Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg ennyire sok rossz,...

Tényleg ennyire sok rossz, utálatos anyós van? Mindenki panaszkodik rájuk, örülnek, hogy minél messzebb van tőlük stb.

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 19:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a menyek rivalizálnak, hanem pont az anyósok...

Mit kellene arra lépnie a menynek, ha anyós próbál állandóan beleszólni abba, hogy a meny mire költ, miért úgy neveli a gyereket, ha folyamatosan beszól és oktat. Ha a menyt okolja azért, hogy a fia eljött otthonról, holott ő üldözte el a fiát.

Én ezeket mind eltűrtem egy darabig. Aztán nagyon élesen meghúztuk a párommal az anyja határait. Harag nincs, de nem is vagyunk napi kapcsolatban.

2013. okt. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
54%

Sok van, de szerintem azért a legtöbbel ki lehet jönni. Napvilágra csak a problémásak kerülnek. Itt is meg a környezetemben is csak akkor merül fel kérdés, ha valami konfliktus van. Senki nem megy oda a másikhoz egy olyannal, hogy "te képzeld hétvégén itt volt anyósom és minden rendben volt, nem történt semmi különös" :D


Pedig ők mi vagyunk :) Mindanyian először vagyunk lány/fiú, aztán feleség/férj és meny/vej, később anya/apa majd végül anyós/após. Mindannyian minden életszakaszban egy szerepet játszunk és mindannyiunknak fel kell venni minden szerepet (jó esetben) és azt jól csinálni.

Szóval utálhatjuk őket nyugodtan, de egyszer mi is anyós/após leszünk és akkor majd mindket fognak utálni.(?)

Szóval akkor van helyén a világ, ha mindenki csak az éppen aktuális családban töltött szerepének feladataival foglalkozik, nem többel, nem kevesebbel és nem mással.

2013. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!