Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szólnátok ehhez, nem...

Ti mit szólnátok ehhez, nem felháborító egy kicsit?

Figyelt kérdés
Ma jön anyósom a fiamhoz, ami eleve meglepő mivel csak hétvégén ér rá mert dolgozik. De pár percre ellógot hogy beugorjon. Érdeklődjön hogylétem felől mivel babát várok. Ez eddig oké is lenne. Csakhogy a megkérdezésem nélkül kijelentette hogy pénteken jön a gyerekért és viszi el. Ez egy kicsit felhúzott. Nem azért mert nincs el tiltva, minden vasárnap ott van egész nap és havonta egy szombatot ott is alszik. De talán mégse így kéne hanem azért előtte megkérdezem hogy ugyan nem lenne e baj ha pénteken jönne a kicsi hozzánk, nem terveztek e aznapra semmit? Párom még nem is tudja. Ő is dolgozik és utálja ha nincs itthon a fia mikor haza ér.
2013. szept. 18. 13:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem az a baja a kérdezőnek, hogy el akarja vinni a gyereket, hanem az, ahogy előadja.
2013. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te keresed a bajt! Eszedbe sem jut azt mondani, hogy anyuka, most nem tudom még mi lesz pénteken, majd megbeszélem a fiával, és visszaszólunk. Az a kifejezés, hogy a férjed nem szereti, ha nincs itthon a fia amikor hazajön, annak a fényében, hogy a nagyinál van, nem nagyon jó. Ha nem akarsz ellentétet, akkor tanulj meg beszélni a párod édesanyjával, mert neked is van és neked sem esne jól, ha így viszonyulna a párod, hozzá. Én biztos nem csinálnék ezért ramazurit, mert az, hogy a nagyi elviszi a kicsit, az nekem lenne egy kis könnyebbség, mert szabadon együtt lehetnék a férjemmel.
2013. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok unatkozó anyuka, attól mert nem dolgozom jelenleg még nekem is van dolgom itthon. S nem akartam senkit felidegesíteni, nem is aza bajom hogy viszi hadd vigye mégis csak az unokája. Hanem az hogy úgy csinál sokszor mintha nekünk a férjemnek és nekem mint a gyerek szüleinek nem lenne semmi közünk hozzá hogy mikor és hová megy a gyerek. Jól esne ha néha kérdő mondatot használna, vagy legalább annyit hogy elviszem jó. Szerintem ez azért annyira nem lenne nagy dolog. Nekem is vannak szüleim mégse csinálnak ilyet pedig nekik is ugyan olyan unokájuk.
2013. szept. 19. 11:55
 14/16 anonim ***** válasza:
Oké. Mondtad már neki, hogy te így szeretnéd? Mert néma gyereknek.... Ha mondtad, mi volt a válasza?
2013. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Már tisztáztuk nincs semmi gond vasárnap megy a mamához ahogy eddig.
2013. szept. 20. 13:44
 16/16 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy sikerült tisztázni, biztos csak egy apró félreértés volt :)

Amúgy az igényed teljesen jogos. Nagyon szép dolog, ha egy nagyszülő törődik az unokájával és viszi amikor csak lehet, de sose szabad ezt önkényesen a szülők tudta és beleegyezése nélkül tennie. Szerintem ez nem is gyakori, ahogy nálatok is kiderült valami félreértés volt csupán.

2013. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!