Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosom szerint troger vagyok,...

Anyosom szerint troger vagyok, mert 2féleképpen volt bevetve az ágy?

Figyelt kérdés
Eljott látogatoba, persze végigment az egeész házon, és a háloszobában másképpen volt bevetve a két ágy, mert én is és a férjem is azonnal megcsináljuk, ha felkelunk, de másképpen. Ezt meg is mondtam neki, erre nekem állt, hogy milyen dolog az hogy a fia veti meg az ágyat, miért nem én csinálom no létemere, és amugy is hogy merészelek parancsolgatni a fiának meg dolgoztatni ot.
2013. szept. 13. 10:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
...és akkor belekarolok és megmutatom neki a bejárati ajtót, hogy merre lehet távozni. N30
2013. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Kócos boszorkány ***** válasza:
82%
Az anyós akkor jó, ha porhanyós ... szerencsére az enyém nem ilyen csótány.
2013. szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%
Ööö... és számít az anyósod véleménye?
2013. szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
85%
Amit az egyes írt! De lehet, hogy csak megmutatom, hogy akkor a szobából azon az ajtón lehet kimenni, utána jobbra a folyosón és tádám, ott szépen ki lehet menni!
2013. szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%

a dolog ott hibádzik,hogy miért megy át az egész házon?

Nálunk anyós vendég,bejön,leül a nappaliba,és onnan csak a fürdőbe van bejárása,konyha-hálók nem vendágfogadásra valók,csúnyán néznék ha oda bemenne és nézelődne,kritizálna.

2013. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%
És anyukának milyen rendes fia van. Biztos ő nevelte ilyen rendszeretőre. Tessék elképzelni, mióta együtt vagyunk, azóta ez mindig így van. :)))) De megnézném a képét. :)
2013. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%

Megkérdeztem volna, hogy ő meg miért nem fogja be azt a jó nagy száját, ha csak hülyeség jön ki rajta :)


Egyébként meg igen, amit az első írt.

2013. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
hát mondjuk ugy, hogy elmegyek kávét fozni vagy vécére, és ha nem orzom akkor egybol megy es nez at mindent.
2013. szept. 13. 10:50
 9/36 anonim ***** válasza:
81%

És te erre mit reagálsz? Hogy nézelődik, mint ha otthon lenne? Szerintem nagyon komolyan ki kell mondani, hogy "nem tud viselkedni???? moderálja magát, ha _vendégségbe_ jön, legyen szíves!"


Én nem csak mondom, komolyan is gondolom, hogy nyisd ki a szád, nézz a szemébe és tedd a helyére, mert ez felháborító viselkedés!


(A drága gyermeke mit reagál ilyenkor?)

2013. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
73%

Beszélj előbb pároddal,mégiscsak az anyja.Ha nem nagyon befolyásolja a mutter,akkor mondd el,hogy az anyját nem választottad párodul,csak ő kritizálhat téged(ha nem hallgat kedves anyuka susmusára).

Aztán párod tegye renbe anyukát.

Elég bántó,pláne,ha a párod se állt ki melletted,az baj!

2013. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!