évvel vagyok idősebb a páromnál, 6 éve együtt élünk, soha semmilyen gond nem volt a kapcsolatban. 46 N
2013. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!