Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért tudja az anyós ennyire...

Miért tudja az anyós ennyire befolyásolni a fiát?

Figyelt kérdés
Anyósom utál engem!Jelzem soha nem bántottam és soha nem álltam elé olyan szándékkal,hogy megbántsam vagy veszekedjek vele! Folyamatosan ellenem beszélt a férjemnek,és mindig az anyjának adott igazat velem meg mindig veszekedett! Hogy lehet ennyire befolyásolni valakit?
2013. szept. 17. 10:39
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Még véletlenül se szeretném ilyennek nevelni a gyerekemet! Soha nem fogok ilyen nő szintjére lesüllyedni! Ja mikor volt a lagzink tehát ő tűzte ki nekünk sz esküvői dátumot és a díszlet is úgy volt ahogy ő akarta persze hogy nem tetszett,mert nem az ő napja volt hanem az enyém és azt mondta nekem,hogy úgy lesz minden ahogy ő akarja. igen csak a mi részünket anyuék fizették ki a lagziinak az övékét meg én. Kaptunk a férj ismerőseitől ajándékpénzt egy szép kis összeg összegyűlt és az összeset elvette a fiától! Élt mint Marci hevesen. Van nekik egy házuk ahová mi költöztünk nem íratta át a férjem nevére,mert azt mondta neki,hogy ha elválnánk akkor ne kapjak belőle részesedést,az oké,de mi renováltuk a házat.Az én szüleim bútorozták be,és még azt is hozzátette,hogy a bútorok is a kicsi fiáé...
2013. szept. 17. 11:23
 12/34 A kérdező kommentje:
engem annyira kikészített ez a nő hogy teljesen kivagyok! Soha nem voltam egy nagy darab sőt! Most teljesen tönkre vagyok menve -20 kg -ot fogytam le a 2 év alatt. majdnem 2 hete hogy eljöttem tőle egy pár cuccal,de mindet el fogok hozni onnan ami az enyém, és azóta nem keresett,hogy beszéljük meg vagy hiányoztok vagy egyebek... még ő van felháborodva!
2013. szept. 17. 11:33
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Szóval..

2 éve vagytok házasok és 2 éves a gyerek. Azt írod, hogy a kicsi 4 hónapos volt amikor összeköltöztetek, és akkor ki is dobott. Szóval 4 hónap házasság után költöztetek össze? És ha akkor kidobott, akkor miért vagytok még házasok?

Nekem ez kusza..

2013. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
én már terhes voltam amikor összeházasodtunk! Márciusban volt a lagzi a kicsi júliusban született. novemberben költözünk össze mert addigra lett kész a ház addig az én szüleimnél laktunk. A kicsi miatt nem mentem el akkor. mert reménykedtem benne,hogy megváltozik,de sajnos nem így lett
2013. szept. 17. 12:11
 15/34 anonim ***** válasza:
78%
Lépj tovább,már nem ott élsz.A gyerekhez neki is joga van,nem kizárólagosan a te tulajdonod.Engedd meg nekik,hogy szeressék,ahogy tudják,ne legyen része a játszmáknak.De te legalább olyan harcias vagy mint az anyós,tanulhatnál ebből valamit.
2013. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
51%
A gyerekeinket pedig nem tudatosan neveljük félre,hanem úgy,hogy észre sem vesszük.Ha nem tudod jó szívvel elengedni,hanem minden alkalom egy dráma lesz,te pont úgy kötöd magadhoz,ahogyan az anyós a fiát.
2013. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
engedem,hogy vigye a gyereket,tehát ezt mondtam is neki,hogy ha elválunk bármikor viheti,nem leszek szemét mert tisztában vagyok én is vele hogy ugyanannyi joga van a gyerekhez mint nekem! Harcias? Inkább kiállok a saját magam igazáért és nem hagyom,hogy hülyének nézzenek! Legyen az bárki!
2013. szept. 17. 12:36
 18/34 anonim ***** válasza:
79%
#15-#16, alapvetően igazad van, viszont szerintem a Kérdező sokkal inkább azért tart ma itt, ahol, mert nem tette a legelső pillanatban egyértelművé, hogy miben tűr beleszólást az anyóstól, és miben nem. Ha már az esküvői szervezkedés kapcsán tisztelettudó módon de nagyon egyértelműen leállította volna, lehet, ma nem itt tartanának... tanulság: a jó viszony egyik titka a határok egyértelmű kijelölése igen hamar.
2013. szept. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
nem akarom én úgy magamhoz kötni őt,hogy én legyek neki csak a világon! Most is amikor jött érte sírt,nem tudok mit csinálni biztosan rosszul esik neki,mert fordított helyzetben nekem is rosszul esne, de viszont az nekem legalábbis zavaró,hogy 3 napja nem látta és nem is kereste,fel se hívott,hogy,hogy van a kicsi jól van-e nincs semmi baja... lehet hogy ez csak az én elmém, ja de azt is megmondta nekem,hogy ő nem akart gyereket,mert nekem kelletett... ez megint egy.. mindegy... a téma az anyós nem a gyerek.
2013. szept. 17. 12:41
 20/34 A kérdező kommentje:
#18! igen részben hibás vagyok mert nem szóltam,de tudjátok,hogy miért nem szóltam? mert ha megmondtam hogy nem tetszik és mi pedig nem úgy fogjuk csinálni a dolgokat ahogyan az ő szeretné vagy elképzelné akkor kitört a háború,elkezdett veszekedni mindenkivel,elkezdte a bőgést meg az ilyen szöveget,hogy ő inkább meghalna,meg felköti magát stb... lehet,hogy ezzel félemlíti meg a fiait.. a sógoromnak is volt egy kapcsolata,ahol ugyan ezt adta elő ott is szétmentek... nem tudom.
2013. szept. 17. 12:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!