Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek igaza van az...

Szerintetek igaza van az anyósomnak?

Figyelt kérdés
Állandóan azzal cseszeget, hogy menjek dolgozni, majd ő ellesz a fiammal, aki most 7 hónapos, és anyatejes. Szerinte itthon haszontalan vagyok. Napirendem: 6kor kelek, reggeli férjemnek, mosogép be, mosogatás, előkészülés főzésre, fiam 8kor kel, apa addigra már nincs itthon, etetés, pelus, játék, majd leteszem egyedül játszani, utána főzés, etetés, teregetés, ebéd, altatás, takarítás, etetés,séta, játék, férjem hazajön, vacsora, fürdetés, fekvés olyan 11 körül... nem tudom, hogy csinálta, de én elfáradok...
2013. nov. 20. 11:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
56%
Ráadásul, ha egyszer megemlítené a lehetőséget ,azzal semmi gond nem lenne. Nem kell elfogadni. De, hogy "állandóan azzal csesztet", az már durva. A saját anyámat hazaküldeném, ha ilyen baromsággal nyaggatná a feleségemet.
2013. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem meg nagyon unatkozól a 7hónapos baba mellett.Tudod a gané gonosz rossz anyósra egyből ugranak.Tépd szét rugdalt ki a fogát..mert anyós a gané .De vajon hány hárpia menyecske van??
2013. nov. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem unatkozom, köszönöm szépen, ma pont szabis a párom, szóval van időm kicsit, és nem mondtam, hogy gonosz az anyósom, ez az egy problémám van vele, egyébként pedig fent tettem fel a kérdést, amire lehet válaszolni, ha nem tetszik a helyzetem, vagy nem tudsz akár ilyen, akár olyan választ adni, nem kell irogatni ide, nem hiszem, hogy akárki is kérte volna, hogy a gonosz és jó harcáról mesélj itt...
2013. nov. 20. 12:22
 14/28 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nincs igaza. A 7 hónapos gyereknek még bőven az anyukája mellett a helye. Gondoljatok csak bele, ha visszamegy dolgozni, lemarad arról az időszakról, amikor a baba elkezd járni, beszélni..stb. Ez nem normális dolog.

Másrészt anyós biztosan szívesen elprüntyögne egész nap a picivel, de kétlem, hogy kimosna, kitakarítana a kérdező helyett.

Szóval a felállás az lenne, hogy anyós gyerekezik, és élvezi az unokát. A kérdező napközben dolgozna, este rá maradna a háztartás, és akkor mi van a gyerekkel?

Szerintem senki sem azért szül, hogy utána ne legyen ideje rá.

2013. nov. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
70%
Anyós fogait kirúgni az durva. A seggét kell szétrúgni, az humánus.
2013. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
81%
12-es bocs a "félig hasznos"-ra nyomtam, pedig az "egyáltalán nem hasznos"-ra akartam.
2013. nov. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
83%

Jól értem, h nem laktok anyóssal együtt, ugye?

Ha ez így van, fapofa fel aztán: kedves mama, én úgy gondolom, h a gyerekemmel ameddig megtehetem itthon leszek. Ha segít az unoka körül, azt megköszönöm, de szeretném én nevelni, uúgy, ahogy te is nevelted a tiédet.

Egyébként bántó megjegyzések egyik fülön be, másikon ki.


Nekem a nagymamám mondta egyszer, h neveli a fiamat, h dolgozni tudjak és jövök, mikor ráérek. Miután látta, h ez elég érzékenyen érint mondta, h azt gondolta, h nekem ez segítség lesz. Soha többet nem említette utána.

2013. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
41%
A legtöbb anyós (ha lehetőséget rá) magának akarja kisajátítani az unoka nevelését, ellátását. Ez valamiféle gyári adottság náluk. Tőled és a férjedtől függ, ez mennyire sikerül neki. Ebből logikusan következik, hogy neki az lenne a legjobb ha dolgoznál és ő egész nap el lenne a gyerekkel. Az én anyósoméknak elég jól összejött a gyerek kisajátítása (nejem előző házassága idején), meg is lett az eredménye. Most 18 évesen egy iszonyatosan trehány, elképesztően igénytelen, semmirekellő, nemtanuló, hisztis "királylány" lett a gyerekből...
2013. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
96%

én mondanám neki, hogy egyik nap el kell mennem pl. interjúra egy nagyon jó állásra és korán kell menni mert sokan lesznek, valószínű sokáig tart. Lássa el reggeltől estig ő a gyereket meg a háztartást, aztán majd meglátja, hogy nem láblógatás...


ja, esetleg lehetne többfordulós az "interjú" :)

2013. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
nem is rossz ötlet. kamu interjuk s mehetsz a kocsmába
2013. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!