Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti ennétek még anyós főztjéből...

Ti ennétek még anyós főztjéből? Nekem már a gondolattól is hányingerem van.

Figyelt kérdés

Eddig nem láttam,hogy főz...

Most igen.Főzés közben kiviszi a a szemetet,elmegy wc-re,pattanást nyom ki,de kézmosás nulla.Se wc után,se nyomkodás után,csak a konyharuhába törli a kezét,ha már túl koszos.Most ami tetézte,elvágta a kezét pár napja,és gennyes...ő azzal a kézzel,se bekötve,semmi,úgy csinálta a kaját,és még mutatta is,de szerinte sütés/főzés közben majd fertőtlenítődik.

Nem ettem egy falatot sem,szerintem soha többet nem is fogok,undorító.

Ti ennétek?

Én vagyok túl finnyás?


2013. okt. 21. 10:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
86%
Basszus, vacsi után vagyok. Kifordul a gyomrom! Fúúúj!
2013. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez igénytelenség! Mamámnak a mai napig csak egy csap van bent a házában, de sokáig az se volt, vagy a kinti csapról, vagy a közkútról korsóban hordtuk a vizet, de soha, semmihez nem nyúl koszos kézzel.


Én is falun nőttem fel, a mai napig, ha leveszek egy gyümölcsöt a fáról, bokorról otthon, akkor nem mosom meg, csak eszem stb. mert ez természetes, de ettől függetlenül, másnak nem adom így és ha főzök, bármi házimunkát végzek, amit ott tanultam, amire ott neveltek egyszerűen rosszul vagyok, ha mocskos a kezem és közben is rengetegszer kezet mosok, akkor is, ha máshoz nem nyúlkáltam, még ahhoz is megmosom a kezem, ha tésztagyúrás után a fiókba nyúlok, hiába nem látszik semmi a kezemen. Nem hogy wc után meg ilyenek!


Ez undorító, biztos soha nem ennék ott többet!

2013. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként azaz érdekes (én írtam a macskakajás tálas dolgot), hogy a lakás tiszta... nincs kosz, de pl a hűtőbe rohadnak az ételek, meg a fürdőszoba olyan retkes, hogy amikor meglátogatom anyukámat köszönés után én megyek és rögtön kitakarítom, mert ő nem akarja megcsinálni.

valamiért csak a konyha, meg a szoba tiszta... ez miért lehet?

2013. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!