Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek is baj, hogy...

Szerintetek is baj, hogy elfelejtettem anyósomnak mécsest venni?

Figyelt kérdés
Ma vettek mécsest apunak halottak napjára. Anyósomnak viszont elfelejtettem és ezen a párom teljesen kiakadt. Azt mondta, hogy szégyelljem magam. Miért ekkora nagy ügy ez?
2013. okt. 17. 17:01
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ez az első halottak napja együtt.
2013. okt. 17. 20:44
 22/28 anonim ***** válasza:
44%

És ismerted még az anyukáját? Mostanában halt meg, vagy már régen?

És a lényeg: neki is így adtad elő, ahogy fenn leírtad, hogy miért ekkora ügy?

Ha nem, akkor szépen, részletesen elmagyarázod neki, hogy tényleg ne haragudjon, de eddig beléd rögződött, hogy csak apukádhoz kell venned - persze csak ha már régen meghalt. Ha mostanában, akkor az elég gáz.

Ha ilyen rondán adtad elő neki is, akkor szintén.

2013. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
38%
Pff egy éve se vagytok együtt aztán már elvárja, hogy mécsesezd fel az ő családját is, meg így kiakad..
2013. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
68%
Egy 200Ft-os mécsest venned kellett volna, a gesztusnak örül volna. Megtanultad jövőre veszel lépjetek túl rajta.
2013. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
42%

Én is kiakadtam volna, és szégyellném magamat a helyedben. Nekem is meg kéne már vennem, de az én anyósom még sajnos él :)

De szerintem anyósod nem sértődik meg érte, az biztos.

2013. okt. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
90%
Figyelmetlenség volt tőled. Nem mondom, hogy tragédia, hogy elfelejtetted, de én megértem a párodat azért, hogy rosszul esett neki. Beszéljétek meg, béküljetek ki és máskor majd figyelj oda az ilyen dolgokra.
2013. okt. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
53%

Figyelj ez egy elvi kérdés. Nyilván még be tudod pótolni a vásárlást, meg a párod is meg tudja venni, de ez most neki úgy jöhetett le, hogy te nem figyeltél rá, vásárláskor csak magadra gondoltál, mikor tudod, hogy mi a helyzet. Biztos vagyok benne, hogy nagyon-nagyon rosszul esett neki és nem hisztiből piszkált emiatt.

A legjobb lenne, ha kicsit most visszavennél a hiúságodból és inkább gyengéd lennél hozzá, átölelnéd, bocsánatot kérnél amiért nem gondolkoztál. Tuti hogy egyből megbocsájt és majd együtt elmentek mécsest venni. Tisztelned kell és "észben kell tartanod" az ő érzéseit, az ő szeretteit is, máskülönben mélyen megbántod a párodat.

2013. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
57%
En max egy oromtuzet vennek mert hala a sorsnak az oregasszony mar nem az eloket boldogitja, de a fia legalabb annyira orul neki mint en. Sose szoktunk meg egy gyertyat se gyujtani az emlekere. nem erdemli meg.
2016. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!