Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosom a tudtom nélkul...

Anyosom a tudtom nélkul lenyiratta a 4 éves lányom haját. Mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés
Hétvégén o vigyázott a lányunkra, pénteken vittuk le vasárnap mentunk érte. Eddig soha nem fordult elo ilyesmi, megbiztam benne. A lányomnak vállig éro világosbarna haja van,amibol o jo 10cm-t levagatott. Ráadásul a sogornommel vágatta le, aki fodraszno, viszont sem en sem a férjem nem beszelunk vele evek ota. Annyira duhos vagyok, mondtam is neki hogy azt nezheti, hogy meg egyszer nala hagyom a kislanyomat.

2013. nov. 24. 10:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 anonim ***** válasza:
88%
A haj kinő, az anyós meg, ahogy mondtad neki, búcsút inthet a gyerekfelügyelésnek.
2013. nov. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/101 anonim ***** válasza:
83%
Hát már mindegy! De nálam ezért örihari lenne, az biztos. Mit szólna a kedves mama, ha éjjel belenyírnál a hajába nullásgéppel?
2013. nov. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/101 anonim ***** válasza:
32%
10 centi nem a világ. Majd megnő ujra. Gondolom a töredezett részt vágatta le, nem hiszem, hogy rossz szándékkal. Meg kell vele beszélni, hogy ilyen döntéseket o nem hozhat, csak ti.
2013. nov. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/101 anonim ***** válasza:
79%
Semmiképp se bízd rá mégegyszer. :(
2013. nov. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 anonim ***** válasza:
66%
Velem nem járna jól egy ilyen némber. Én biztos, hogy levágnék az övéből is 10 centit, ha kell erőszakot alkalmazva.
2013. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/101 anonim ***** válasza:
46%

Mondjuk szerintem túlreagálod. Az csak 10 cm haj, ami visszanő.


Tudom hibázott, és meg kellett volna kérdeznie Benneteket, én is biztos mérges lennék. De nem hiszem, hogy rossz szándékból tette volna, az is lehet, hogy úgy gondolta örülnétek neki. Anno az én mamám is elvitt minket fodrászhoz és nagyon rövid lett a hajunk. De anyu nem csinált belőle ekkora balhét.


Illetőleg, azért mert Ti nem tartjátok a kapcsolatot a sógornővel, ő még csak tarthatja a saját házában. Akkor is, ha épp ott vannak a lányaitok. Az már kérdés, ha tiszteletben tartja, hogy nem vagytok jóban és olyankor nem hívja, mikor Ti ott vagytok. Ez kedves tőle, én lehet nem tenném meg. Hacsak valami rettenetesen nagy ok nincs mögötte persze.


Ennyiért szerintem kár ilyen messze menni, hogy többet nem vigyázhat rá. Meg kell beszélni és le kell fektetni a szabályokat.

2013. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/101 anonim ***** válasza:
91%
Ő mit mondott? Valami beszélgetés csak elhangzott?
2013. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 anonim ***** válasza:
62%
A hatteről nem ártana némi információ. Nekem simán elképzelhető, hogy anyósodhoz ment a lánya, hogy megcsinálja a hajat. A te gyereked látta es hopp, o is hajat akart vagatni.
2013. nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/101 anonim ***** válasza:
55%

Nem szép dolog ilyet csinálni, ez tény.

Viszont, ha nem lett rossz a frizura, és mondjuk töredezett is volt, akkor azért nem kellene ebből akkora balhét csinálni - főleg nem úgy, hogy most a kislányod is elkezdje sajnálni a dolgot. Neki valószínűleg eddig tetszik még.

2013. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/101 A kérdező kommentje:
Mert ott vannak nála a sogornomek is egesz hétvegen, es neki festette es vagta a haját, a lanyom pedig ott allt es nezte oket, es o uuuugy "megsajnalta" szegeny kislanyt, hogy biztosan o is vagyok ra, hogy uj frizuraja legyen, igy hat levagatta az ovet is.
2013. nov. 24. 10:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!