Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ahol kis gyerek van ott anyos...

Ahol kis gyerek van ott anyos milyen gyakran jar at "babazni"? A naponta latogatast tulzonak erzem. Koszi elore is.

Figyelt kérdés

2013. nov. 13. 14:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
78%
Egy kezemen megtudom számolni hogy anyósom hányszor látta 14 hónap alatt az unokáját... Addig sem hagynám rá, amíg leugrok a boltba. De hát ő se nagyon érdeklődik a kisfiunk iránt. Anyukám az egyetlen akire nyugodt szívvel rábizzuk. Kb hetente 1x vigyáz rá.
2013. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
93%
6os vagyok.Jól esne néha ha tudnának segíteni, 2-3 hetente egy kis idő romantikázás a férjemmel jól esne, de idegenre nem merem bízni a kicsit. A nagyik csak havonta egyszer jönnek, nincsenek összeszokva :(
2013. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
66%

"Az anyai nagymama más, mint az apai nagymama."


És mégis miért? Miben lenne más? Ő talán másodrangú nagymama? Kevésbé az unokája talán?


Nem lennék az anyósod, ha abban a korban lennék, az tuti.

2013. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
93%
2 naponta jön,ilyenkor el is szokta vinni a kislányunkat!Mondjuk már 2 éves.
2013. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
74%
Ugyan az én anyósom eddig egyszer látta a 17 hónapos fiunkat, de köztünk (nem elsősorban velem, hanem a férjemmel) nagyon rossz a kapcsolat. Normális esetben az apai nagymama és az anyai nagymama ugyanolyan jogokkal bír, nincs különbség. Remélem megkímél a sors egy olyan menytől, mint a 2. válaszoló.
2013. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos tényleg van ahol az apai nagymama más, mint az anyai, de nem azért, mert a meny nem látja szívesen az anyóst. Az én anyósomat nem igazán érdekli a mi gyerekünk, csak a lánya gyerekei, így 3-4 havonta jött, akkor is csak azért, mert már ciki lett volna, ha nem jön. Én hetente 2-3 alkalmat gondolok reálisnak, ami segítség is, de még nem zavaró.
2013. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
65%
Születés és névnapkor jönnek csak. Pedig 10 percre lakunk egymástól, de így a jó! Inkább mi megyünk. Szülés utáni első 2 hétben jött át segíteni, első babánál.
2013. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
58%
10-es, rosszabb vagy, mint bármelyik anyós! Hogy belőled milyen anyós lesz...szegény menyed, vagy vejed...és szegény férjed, szerintem nálatok csak neked van szavad...
2013. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
36%
Havi 1x, mivel annyi jár neki a jogszabályok szerint.
2013. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
58%

ma 16:20 vagyok. Mi nem volt hasznos a válaszomban?

Már az is baj, hogy nem lógnak anyósék a nyakunkon vagy mi?

2013. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!