Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem tudom hova rakni ezt a...

Nem tudom hova rakni ezt a problémámat anyósommal akit nagyon szeretek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Anyosom fiatal nö(férjemet nagyon korán szülte), fiatalos is. De a gyereknevelésben kemény volt, és az unokákkal sem kivétel, ami azt jelenti, hogy nincs csoki, egyenesen ülünk az asztalnál, mindig rndesnek kell lenni.

Havonta, kéthavonta tudunk találkozni mert 500km-re laknak, de örömmel jön és mi is nagyon szeretjük. Mindenben megegyezünk elég jól, már kettesben is voltam vele wellneselni, mert szinte barátnök vagyunk.

Èn elfogadom, hogy havi 1x a gyerekeknek egyenesen kell ülniük, és habár arról már meggyöztem, hogy a gyereket tilos ütni, még a kezére is, és megmutattam neki milyen más eszközökkel lehet elérni a nevelést, és tetszik neki.

DE múlthéten volt megint itt. Elmentem egyik nap 12-töl 3 óráig vásárolni, amíg a gyerekek aludtak, meg is volt beszélve mikorra érjek haza, akkor otthon is voltam.

Azzal fogadott, hogy a 14 hós lányom a rácsoságyból(ami le van teljesen engedve) kimászott és kiesett, de semmi baja nincsen. Ezen túl is léptem, nincs baja, megesik az ilyen. De mikor férjemnek mondta, ö elkezdett ezen agyalni. Hálózsákban alszik a gyerek, hogyan esett ki? eddig még soha meg sem próbálta, az álláig ér a rács, akkor hogyan? Ezekre anyósom nem tudott válaszolni, azt mondta nem volt rajta hálózsák. Pedig 100%-ig ráadtam alváshoz, mindig ráadom, levenni nem tudja, mert 4 kemény patent van és a zipzar is egy kis zsebecskében van amit nem tud kihúzni a hóna alol, és soha nem is próbálta meg levenni.

Elgondolkodtam ezeken, és arra jöttem rá, hogy anyósom HAZUDIK. Valamit nem mondott el, és nagyon idegesít miért hazudik.

Vagy hagyta a gyereket ébredés után az ágyba, nem ment be mikor sírt, és a gyerek akár félórát is egyedül volt és addigra sikerült levetköznie(gondolom leráncigálhatta a ruhát dühében), és átmásznia.

Vagy már felébredt a gyerek, levetköztette, de sírt és vissza rakta sírni, hogy majd ott lenyugszik és egyedül hagyta az ágyában.

Bármelyik történt volna, és elmondta volna, már nem enném magamat rajta, ez van, ö is tanult belöle, a gyerek jól van...

DE nem mondta el, finoman utaltam rá, hogy de a gyerek nem tudja levenni a hálózsákot stb...

Férjem nem hajlandó erröl beszélni, szó szerint azt mondta nem érdekli.



2013. okt. 4. 13:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%

Nos én ezt hülyeségnek tartom merthogy:

-Az öcsém mászkálós korában(még éppen hogy csak tudott mozogni) valahogy feljutott a szekrényem legfelső polcára(ott voltak az értékes játékok) a mai napig nem tudjuk hogy csinálta-szóval egy gyerek bármire képes

-én is annak a híve vagyok ha sír(és csak hiszti sírás) hagyni kell hadd sírjon majd lenyugszik

-Végül a gomba a levesben,ugyan már lehet anyós imádja a gombát,de mindig anélkül csinálta a férje miatt de most megunta és adott magának egy kis bónusz gombát,aztán remélte nem tűnik fel:D

-ja és hogy aludt a gyerek 10 percet a kocsiban,basszus az úton keltegesse ne aludj már,aztán lehet csak ez a kis részlet nem jutott eszébe mert lássuk be nem olyan fontos dolog


Komolyan te csak hibát próbálsz találni azon ami nincs

2013. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
41%

Hihetetlen. Kiesett a gyerek az ágyból. Naponta több 10 ezer gyerek esik ki a kiságyból és nem lesz semmi baja. Én is estem ki, ráadásul fejre. Majdnem minden válaszoló kiesett, nagyvalószínűséggel te is, kérdező. Lehet, h anyósod tudja, mi történt, lehet, h az ő hibájából történt de nem büszke rá, nem akarja elmondani. Megértem.

A másik két példa a gomba, meg a 10 perc alvás,mint bizonyíték a hazug jellemvonásokra... ne is haragudj, de elképesztő. Elképesztően beteg lelkű vagy és hipokrita.

Akik szerint komplett nyomozást kellene indítanod anyósod hazugságai nyomán, hát azok sem normálisak.

2013. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
70%

Fiam alig másfél évesen jött ki hálózsákostól a rácsos ágyból, ami NEM volt leengedve!

Mikor megláttam, hogy botladozik a zsákban, azt hittem szétesett az ágy, olyan hihetetlen volt az egész.

Amúgy kár rajta agyalnod. Vagy igaz, és olyasmi történt ami még soha, vagy nem, és megijedt a nagyi,és ijedtében valamit elhallgatott. Nem öröm, de van sok rosszabb is ennél. Lépj túl rajta!

2013. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem túlmisztifikálod a történetet.

Anyósod szereti a kicsit.

Pont.

2013. okt. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
53%
Az én lányom tizenkét hónaposan hálózsákostók kimászott a rácsos kiságyból. Szaladt a hálózsákkal együtt. Mikor először megjelent az ágyból kimászva, nem hittünk a szemünknek!
2013. okt. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
62%
Következtetés: a gyerekek sokkal többre képesek,mint azt a szülők gondolnák.
2013. okt. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

JÓ KIS SPORTOS GYEREK!


Az enyémek is ilyenek voltak, a legizgágább 12 éves korában országos negyedik lett futásban!

2013. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!