Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ahol kis gyerek van ott anyos...

Ahol kis gyerek van ott anyos milyen gyakran jar at "babazni"? A naponta latogatast tulzonak erzem. Koszi elore is.

Figyelt kérdés

2013. nov. 13. 14:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
33%
Saját édesanyád milyen gyakran jár át? Azt is túlzónak éreznéd?
2013. nov. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
63%

Az anyai nagymama más, mint az apai nagymama.

Ezt ugye nem kell megmagyaráznom!


Én meghülyülnék, ha naponta átjönne!

Heti 2, max. 3 elég.

2013. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
74%

Anyósom heti 1x jön, de ha kérjük, vigyáz a fiunkra (most másfél éves, de így volt kb a kezdetektől).

Anyukám hetekig jött minden nap.

2013. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

Amikor pici baba volt a fiam, anyósom heti 1x jött (segített vasalni is), anyukám pedig heti 2x (ő főzött ránk 6 hétig).

Mindenkinek így volt jó.

Mindketten nyugdíjasok, és mindenhol egyidőben született másik unoka is.

2013. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem sok, az már nem segítség.
2013. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%
Az enyémek messze laknak sajnos.....
2013. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%
Ez sokszor ember függő.A nejem anya kb 14nap /1
2013. nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%

Most 6 utcàra lakik tőlünk, igy2 naponta jön ő, mi minden nap beugrunk.

Jövőre készen lesz a házunk anyosék mellett. Én alig várom a költözést, nem bánom a társaságukat.

2013. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%

#6 nem tudom, hogy az jobb-e vagy rosszabb.

Az én anyósom 550 km-re lakik. Igaz, hogy csak 2-3 havonta egyszer jön, de akkor itt van egy hetet.Inkább jönne hetente egy órára...

2013. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
56%

Pár nap után megőrülnék attól,hogy naponta látnom kell...


Én észnél voltam,tudtam,hogy anyóshoz közel nem szabad gyereket vállalni.El is költöztünk 300km-re,jót tesz a távolság. (addig a heti egy délután is sok volt,de ugye közel voltunk).

Amióta megszületett a fiunk,azóta anyós és após jön kéthavonta egy hétvégére,kiveszünk nekik egy közeli panzióban szobát (nálunk nincs hely,vagyis én megmondtam,nálunk alvó vendég nincs,nem csinálunk hajléktalanszállófeelenget a lakásból),délelőtt jönnek,itt vannak estig,elmennek a panzióba,másnap délelőtt jönnek,délutánig itt vannak,aztán mennek haza.Másik hónapban mi megyünk,egyik nap náluk vagyunk,másik nagy nagyszüleimnél.

mielőtt valaki kérdezné: Saját szüleim sem alszanak nálunk,őket is havonta látjuk,1 napra,ők 100km-re élnek,havi egy vasárnap vagy ők jönnek vagy mi megyünk,de az nem ottalvós.

2013. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!