Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A véleményetekre lennék...

A véleményetekre lennék kíváncsi. Szerintetek velem/velünk van a baj?

Figyelt kérdés

A párommal 1,5 éve vagyunk együtt, van egy 5 éves kisfiam, nemrég házasodtunk össze. A férjem sajátjaként szereti a kisfiút, közös házat vettünk, mindketten dolgozunk, plusz munkát vállalunk, hogy haladni tudjunk. Szeretetben élünk, jelenleg az én szüleimnél és közben a házat újítjuk fel, mert itt csak a kajába kell fizetnünk, ezzel is segíteni szeretnének a szüleim.

A gond az ő anyjával van. Eleinte úgy tűnt elfogad engem, ill. minket, kisfiamat is megszerette. A férjem korábban is mondogatta, reméli soha nem tudom meg miért van elég negatív véleménnyel az anyjáról és miért távolságtartó vele.

Aztán mikor a házat vettük, segítséget kértünk, plusz fedezetet a házra, csak pár évre mert a lakáskasszával kiváltottuk volna.Azt mondta, ok. Mikor elmentünk megbeszélni a részleteket, azonnal nekünktámadt, ordibált, vádaskodott, mint egy sarokba szorított vad, nem is értettem, szóhoz sem jutottam a meglepetéstől (ő ajánlotta fel). Tulajdonrészt akart a házunkban ha segít.... Megvettük nélküle. Az esküvőnkön végig duzzogott, a vacsin fél tányér levest evett, végig beszólogatott nekem, savanyúuborka fejjel ült a házasságkötésen és a vacsin is. És ez még csak a töredéke annak amiket csinált a fiával. Engem nem érdeel annyira csak a férjemet sajnálom. szerintem nem szereti őt. Szerintetek ez miért van? Nem örül a boldogságának?


2013. okt. 15. 13:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

# 8/10!


Igen!


Fogadja el gyerekestül azt, akit a fia szeret, aki a fiát szereti.


Igen!


Fizesse ki az esküvő felét, vagyis azt a részét, ami az ő családjának a vendégül látására kell. (Vacsora pl.)

Még jó, hogy nem a menyasszony szülei fizetik a vőlegény családjának a vacsoráját is.

Ez így illik.


A ház ügyben igazad van. Nem köteles fedezetül adni a házát a gyerekének a kölcsönéhez. S igaza is van, ha nem adja. Én sem adnám, hiszen, ha nem tudják fizetni, csődbe mennek, legalább van hova befogadnom őket, míg egyenesbe nem jutnak.

2013. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!