Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek igaza van az...

Szerintetek igaza van az anyósomnak?

Figyelt kérdés
Állandóan azzal cseszeget, hogy menjek dolgozni, majd ő ellesz a fiammal, aki most 7 hónapos, és anyatejes. Szerinte itthon haszontalan vagyok. Napirendem: 6kor kelek, reggeli férjemnek, mosogép be, mosogatás, előkészülés főzésre, fiam 8kor kel, apa addigra már nincs itthon, etetés, pelus, játék, majd leteszem egyedül játszani, utána főzés, etetés, teregetés, ebéd, altatás, takarítás, etetés,séta, játék, férjem hazajön, vacsora, fürdetés, fekvés olyan 11 körül... nem tudom, hogy csinálta, de én elfáradok...
2013. nov. 20. 11:20
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
oké :D Biztos kocsmázni akarok... :P
2013. nov. 20. 17:17
 22/28 anonim ***** válasza:
73%

22, te hülye paraszt, állj le!


Kérdező, te meg hallgasd meg az anyósod javaslatát, azután döntsd el, hogy egyet értesz-e vele! :D

2013. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Az nem kérdés, hogy egy kisgyereknek anya mellett a helye, mindegy mit eszik, és mindegy milyen a napirended!!!


SEMMI KÖZE HOZZÁ, hogy mit csinálsz! Ezt lehet vele közölni, simán, mert nem fog leállni!

Továbbá a gyereket nem neki szülted!

Illetve, hogy ki mikor mit mennyit dolgozik, az kizárólag apára és Rád tartozik!

És nem olvastam vissza, de igen, ez rosszindulat!

Valóban régen 6-10 gyereket neveltek (valójában a gyerekek egymást, és azért ennyit mert nem volt korszerű fogamzásgátlás, meg vallási okok miatt), és az egyik kezüket a seggükbe dugták, és megfőztek, takarítottak az asszonyok, stb.

DE! Gyakorlatilag nem foglalkoztak a gyerekkel minőségileg!!!

Ezért más ma gyereket nevelni!


És ha "kedvesmama" kötekszik, és van egy kis intelligenciája (ezt kétlem), csak annyit mondj: Mi így döntöttünk. Talán megérti, ja és egy jó tanács NE magyarázkodj! MERT felnőtt, önállóan gondolkodó, önállóan döntő anya vagy, és FŐLEG MERT NINCS MIÉRT!!

2013. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nincs igaza. Egy 7 hónapos babának anya mellett a helye, nem nagymama mellett. Ekkora baromságot! Az enyém 5 hónapos, tuti nem adnám ki a kezemből, még 2-3 órára sem. Én (mi) vállaltam, én (mi) tartozok érte felelősséggel, én (mi) nevelem, és ebbe ne szóljon bele senki.

Egyébként én is naponta főzök, mert én így tartom jónak. Többnyire nem szeretem a másnapos ételeket, ráadásul majdnem mindig elfogy vacsorára, amit főzök. Nem is enné a család 3 napon keresztül, legalábbis nagyon kevés étel az, amit igen.

2013. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Minden anya akkor megy vissza amikor akar és amikor a pénztárcája engedi. Amúgy egy hét hónapos baba mellől elmenni dolgozni szerintem még nem kell.

Az én lányom 17 hónapos lesz, itthon vagyok vele. Jövőre már szeretnék visszatérni a dolgozók világába. De ugye ő már nyáron két éves lesz.


Amúgy az én párom is sokat dolgozik, főleg így ünnepek előtt. Én 2-3 napra megfőzök aztán tojom le,h ki mit szól. Néha fut a lakás, igen.. porszívózni hetente 3-4x szoktam. Mosni hetente 2x vagy 3x, attól függ mennyi a szennyes. Általában a gyerekre többet mosok mint magunkra. Heti 1x port törlök, általában olyan napon, mikor nem kell főznöm. Így nehezen de azért jut idő mindenre és nem kell kapkodnom. Szerintem neked is kéne kicsit lazulni, túl pörgöd az egész napirendedet.

2013. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
van aki a pörgést szereti. sok konfliktushoz vezet ha egy ilyen embert pihenésbe akarnak belekényszeriteni.
2013. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy túlpörgöm, nem vitatom, de ehhez szoktam hozzá, és nem is ezzel van a baj, leginkább azzal, hogy szerinte ő tudna gondoskodni a fiamról, aki még szopizik, és nagyon anyás, illetve azzal, hogy haszontalan vagyok itthon szerinte.
2013. nov. 27. 15:31
 28/28 anonim ***** válasza:
itt inkább az a baj hogy beleszól idegesitő módon. mert oké lehet véleménye arról ahhoz köze nincs, ha nagyon nem birja magában egyszer elmondja és kész. még igy is feszültséget szül ha egyszer elmondja azt amihez nincs köze. na de ujra meg ujra... csodálom hogy nem olyan közismert az anyósverés fogalma.
2013. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!