Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csinalnatok apossal, ha...

Mit csinalnatok apossal, ha kiderulne, hogy lop toletek?

Figyelt kérdés

Rendszeresen akkor jar ki hozzank, ha nagyon jol tudjak, hogy senki sincs itthon.

Ma rajtakaptuk. A parom a szomszedbol jott volna haza, eszrevette az apjat, visszamentek es neztek.

Van egy mukodo, rogzitos kamerank, az mindent felvett! (Aposom ezt nem tudja.) - hozzateszem nem miatta lett felteve, sok a betores a kornyekunkon.

Rendszeresen elhord tolunk szerszamokat, anyagokat, egoket, csavarokat, most villanyszerelesi cuccokat vitt el. De persze ezeket nem kerdezi meg es rendszerint nem hozza vissza, csak ha mar mi keressuk.

Sogornomhoz hord mindent, mert most valik es koltozott el, mindent megcsinalnak neki, a mi dolgainkbol, persze ahogy irtam, ellopkodva!!!

A kamera elott eldugott 2 liter palinkat(amit nagyon jol tudja, hogy miert van lezarva, leviaszolva (!), de nem erdekli. Mikor ment el meg eldugta a kabatjaba. A fagyasztonk tok ures, ahhoz is hozzafert. Autot jonnek ki a haverjaval szerelni, ahhoz is odaadogatja a mi alkatreszeinket, termeszetesen nem akkor, mikor itthon vagyunk.es mi "semmit" sem tudunk meg!!!! Nem masnak vettuk a szerszamokat es mindent!! Epitkezni szeretnenk....

Ti mit tennetek a helyunkben? Felvetel megvan.

TANACSOKAT KEREK, ha veletek ez tortenne, ti mit csinalnatok!


2013. nov. 27. 12:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Meg nincsenek kicserelve a zarak sajnos, nem ert ra a parom... :( ma megint volt kint kocsonyahusert, de mar az osszeset o hordta el tolunk.

Egyszeruen mar nem birom elviselni ezt az eloskodest!!! Mit lehet csinalni? Anyosomnak elmondtuk, o nem tud/ott semmirol... A szekrenyt a parom kinyitotta es ugy szembesult o is azzal, hogy tenyleg ott van az a palinka...

2013. dec. 9. 14:49
 12/18 A kérdező kommentje:

Sogornom is egy marha ketszinu no, ez hihetetlen hogy manipulalja oket, hogy aztan tolunk vigyen el mindent! Hat ezeket hogy kepzelik?!

Elvalt sogornom, elkoltozott es sztem marhara nem jon ki egyedul anyagilag... De nekunk sincs penzunk, ezt nem ertik meg?!

2013. dec. 9. 14:51
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Zárcsere, amúgy meg rábäsznék a kezére.
2013. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az ö régi nyaralójukban laktok, fizettek érte valamit?! Vagy csak úgy ingyen? Ha ingyen azért a zárcsere csúnya dolog lenne... Persze amit apósod csinál az sem jobb.
2013. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Amikor ott vannak teljesen "véletlenül" lejátszanám a felvételt vagy ha nekem kényelmetlen a felvétel másolatát elküldeném az anyósnak!
2013. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Anyosom tud mindenrol...

A haziko a mienk, meg van beszelve ez a dolog... Zarcsere lesz.

En nem birok lenyugodni, hat annyira idegesit. El vagyok ezeken teljesen kepedve.

2013. dec. 9. 17:11
 17/18 anonim ***** válasza:
Én feljelenteném, ha a videófelvétel megfelelő bizonyíték, ha nem, valami csapdát állítanék neki.
2013. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hogy a családi béke is meglegyen a zárcsere megoldás lehet és ha ezt az após nehezményezni fogja akkor nincs mellébeszélés ! A sógornak mi a véleménye erről?
2013. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!