Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ahol kis gyerek van ott anyos...

Ahol kis gyerek van ott anyos milyen gyakran jar at "babazni"? A naponta latogatast tulzonak erzem. Koszi elore is.

Figyelt kérdés

2013. nov. 13. 14:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

2 éves a lányom, anyósommal heti 1x találkozunk általában. De van, hogy hét közben ő megy érte a bölcsibe.

Nyáron nem dolgozott, akkor volt hogy hetekig minden nap találkoztunk.

2013. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek.Elsonek uzenem edesanyam nem tud jonni idos en utazom hozza 3-4hetente videkre. De ennek nincs koze a kerdeshez nem varnam el tole se hogy naponta jojjon,nagyjabol boldogulok. Ugy erzem zero maganelet ez igy. Nem vegez itt haztartasi munkat es nem is igenyelnem csak jonne kevesebbet...
2013. nov. 13. 21:07
 23/29 anonim ***** válasza:
66%
Kapaszkodjatok meg :én anyosom naponta 2szer jön át.Délelőtt és estére.És még csak terhes vagyok.Nemtudom milesz ha meglesz a kicsi.Egy utcányira lakunk egymástól.Anyummal hetente egyszer találkozunk. :(
2013. nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
74%

Kedves kérdező és 23-as!

Kérlek mondjátok már meg anyósnak, hogy mondjuk heti 3-szőr jöjjenek

, akkor nagyon szivesen látjátok, de a többi napon más programotok van. Esetleg beszéljetek meg, hogy h-sz-p délelőtt, ha az jó nektek...és különben szeretnétek 3-as an lenni, vagy épp sétálni indultok... Mindegy valamit találjátok ki, ami nem bántja meg őket nagyon és nektek is elfogadható. Ha egy kicsit rosszul is esik majd nekik, azért szeretnek titeket meg fogják érteni. (Annyira mosolyognom kellett a 23-ason, tényleg nem maradhat így :)).

Aki viszont különbséget érez kedves nő társaim anyós és anya nagymamai jogain, annak kívánom, hogy fia szülessen és később hasonló menye, mint saját maga...

2013. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Még pici volt addig jöttek naponta esetleg másnaponta. Utána hetente kétszer. Most két éves és van hogy csak hétvégén jönnek de van hogy hetente háromszor is.
2013. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
nálunk kb 5ször ha volt akkor is én hívtam, ha mi nem megyünk nem látja pedig itt dolgozik a városunkba és a buszra általába 1-2 órát várnia kell de inkább ül a buszmegáloba mint hogy felhívja a fiát hogy mennyen elérte és hozza ki, én meg nem könyörgök! Ha elviszük hozájuaj azt halgatom miért kellet meg fog fázni (a kocsiba hogy fázna meg) ha nem megyünk akkor meg az a baja hogy mért nem!!!
2013. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Az én anyósom még egyszer sem látta a 10hónapos unokáját.engem nem kedvel így inkább a gyerekkel sem foglalkozik ,ilyen is van
2013. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sajnos nem érhette meg anyósom az unokái születését. Engem egyáltalán nem zavarna ha naponta látogatná az unokáit. Sőt nagyon örülnék neki, mert szerettem őt.
2013. nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
71%
28!Ezt olyan szív melengető volt olvasni:))Remélem nekem is ilyen kis menyem lesz:)!!!Én hetente látogatom a kis unokám.De ha dolguk van elöbb megyek vagy ott alszom.Másk mami sajnos nem élhette meg ezt a csodálatos érzést milyen nagymaminak lenni.A kis vőm is rendes,nem vagyok útba neki:)van,hogy ők jönnek és itt is alszanak.Imádom a kis unokám.
2013. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!