Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan illeszkedjek be anyósom...

Hogyan illeszkedjek be anyósom luxus világába?

Figyelt kérdés

Párom és én is egy kis panellakásban nőttünk fel, átlagos körülmények között. Aztán az ő szülei elváltak, pár évvel később az édesanyja pedig összejött egy gazdag pasassal. Anyósom hozzá költözött a rózsadombi villájába és egy teljesen más életet kezdett élni. Nem dolgozik, utazgatnak, drága éttermekbe és színházba járnak, vagy pedig otthon üldögélnek a medence mellett.

Voltunk párszor nálunk, de mindig nagyon kellemetlenül érzem magam, mert az a világ nem az enyém. Én nem iszom kristálypohárból az ásványvizet és nem eszek olyan tányérból, amit nem lehet betenni a mikróba, mert aranyból van a széle. A prémium minőségű kajákat sem ismerem, amit esznek, nekem csak a teszkós jut itthon.

Anyósom mindig márkás holmikba jár, télen igazi bundában, én meg a kínaiban vásárolok és látom, ahogy néha végignéz és én is csúnyának és olcsónak érzem magam mellette.

A múltkor látogatóba jöttek hozzánk az albérletbe, és annyira nem volt kedvem velük találkozni, hogy azt hazudtam a páromnak, hogy be kell mennem hirtelen a munkahelyemre és órákig egy plázában bolyongtam, míg biztos nem voltam benne, hogy hazamentek. De mindig nem menekülhetek. Mit tegyek, hogy beilleszkedjek a világukba és még jól is érezzem magam?


2013. nov. 28. 21:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyàltalàn nem biztos, hogy azt gondolja amit te.Lehet beképzeled...
2013. dec. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Már bocs kedves 6-os, de szó sem volt arról, hogy beszólna anyós a kérdezőnek, vagy megalázná... egyszerűen az a baj, hogy a csajnak idegen a kristálypohár! Ez igen, komplexus és merő irigység.

Tudod a jobb módban élők pont ezért tűnnek sokszor nagyképűnek, mert az irigyek megpecsételik őket és inkább nem érintkeznek velük. Én olyan baráttól is megváltam már, akivel együtt nőttem fel. Miért? Mert a suli után mertem vállalkozásba kezdeni, kicsit jobban ment, mint a velem egykorúaknak általában. Annyira kiéleződött az ellentét, hogy kb. 15 éve nem beszélünk. De őszintén nem is hiányoznak az ilyen barátok. Én személy szerint örülök a barátaim és családtagjaim anyagi, érzelmi és bármilyen sikerének és inkább támogatom, minthogy támadjam őket.

2013. dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
az anyósokkal nagyon nehéz.........nem irigyellek.....
2013. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!