Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom elkényeztetett fia...

Anyósom elkényeztetett fia (i)? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Férjemmel anyósoméknál élünk majd 4éve, mióta összeházasodtunk. Van egy 1,5 éves kisfiunk. Sajnos velük kell élnünk, mert férjem nem akar elköltözni, pedig ha nem is így élnénk, de meglennénk. nekem nagyon rossz. A férjem öccse, 26 éves, ő is itt él anyósoméknál még. De nem tudom mihez kezdjek, mert férjem is, de az öccse aztán kegyetlen lusta. Mindenre. 1 hónapja kb. megkértem nyírja le a füvet pl. de félig nyírta le, mert azt mondta, hogy ő lusta, nincs kedve hozzá. Azután még 2 napig kérleltem, de még szinte haragudott azért, hogy be kelljen fejeznie, így a 3. nap meguntam, valahogy a gyerekkel befejeztem. Minden szennyesét én viszek le, poharait, tányérjait..

A hűtőből elővett tejet, kaját nekem kell elpakolnom utána, mert ő MINDENT elfelejt, ő semmit sem lát.Ha nem lennék itthon, minden megromolna, amit elővessz. Mi vagyok én? A cselédje? Mert a kedves anyukája így nevelte, és sajnos elvárja, hogy nyaljam ki a seggét ilyen leírt formában. mert ha nem pakolom el, akkor Nem láttad? kérdés, és duzzogás, hogy lusta vagyok. nagyon elegem van. Ja, és az anyjáék a 26 éves férfit nem küldik dolgozni, mert az 5 éves egyetemet 8. éve csinálja. Ja, meg olyan felfogással élnek itt, hogy mert Férfi, semmit sem csinálhat, ki kell nyalni a seggüket. Férjem egy fokkal jobb, meg ő a férjem, neki jobban elnézem. Sógor iszonyú beképzelt, ha szólok neki, meg van sértődve.


2013. szept. 14. 16:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
58%

# 18/20!


Fogadjunk, hogy te egy frusztrált, kis stílű, gonosz anyós vagy, akitől mentsen meg az Isten minden ifjú házast. :)


Az unokát nem "szülik a nyakára" senkinek.


Megajándékozzák az anyóst (nagymamát) egy kisunokával.


Sok nagymama örülne, ha részt vehetne az unokája mindennapi életében.


Kivéve az ilyen önző, gonosz páriákat, mint te vagy.

2013. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

20-as: Igen, sajnos így van, csak elég idegesítő a helyzet. Mikor az ember azt sem tudja melyik munkával kezdje, a gyerek is nyűgös, + még sógor után is pakolni, mert így van nevelve, közben ő egész nap netezik, vagy olvas, és nem ér rá elpakolni.

A nagyapja a kicsinek sajnos már mondogatja, hogy anyám asszony katonája, mert próbálom rendre tanítani. (szemetet eldobni, játékait elpakolni). Tényleg nem sokáig fogunk megférni, mert nem ilyen felfogásúak, hanem a férfit kímélni kell, a nő meg csinálja ahogy tudja felfogás. Én, meg az én szüleim nem ilyenek, de hiába.. Férjem is sajnos ragaszkodik az anyja szoknyájához.

2013. szept. 15. 12:57
 23/27 anonim ***** válasza:

"Az unokát nem "szülik a nyakára" senkinek.


Megajándékozzák az anyóst (nagymamát) egy kisunokával."


Nem, normális ember a saját hajlékába szüli, onnan tényleg ajándék... de egyébként a gyereket tudtommal magadnak szülöd, nem ajándékba a nagyinak, hogy az majd örül neki meg elvan vele!

2013. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Jaj ki nem tojja le mit csinálsz? Húzzatok a saját lakásotokba! FELNŐTTEK!
2013. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én biztos nem pakolnék a sógor után!!! Nagyfiú már pakoljon el vagy ott van az anyukája aki ilyenre nevelte pakoljon el ő!

Ne legyél cseléd!

Költözzetek külön minél hamarabb.

Ha férjed nem akar akkor menj csak a gyerekkel. Én nem élnék így!!!

2013. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szeretném megkérdezni, hogy akik ilyen könnyedén mondják,hogy tűnés onnan, meg ne élősködjenek, ők mind saját pénzből vagy saját hitelből szereztek maguknak lakást vagy házat? Mert ha valaki örököl, vagy lakást / házat kap valamelyik rokonától, vagy minimum mindkét szülő dolgozik és így hitelt tudnak felvenni, ezáltal saját lakáshoz jutván, de azt mindkettő akarja (és itt úgy néz ki, a férj ebben nem partnere a feleségének!), az szintén megvalósítható, na de itt írja a kérdésfeltevő, hogy jelenleg nincs hová menniük /mennie! Nem szabadott volna ide szülni, ez igaz, de itt a gondot én a férj hajthatatlanságában látom elsősorban,hogy nem partner!
2013. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
ha megteheted anygilag, akkor költözz el a gyerekkel, majd megy utánad a "nagyfiú" is. jogod van elköltözni
2013. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!