Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem tudom hova rakni ezt a...

Nem tudom hova rakni ezt a problémámat anyósommal akit nagyon szeretek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Anyosom fiatal nö(férjemet nagyon korán szülte), fiatalos is. De a gyereknevelésben kemény volt, és az unokákkal sem kivétel, ami azt jelenti, hogy nincs csoki, egyenesen ülünk az asztalnál, mindig rndesnek kell lenni.

Havonta, kéthavonta tudunk találkozni mert 500km-re laknak, de örömmel jön és mi is nagyon szeretjük. Mindenben megegyezünk elég jól, már kettesben is voltam vele wellneselni, mert szinte barátnök vagyunk.

Èn elfogadom, hogy havi 1x a gyerekeknek egyenesen kell ülniük, és habár arról már meggyöztem, hogy a gyereket tilos ütni, még a kezére is, és megmutattam neki milyen más eszközökkel lehet elérni a nevelést, és tetszik neki.

DE múlthéten volt megint itt. Elmentem egyik nap 12-töl 3 óráig vásárolni, amíg a gyerekek aludtak, meg is volt beszélve mikorra érjek haza, akkor otthon is voltam.

Azzal fogadott, hogy a 14 hós lányom a rácsoságyból(ami le van teljesen engedve) kimászott és kiesett, de semmi baja nincsen. Ezen túl is léptem, nincs baja, megesik az ilyen. De mikor férjemnek mondta, ö elkezdett ezen agyalni. Hálózsákban alszik a gyerek, hogyan esett ki? eddig még soha meg sem próbálta, az álláig ér a rács, akkor hogyan? Ezekre anyósom nem tudott válaszolni, azt mondta nem volt rajta hálózsák. Pedig 100%-ig ráadtam alváshoz, mindig ráadom, levenni nem tudja, mert 4 kemény patent van és a zipzar is egy kis zsebecskében van amit nem tud kihúzni a hóna alol, és soha nem is próbálta meg levenni.

Elgondolkodtam ezeken, és arra jöttem rá, hogy anyósom HAZUDIK. Valamit nem mondott el, és nagyon idegesít miért hazudik.

Vagy hagyta a gyereket ébredés után az ágyba, nem ment be mikor sírt, és a gyerek akár félórát is egyedül volt és addigra sikerült levetköznie(gondolom leráncigálhatta a ruhát dühében), és átmásznia.

Vagy már felébredt a gyerek, levetköztette, de sírt és vissza rakta sírni, hogy majd ott lenyugszik és egyedül hagyta az ágyában.

Bármelyik történt volna, és elmondta volna, már nem enném magamat rajta, ez van, ö is tanult belöle, a gyerek jól van...

DE nem mondta el, finoman utaltam rá, hogy de a gyerek nem tudja levenni a hálózsákot stb...

Férjem nem hajlandó erröl beszélni, szó szerint azt mondta nem érdekli.



2013. okt. 4. 13:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%
Hát én 8 hónaposan ugrottam egy fejest a kiságyból, senki sem tudja, hogyan tudtam megcsinálni ezt a mutatványt még mindig. Szóval nincs lehetetlen :)
2013. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
25%
Bocs, nem gondoltàl arra hogy veri a gyereket és balesetben állítja be az esetleges sérüléseket?
2013. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Az, hogy kiesett az biztos.

Csak az nem mindegy, hogy hogyan jutott az a szerencsétlen gyerek addig el, hogy átmássza az ágyat.


- vagy hagyta sírni akár félórát anyósom, és nagynehezen kiszedte magát dühében a zsákból, és kimászott.(mert ha felébred és bemegyek hozzá akkor még fekszik, ha felébred mindit rögtön sír egyet, vagy ha nyugodtan ébred akkor csak csippog, de eröteljes hangot ad.


-vagy mituán levette a hálózsákot róla vissza tette az üvöltö gyereket oda, aki szintén mérgében kimászott.

2013. okt. 4. 13:44
 14/27 anonim ***** válasza:
9%
annyira jó, hogy tudod, bőgött a gyerek...
2013. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
54%

Simán lehet, én ezért "szoktam le" a délutáni alvásól. Még ovis korom előtt kimásztam a rácsos kiságyból hálózsákkal együtt, odalopakodtam anyám mögé majd rendesen ráhoztam a frászt. :D

Szegény anyum úgy megijedt, hogy soha többé nem tett le aludni délután és minden családi eseményen visszatérő sztori.

2013. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
69%

Én vagyok aki kimászott hálózsákkal együtt...

Én nem sírtam, még van is arról halvány emlékem, hogy állok a hálózsákban anyum meg mosogat. Egyszerűen el akartam jutni hozzá, ezért meg minek sírtam volna ha tudtam már járni :D

2013. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
51%

Ha az anyósod hibájából esett volna ki,akkor elmondta volna? Nem hiszem.

De a gyereken rajta volt a hálózsák amikor visszamentél vagy nem?

Felmerült még egy opció, mi van ha az egészet csak kitalálta,hogy valami kis feszültséget gerjesszen köztetek.

Mennyire ismered őt?

Abból, hogy 500kmre lakik tőletek, arra következtetek, hogy nem nagyon.

Érdekes,hogy pont az anyósod gyereke (a férjed) gondolkozott el az anyósod szavain(ez nekem kissé furcsa),erre nem ártana rákérdezni a férjednél , finoman, indirekt módon . Nem úgy, hogy anyád mennyire hazudós.

A férjed meg fogja védeni az anyját, ha neki valamilyen hibája van, sőt még rejtegetheti is, hiszen nem akarja, hogy ezért rosszat gondolj a férjedről vagy az anyósodról, vagy a családjáról. Érdekes

2013. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
31%
Mi a kérdés?
2013. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
34%

18# :D


Végigolvastam a két oldalt, de tényleg most mi a kérdés?

Történt egy megmagyarázhatatlan dolog, amire az életbe nem kapsz választ, ugyanis akivel megtörtént az még nem tud beszélni. Anyóssal jóba vagytok, már senki nem beszél erről, láthatóan más gyerekekkel is történt már ilyen, a gyereked jól van. Pont.

2013. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a női megérzése, valamit sejteni kezdett és most gyanakszik, erre szeretne választ, de az is előfordulhat, hogy megcsalja a megérzése, és most bizonytalan, igazságot, biztos tényt.

A férjed a kulcs, vagy az anyósod szomszédai, rokonok, ilyesmi.

2013. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!