Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A sogorom rendszeresen veri a...

A sogorom rendszeresen veri a sogornomet, hogyan segíthetnék neki, ha o nem akarja?

Figyelt kérdés
A párom occsérol és annak barátnojérol van szo, tehát még nem sogorok bocsi a megnevezésért. Az van,hogy a sogorm 21 éves ha tobbet iszik a kelleténél agresszív lesz, és bárkire kezet emel. legtobbszor a barátnojére, de volt már ra példa hogy aposomra, és anyosomra is. A lány viszont mindig megbocsát neki. Anyosomék némán turnek, a lány pedig mindig megbocsát. Már évek ota ez megy. Eleinte heti rendszerességgel majd sok rábeszélés után már "csak" havi rendszerességgel fordulnak elo. Múlt hétvégén is volt rá példa, aposomat hátulrol leutotte, elotte már jol kipofozta a baraátnojét majd azt kiabálta hogy megoli. Másnap mintha mi sem tortént volna, anyos készítette neki a reggelit, fozte a kávét és szervirozta a szobájába.... Mi nem élunk veluk, és anyosomék nekunk nem is mondják el, mert férjem ki nem állhatja már az occsét ezek miatt. En mégis sajnálom a lányt, valahogy szeretnék neki segíteni, beszéljem rá hogy lépjen ki a kapcsolatbol? anyosomék nagyon megharagudnak, ha rábeszélem

2013. okt. 12. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem te is tudod, hogy nem beszèlheted rá, ha nem akarja. Megèrtem, hogy sajnálos, de ez nár az a kategória, amire èn azt mondom, aki hülye, haljon meg.
2013. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt még értem, hogy a lánynál egyfajta Stockholm szindróma van, de a szülei????

Egyébként a férjed tehetné a legtöbbet ez ügyben. Gondolom nem szeretné holtan látni a szüleit...

2013. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak kéne jól elverni, de ő sem lehet valami tökös, ha ezt hagyja!!!
2013. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Annyosomék titkolják elolunk ezeket az incidenseket, mert férjem mindig megmondja a magaét occsének is és szuleinek is. Férjem novere a besugo, aki jo messzire koltozott anyosektol hogy csak 3 honapba 1x jon haza egy hetvegere, neki mindig elpanaszolja anyos a torténteket. De minden rossz ellenére is, mindig ocsike a jo fiu, férjem pedig csak a masodik lehet a sorban, mert midnig kimondja a véleményét, hogy ez így nem mehet tovább. Nem is táplálunk feléjuk mély érzelmeket sem én, sem férjem.
2013. okt. 12. 18:12
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azon lehet segíteni - aki hagyja.
2013. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán a következő alkalom után nem rábeszélni kell az öcsikét, hanem pár férfival együtt úgy megverni, hogy ne tudjon lábra állni és közölni hogy ha még egyszer kezet emel a szüleire vagy bárkire kétszer ennyit kap. Az ilyen állat aki képes évekig bántalmazni a saját szüleit úgy sem ért másból.
2013. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

na, én a férjed helyében már jól elvertem volna!!

Az is elég nagy puhap-cs, aki hagyja, hogy verjék a szüleit!!

jesszus...

2013. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem értitek hogy tagadják elottunk, és anyosom inkább rohanna be kozéjuk minthogy engedje hogy az iciri-piciri kisfiat megverjék. Oket nem érdekli, teljesen ugy viselkednek vele, mintha mi sem tortént volna. Amúgy mit érne vele a férjem, ha megverné, ha elmennénk lenne meg egy oka hogy berúgjon, és ismét csak oket terrorizálna és rajtuk állna bosszút.
2013. okt. 12. 20:14
 9/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul, ha ezt megtenné kb. az anyosom kitagadna a férjemet, mert anyatigrisként védi az elkényeztetett ocsikét. Ok a páromat nem szeretik, és tudtára is adják, utálják hogy beleszol az életukbe, mégha oket is probalna védeni. :(
2013. okt. 12. 20:17
 10/17 anonim ***** válasza:
11%

de valahonnan mégis tudod?!


akkor meg téged miért érdekel??


én mondjuk ettől függetlenül eltörném a kezét, ráhívnám a rendőrséget, stb

2013. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!