Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A véleményetekre lennék...

A véleményetekre lennék kíváncsi. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Barátommal három éve vagyunk együtt. Előttem nem igazán volt barátnője, nem volt az a csajozós fajta, ezért az apja mindig kérdezte tőle, hogy mikor lesz már barátnője. Na hát jöttem én. Már amikor bemutatott neki, akkor alig szólt hozzám. Később próbáltam neki segíteni takarítani, főzni (mert elvált a feleségétől) de mintha ott sem lennék... Egyszer amikor ebédeltünk, mindenkinek szedett húst, csak nekem nem.Ha beszélek hozzá, általában nem is válaszol.Fogalmam sincs miért van ez, mert eddig tényleg kivétel nélkül minden ismerősöm szülei kedveltek engem.A barátom egyszer mondta (nem volt teljesen józan) hogy az apja állandóan azt mondja neki, hogy szakítson már velem.Ennyiben ki is merült a beszélgetésünk ezzel a témával kapcsolatban,mivel sem ő sem én nem szeretünk erről beszélni.(Nem nagyon birom elviselni a tudatot,hogy nem felhőtlen a kapcsolatunk a saját apjával) Ha meg is kérdezném mi a baja az apjának, azt mondaná nincs semmi, szeret engem. Ezért kérdezlek titeket, szerintetek mi lehet ennek az oka? (az anyján kívül,a család többi tagja sem bír elviselni (a rokonok sem), de sajnos az anyja más városban lakik, pedig vele jóban vagyok)
2010. febr. 11. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Én kérdezhetek valamit?

Mit szeretsz ezen a fiún?

2010. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Első látásra nem lettél neki szimpatikus.

Velem már volt ilyen olyan rossz lett az első benyomásom az illetőre,hogy az meg is szakadhat nem tudok úgy rágondolni mint egy barátra.És nem is tudom megkedvelni.

Próbálj nem figyelni rá.Nézd te is levegőnek.Bánj úgy vele ahogy ő bánik veled!

2010. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom megmondani, mindent. Ja és 25 éves vagyok, szóval még csak nem is az a tini kapcsolat. De még sajnos egyetemre járunk mindketten, nincs pénzünk saját lakásra.
2010. febr. 11. 18:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az anyját szerintem.
2010. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nemzetiség?vallási, politikai nézetek? Öltözködési stílus? Nem kell megválaszolni, csak talán ezek közül zavarja valamelyik
2010. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sajnos ahogy veled bánik, az őt minősíti.

Egyébként nincs némi nőgyűlölet a papában? Olyan is előfordul.

2010. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem sürgette volna a barátnőt, hanem arra biztatta volna, hogy csak szexpartnerei legyenek.
2010. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy akart barátnőt a fiának, csak pont nem ilyet. Vagyis netán merev elképzelései vannak, amelyekbe nem illik bele a kérdező. Másrészt lehet, hogy csak nem tetszik neki, hogy a fia "megváltozott" vagy "foglalt" lett.
2010. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De elvileg egy felnőtt ember. Igazán lehetne annyi esze, hogy legalább nem mutatja ki ennyire.
2010. febr. 11. 21:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne legyenek illúzióid a "felnőtt emberekről"!

Szerintem hasonlítasz a barátod anyjára, akire biztos ki van akadva. Azért is gyanús ez, mert a fiúnak te tetszel (olyat talált, aki az anyjára hasonlít), és az anyával jóban is vagy. Szerinted hasonlít a személyiségetek?

2010. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!