Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan illeszkedjek be anyósom...

Hogyan illeszkedjek be anyósom luxus világába?

Figyelt kérdés

Párom és én is egy kis panellakásban nőttünk fel, átlagos körülmények között. Aztán az ő szülei elváltak, pár évvel később az édesanyja pedig összejött egy gazdag pasassal. Anyósom hozzá költözött a rózsadombi villájába és egy teljesen más életet kezdett élni. Nem dolgozik, utazgatnak, drága éttermekbe és színházba járnak, vagy pedig otthon üldögélnek a medence mellett.

Voltunk párszor nálunk, de mindig nagyon kellemetlenül érzem magam, mert az a világ nem az enyém. Én nem iszom kristálypohárból az ásványvizet és nem eszek olyan tányérból, amit nem lehet betenni a mikróba, mert aranyból van a széle. A prémium minőségű kajákat sem ismerem, amit esznek, nekem csak a teszkós jut itthon.

Anyósom mindig márkás holmikba jár, télen igazi bundában, én meg a kínaiban vásárolok és látom, ahogy néha végignéz és én is csúnyának és olcsónak érzem magam mellette.

A múltkor látogatóba jöttek hozzánk az albérletbe, és annyira nem volt kedvem velük találkozni, hogy azt hazudtam a páromnak, hogy be kell mennem hirtelen a munkahelyemre és órákig egy plázában bolyongtam, míg biztos nem voltam benne, hogy hazamentek. De mindig nem menekülhetek. Mit tegyek, hogy beilleszkedjek a világukba és még jól is érezzem magam?


2013. nov. 28. 21:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Anyósod is ugyanolyan lakásban lakott mint most ti. Erre hívd majd fel a figyelmét ha netán beszólna.
2013. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem szól be emiatt soha, csak látom rajta, hogy néha úgy néz rám, hogy "kis szegény csóró".
2013. nov. 28. 21:33
 3/23 anonim ***** válasza:
55%

Ez ellen nem tudsz mit tenni, szerintem kettőtök közül ő szánni való, nem Te...

Talán akkor lehetne büszke a vagyonára, ha saját munkával, önerőből építette volna fel azt...

2013. nov. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%
Egyszerűen gyűrd le a kisebbségi komplexusodat és ne légy irigy!
2013. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Ne illeszkedj be, semmi közöd hozzá. Te csak maradj a saját világodban, a saját komplexusaid miatt ne okolad az anyósodat és a párját.
2013. nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
Az miért komplexus, ha valaki nem szereti, ha egy hirtelen "meggazdagodott" beképzelt kitartott idióta nő, aki ráadásul "családtag" nagyképűen és lekezelően viselkedik vele??
2013. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%
Nem kérdezed meg,hogy akkor miért nem segítenek?Legalább akkor a saját gyereke miatt segítsen,az anyósodnak a jelenlegi élettársa meg az anyósod miatt..
2013. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

"Nem kérdezed meg,hogy akkor miért nem segítenek?Legalább akkor a saját gyereke miatt segítsen,az anyósodnak a jelenlegi élettársa meg az anyósod miatt.."


Uramfia, na ezért nem fogok csóró nővel összejönni soha. Az még oké, hogy őt el kell tartanom, de a teljes pereputtyát, beleértve a felnőtt fiát, annak az épp soros csaját, meg a többi haszonleső rokonát... még mit nem.

2013. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

hát én teljesen otthon lennék :) gyakorolnám a két könyvvel a hónalj alatt totál egyenes háttal az evést, amikor nem te hajolsz a kanálhoz, hanem azt emeled a szádhoz, hatalmasat ugrálgatnék a medencéjükbe, kipróbálnám a mixer tudomány, feldobom a poharat, megpörgetve a levegőben elkapom e, kipróbálnék minden progit a kádban (ha masszázskád és fürödhetek)nézegetném magam egy anyós típusú kalapban az előszoba aranykeretes tükrében, csinálnék egy rakás fotót a legjobb hátterekkel, meg ilyesmi.


csak emlékszem, amikor elmenta család étterembe de az odavezető út pont úgy sikerült, hogy mindenki összeveszett mindenkivel és így úgy vártuk az asztalnál a pincért mint akik karót nyeltek, unalmamban meg játszottam mindennel az asztalon, mire a villa féletlen felpördült a levegőbe, nem tom hogy csináltam, bele egyikünk poharába és úgy maradt :) erre mindenki elkezdett röhögni és jó lett a hangulat.


szóval érezd jól magad, csak nehogy leverd véletlen valaki maradványait a polcról amikor a porcelánokat nézed :)

2013. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
* ui.: ha szereted a környezeted ő is szeretni fog téged :)
2013. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!