Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan írjam meg anyósnak,...

Hogyan írjam meg anyósnak, hogy mégsem megyek, hogy ne legyek olyan tárgyilagos?

Figyelt kérdés

mert múltkor is olyan tárgyilagosra sikerültem, hogy ő is stílust váltott már sms-ben, pedig mindig törődéssel, szeretettel áll felém.

nos most a jövőhéten vár, hogy megyünk együtt a fiához (nem élünk együtt, csak baba van)szóval eddig úgy volt, hogy x napon utazom, de még mindig nem készültem fel (nem vettem jegyet az útra, nem vettem semmit ajándékba, stb, szóval szeretném elhúzni az id.pontot.


mivel messze lakunk leginkább sms-ezünk.


tehát "jó napot, nem megyek, majd később, nem tudom mikor, de majd jelzek, szép napot " helyett valaki írna nekem egy "emberibb" szöveget?


felhívni megint nem akarom, nem jellemző a távolság miatt,meg a tel.költség miatt ez köztünk.


2013. nov. 17. 15:20
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

#19 elsősorban a gyerekre gondolok, neki kell majd nagymama, meg apa, vagy legalábbis, hogy ismerje őket, és ezért igenis anyai kötelesség tartani a kapcsolatot. a másik kérdésedre, hogy miért spilázom túl, meg a fenti kérdésemben a válasz:

"mert múltkor is olyan tárgyilagosra sikerültem, hogy ő is stílust váltott már sms-ben, pedig mindig törődéssel, szeretettel áll felém. "


#20 a repcsi még drágább lenne szerintem, a telekocsi meg max 4 euroval olcsóbb, mint a vonat akciósan, és nem egyszer volt, hogy utolsó pillanatokban hívnak, hogy áá mégsem férek be.

2013. nov. 17. 17:12
 22/40 anonim ***** válasza:
Hát,ha velem így viselkedett a fia, engem nem nagyon érdekelne,hogy milyen stílusban írok neki,hogy most jajj... ezt gondolja.. és te mit gondoltál,h a pici fiacskája el sem mondta,h gyereket vársz? Meg h összevesztetek?? Persze a te dolgod,én nem emészteném magam ezen.
2013. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
ez az asszony csupa szeretettel áll felém és nem akarok csalódást kelteni benne.
2013. nov. 17. 18:20
 24/40 anonim ***** válasza:
Mindig az öszinteség a legjobb. Megírod, most nincs pénzed utazásra, különben is szakítottatok.
2013. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
de a fiának hiányzom (szóval a szakítást nem tudom beadni) és csak azt látná, hogy magára hagyom a betegségében a fiát! a pénzről meg nem akarok írni,hogy nekem nincs, még azt hinné le akarom húzni őket, vagy majd ezt fogom megkapni, hogy fiát a karom. a pénz nagyon kényes téma!.
2013. nov. 17. 18:44
 26/40 A kérdező kommentje:

vagy szóval azt látná, hogy még én hagyom el a fiát.


amúgy most elkezdtem volna írni, hallo nem tudok sajnos x napon utazni, ... és nemtom tovább. mi lenne ha kamuznék, hogy aznap itt kell mennem orvosi ellenőrzésre vagy akármi?

2013. nov. 17. 18:56
 27/40 A kérdező kommentje:
és akkor a gyerekkel visszaélek...hát szép, mit mondhatnék erre. khm.
2013. nov. 17. 18:59
 28/40 anonim ***** válasza:

Fizet egyáltalán a pasas tartásdíjat?

Amúgy én megmondanám, hogy a fia szakított velem, tartásdíjat nem fizet, nincs pénzed az utazásra, nem értem minek ez a hazudozás. Ha úgy érzi lehúzod akkor legalább nem hív többet, de hátha a fejéhez kap a gyerek apja...

2013. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Ha ilyen kedves, rendes az "anyós", én bizony őszinte lennék. Nincs pénzem, fiával összevesztetek.

Hívd fel, írj neki smst, hogy hívjon fel, mert szeretnél vele beszélni. Ne hazudj neki, kiderül úgyis, és elveszted akkor ezt a jószándékú anyóst, nagymamát.

2013. nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
de most egy sms-ről lenne szó, amiben közlöm, h most nem megyek. az életünket csak nem most kellene taglalni..
2013. nov. 17. 19:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!