Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan írjam meg anyósnak,...

Hogyan írjam meg anyósnak, hogy mégsem megyek, hogy ne legyek olyan tárgyilagos?

Figyelt kérdés

mert múltkor is olyan tárgyilagosra sikerültem, hogy ő is stílust váltott már sms-ben, pedig mindig törődéssel, szeretettel áll felém.

nos most a jövőhéten vár, hogy megyünk együtt a fiához (nem élünk együtt, csak baba van)szóval eddig úgy volt, hogy x napon utazom, de még mindig nem készültem fel (nem vettem jegyet az útra, nem vettem semmit ajándékba, stb, szóval szeretném elhúzni az id.pontot.


mivel messze lakunk leginkább sms-ezünk.


tehát "jó napot, nem megyek, majd később, nem tudom mikor, de majd jelzek, szép napot " helyett valaki írna nekem egy "emberibb" szöveget?


felhívni megint nem akarom, nem jellemző a távolság miatt,meg a tel.költség miatt ez köztünk.


2013. nov. 17. 15:20
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Akkor mikor akarod taglalni? Körbetartozásaid vannak. Annak az árán mész ki, hogy lehet kenyeret sem tudsz a gyereknek adni. Kapjál a fejedhez!
2013. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
mert fentebb egy nagycsomó tanács szerint nem ártana magyarázkodnom, mert elvileg azzal barátságosabb lenne az sms, nem olyan tárgyilagos.
2013. nov. 17. 20:50
 33/40 anonim ***** válasza:

1. ha anyagi okokból nem mész, akkor azt is közöld, joga van tudni... szerintem nem a tarhálás kategória, ha megmondod, hogy nehézségeid vannak (lévén hogy egyedül neveled a gyereket), és küldje el léci a buszjegy árát

2. ha telefonálni sincs pénzed, minek utazol?

2013. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

az utazás majdhogynem amúgy is elkerülhetetlen, rengeteg dolgom van kint

1. a dokitól a táppénzes papírok

2. másik dokinál járok terhesvizsgálatra

3. van egy ismerős, aki tudna munkát, ezt megbeszélni, főnökkel összehozatni találkozót

4. vár a munkaügyi a kilépőimmel, meg a regisztrációs papírjaimmal, adott egy rakás nyomtatványt kitölteni


ez mind mind kinti dolgom


szóval anyósék is csak egy dolog a százból, kint van a fél életem :(

2013. nov. 17. 22:41
 35/40 A kérdező kommentje:

szóval épp most készülök mindenkit lemondani

a dokikat, az ismerőst, anyóst

illetve elhúzni az időpontokat


és akkor még a gyámügy meg minyavajákról nem is beszéltem akiket kint fel kell keresnem

2013. nov. 17. 22:43
 36/40 anonim ***** válasza:
A múltkori posztodat is olvasva azt kívánom neked és gyermekednek (!), tanuld meg szeretni a gyerekedet és az embereket, így te is szeretve leszel.
2013. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
kint=Németo.
2013. nov. 17. 22:47
 38/40 anonim ***** válasza:

Most baromi hülyének érzem magam...


1. most akkor együtt vagy a gyerek apjával vagy nem? csak azt írod, nem éltek együtt...

2. te most akkor itt élsz, vagy ott, vagy hazaköltöztél, vagy mivaaan?

3. ha gondod van, akkor miért nem kérsz segítséget (pláne, ha ez az asszony szeretettel fordul feléd)???

4. most akkor kitől is vársz gyereket?

2013. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

#36 :) azon már túltettem magam, átmeneti "hiszti" volt, habár az ismerős tekintetében nem


#38

1. "most akkor együtt vagy a gyerek apjával vagy nem? csak azt írod, nem éltek együtt..."

az apja nagyon megbántott, úgy volt, hogy vége, de a köv. pillanatban történt a baleset, magyarán pont a veszekedés közepén, tehát a fájdalom bennem még nagyon ég, meg az is, hogy idegből le van zárva, de szóval nem egy megbeszélt döntés alapján, szóval ha nem jön a baleset,a veszekedés után lettünk volna konkrétan, valójában is külön. néha már azt hiszem a baleset is az égből jött neki büntetésként. helyettem adta a pofont az élet.

2. "te most akkor itt élsz, vagy ott, vagy hazaköltöztél, vagy mivaaan?" nah ezt én sem tudom, kint élnék, ha lenne munkám, de így anyagi okokból itthon vagyok, míg nem lesz munkám.

3. "ha gondod van, akkor miért nem kérsz segítséget (pláne, ha ez az asszony szeretettel fordul feléd)???" még egyszer láttam az anyukát, tőle nem merek így segítséget kérni, meg szerintem amúgy sem mernék.

4. "most akkor kitől is vársz gyereket?" az anyós fiától

2013. nov. 17. 22:58
 40/40 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg az igazt ne mondj valotlant,mert az elobb itobb ki fog derulni es akkor lesz balhe,szerintem ez sem neked n lenne jo se a parod csaladjanak. Bar oszinten csodalom,hogy a fia amit tett te inkabb bealdozod azt, hogy anyagilak nem teheted meg az,hogy
2013. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!