Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom elkényeztetett fia...

Anyósom elkényeztetett fia (i)? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Férjemmel anyósoméknál élünk majd 4éve, mióta összeházasodtunk. Van egy 1,5 éves kisfiunk. Sajnos velük kell élnünk, mert férjem nem akar elköltözni, pedig ha nem is így élnénk, de meglennénk. nekem nagyon rossz. A férjem öccse, 26 éves, ő is itt él anyósoméknál még. De nem tudom mihez kezdjek, mert férjem is, de az öccse aztán kegyetlen lusta. Mindenre. 1 hónapja kb. megkértem nyírja le a füvet pl. de félig nyírta le, mert azt mondta, hogy ő lusta, nincs kedve hozzá. Azután még 2 napig kérleltem, de még szinte haragudott azért, hogy be kelljen fejeznie, így a 3. nap meguntam, valahogy a gyerekkel befejeztem. Minden szennyesét én viszek le, poharait, tányérjait..

A hűtőből elővett tejet, kaját nekem kell elpakolnom utána, mert ő MINDENT elfelejt, ő semmit sem lát.Ha nem lennék itthon, minden megromolna, amit elővessz. Mi vagyok én? A cselédje? Mert a kedves anyukája így nevelte, és sajnos elvárja, hogy nyaljam ki a seggét ilyen leírt formában. mert ha nem pakolom el, akkor Nem láttad? kérdés, és duzzogás, hogy lusta vagyok. nagyon elegem van. Ja, és az anyjáék a 26 éves férfit nem küldik dolgozni, mert az 5 éves egyetemet 8. éve csinálja. Ja, meg olyan felfogással élnek itt, hogy mert Férfi, semmit sem csinálhat, ki kell nyalni a seggüket. Férjem egy fokkal jobb, meg ő a férjem, neki jobban elnézem. Sógor iszonyú beképzelt, ha szólok neki, meg van sértődve.


2013. szept. 14. 16:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Ne pakolj el, és játszd meg, hogy jajj te sem vetted ezt észre...aztán hagyd ott, ők meg duzzogjanak ha akarnak, hogy te is lusta vagy! Amíg elpakolsz utánuk, semmi sem fog változni...
2013. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Kellett ide gyereket szülnöd... hogy mit tegyél? Fogd a gyereket és költözz el vele kettesben. Nem tudom, erre más mi értelmeset lehet tanácsolni.
2013. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1-es: Akkor aztán nagy balhé lenne...:( Így is mindig kötözködik, mert nem vagyok olyan tökéletes, precíz, pontos, mint ő. Ő huszonévesen vajon milyen volt?

2-es: Nincs hová..:(

2013. szept. 14. 17:14
 4/27 anonim ***** válasza:
96%

:D És te oda szültél gyereket?

Főzd meg, amit ettél :)

Jót röhögök rajtad! :D

2013. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
59%
Ha így is úgyis kötözködik, akkor meg már nem lenne mindegy?! Magam után a helyedben elpakolnék, esetleg a férjed után is, a rád osztott takarítást csináld meg, de nem vagy cseléd! Ha megromlik a kaja, megromlik...Amikor látod, hogy kinn maradt, ne vedd észre, menj el onnan...
2013. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Szánalmasak az ilyen férfiak, gondolom az anyósod is a férje szolgája volt... ott rontottad el, hogy hozzámentél. nagyon határozottnak kell lenned, ha érvényesíteni szeretnéd az akaratodat
2013. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%

Onnantól nem nagyon tudok azonosulni a témával, hogy az anyós nyakára költöztél és oda szültél gyereket...


De ezen kívül:


- miért mentél hozzá a férjedhez, ha iszonyat lusta? De ennek tetejébe még miért szültél neki gyereket is?

- miért számít neked, hogy a kedves anyuka mit vár el a férjed és a te viszonyodban? Mert a saját házával kapcsolatban nyilván lehetnek elvárásai, de ahhoz senkinek semmi köze, hogy 2 "felnőtt" ember hogy s mint viszonyul egymáshoz és mit tesz és mit nem tesz me g amásikért.

- miért érzed úgy, hogy te egy gyakorilatilag senkiként odaköltözhettél, odaellhettél, élősködhetsz, de a fiát viszont el kellene küldenie dolgozni? Még te szólsz neki, hogy ő a beképzelt? Otthon mereszted a segged más házában, holott már majd' 1 éve visszamehettél volna dologozni...

2013. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

A párod mindig is ilyen volt, erre te szültél gyereket is. Miért hiszik a nők, hogy ettől majd minden megváltozik?

Nekem is volt ilyen párom, évekkel ezelőtt szakítottunk, mondanom sem kell, ő azóta is az anyjával él, egyedül...

2013. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Hogy mehetett volna 1 éve vissza?
2013. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
29%

Feltalálták a bölcsődét, ahova fél éves kortól lehet vinni a gyermeket, külföldön pedig bevett szokás, mivel a gyermek szocializációját csak elősegíti, ha korán kerül közösségbe.


De a mondandóm lényege inkább az volt, hogy mielőtt mást hibáztat, nézzen magába! A testvér otthon lakik, nem mások nyakán él...

2013. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!