Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért tudja az anyós ennyire...

Miért tudja az anyós ennyire befolyásolni a fiát?

Figyelt kérdés
Anyósom utál engem!Jelzem soha nem bántottam és soha nem álltam elé olyan szándékkal,hogy megbántsam vagy veszekedjek vele! Folyamatosan ellenem beszélt a férjemnek,és mindig az anyjának adott igazat velem meg mindig veszekedett! Hogy lehet ennyire befolyásolni valakit?
2013. szept. 17. 10:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
78%

"reménykedtem benne, hogy megváltozik"

Itt a hiba. Senki sem változik meg olyan mértékben, hogy az számítana!

Olyan változások lehetnek, hogy megszeret ezt-azt. DE pl aki utál olvasni, sosem lesz egy könyvmoly.

A férjed képtelen elszakadni az anyjától, te pedig szembeállítod vele. Ez persze nem a te hibád, nem arra célzok. Neked telljesen normális vágyad van, ami a saját különálló "kiscsalád". Viszont ez sem anyósod, sem a férjed álláspontja szerint lehetetlen. Ők a "kiscsalád" és kész. Te pedig "belepofátlankodtál".

Két választási lehetőséged van: megszoksz, vagy megszöksz. Magyarán vagy lenyomod a torkodon a varangyot, vagy valószínűleg vége a házasságodnak.

2013. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
55%
Nálunk is ugyanez anyóssal a gond: elvettem a kicsi fiát tőle és ezért nem tud velem megbékélni, csak mi együtt lakunk. Már nem beszél velem, hátat fordít és azt mondta, hogy ne is köszönjek neki. Ő ezzel a viselkedéssel próbál minket szétválasztani, de pechje van, mert ezzel engem mégjobban a fiához köt. Volt egy idő, amikor én is elakartam a férjem hagyni az anyja miatt. Hihetetlen, hogy hány ilyen eset van a környezetemben is. Anyósok családokat tesznek tönkre!
2013. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Nem értem az anyósokat! Én soha nem szeretnék egy ilyen anyós lenni. majd ha egyszer a lányom is férjhez megy nekem az lesz a világon a legfontosabb,hogy boldogok legyenek,nem hogy még beledumáljak a dolgaikba, mondjuk az anya-lánya kapcsolat más! De ha fiam is lenne még akkor se,mindent megtennék azért,hogy a menyem szeressen meg én is őt. Nem vagyunk egyformák az én "ex" anyósom NOÉ korát éli.
2013. szept. 18. 08:26
 34/34 anonim ***** válasza:
a lányos anyák miért nem ilyenek?????
2013. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!