Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Parom szulei nem fogadtak be...

Parom szulei nem fogadtak be a csaladjukba es ugy tunik nem is akarnak. Tegyek valamit vagy hagyjuk igy?

Figyelt kérdés
A parom csaladja, szulok es egy hug nagyon osszetarto csalad, paromon kivul mindenki dominans termeszetu. Igyekeztem beilleszkedni, de semmi se volt jo, beszologatasok, pofavagas, volt minden. Csak egyoldalu alaklmazkodast vartak el, en nekem ne is legyenek igenyeim a kapcsolatomban, nem reszletezem. A lenyeg hogy mikor mar sok mindent szo nelkul hagytam es kezdtem belebetegedni, nem mentem tobbe. Anyosomek egyszer sem kerestek, csak igazolni lattak hogy lam velem van a hiba. Fejem ugy latja hogy szerinte jobb nekik ha en nem megyek es szerinte nekik csak az a lenyeg hogy o (ferjem) es az unoka menjen es a szokasaik meglegyenek. En nem kellek oda, ahogy ereztettek is. Van ertelme akkor mennem es rendeznem a kapcsolatot ha valoban ez a hozzaallas?
2013. aug. 30. 13:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Leghibásabb a párod,már bocs!

Tipikus anyuci kedvence,én meg útálom ezt a típust!


Nem tud a sarkára állni,nem igazi férfi!

Engem nem érdekel hogy meg lenne a veszekedés,ha az én párommal/barátnőmmel csinálnák ezt,úgy kiosztanám a saját szüleimet,mint annak a rendje!

Ha nem látják szívesen a páromat,inzultálják,akkor én sem megyek,mert egy pár vagyunk,vagy együtt,vagy sehogy sem!


Te is hibás vagy,hogy nem szólsz a párodnak,ezt neki kéne lerendeznie,nem neked!

Csak ő inkább kivonja magát a dologban,hogy megspórolhassa a vitát,az ideget,neki így kényelmes,idegeskedjél te!

2013. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hány éves a gyerek?


Mi lesz, ha egyszer megkérdezi, hogy anya miért nem jön velünk a nagyiékhoz?

2013. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha kerülöd őket,ahol csak tudod,és minimálisra csökkented a velük folytatott kommunikációt,az már egy jó kezdeti lépés.Ezután kis önuralommal és önkontrollal elérheted azt a szintet,hogy már nem fog érdekelni a furkálódásuk,így fel sem veszed azt.Szerintem ez a legésszerűbb és legdiplomatikusabb megoldás.Emellett fontos,hogy felül tudsz kerekedni a sérelmeiden ezáltal,így megmarad a méltóságod,és föléjük kerülsz erkölcsileg.Hidd el,ez sokkal fájóbb nekik,mint ha felveszed a kesztyűt ellenük!
2013. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanebben a helyzetben vagyok.

Anyuka és a testvérek dominánsak, párom meg konfliktuskerülő. Nagyon akarják befolyásolni még mindig.

Na most én is a békére törekszem meg a közös megegyezésre. Ők viszont okoskodtak, kéretlenül osztogatták a tanácsaikat erőszakosan és ha megmondtam diplomatikusan, hogy én ezt nem így gondolom vagy nem szeretném, utána egyfolytában kritizáltak, szurkálódtak vagy éppenséggel levegőnek néztek.

Erre én nem mentem pár hónapig és meg is üzentem a párommal az anyjának, hogy ezekért nem megyek, amiket csinálnak.


Aztán nemrég újra elmentem hozzájuk, anyós lapított, de a többi családtagot teleuszogatta, sőt szerintem még ki is színezte kicsit a sztorit.

Úgy néztek rám, mint a véres rongyra, arra hogy megbeszéljük vagy esetleg egy bocsánatra nem is számíthattam. Még ők vannak vérig sértve.

Na ezek után végképp nem járok már.


Szóval szerintem kár erőltetni, én már rájöttem ha engem nem fogadnak el, hanem úgy kell "bedolgozni" magam egy családba, arra már keresztet vethet az ember.

Ha nekem nem adták meg a bizalmat, amit mellesleg sosem játszottam el, akkor minek törjem magam?

Szerintem hagyd, jobb lesz Neked is.

2013. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!